Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hulk48 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
35.968
Cevap
432
Favori
2.245.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağ olun hocam. Yarın servise uğrayacağım bakalım neler olacak.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Haydaa geçmiş olsun hocam, ilginç bir sorun. Umarım üstüne servis sorun çıkarmaz huzurlu bir süreç olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt

Sağ olun. Valla cihazda herhangi bir darbe söz konusu değil. Nasıl oldu ben de anlam veremedim. Gideceğim yer akıllı servis diye geçiyor, umarım işe yarar

• Arkadaşlar s20fe almayı düşünüyorum suan en ucuz hepsiburadada bi satıcıda beyaz rengi mevcut. Açıklamada snapdragon yazmış güvenilirmi sizce ?

• draqpit42 kullanıcısına yanıt

Bence formatla sorun düzelmezse gönder

Benimkinde farklı bir sıkıntı oldu önce fabrika ayarlarına dön düzelmezse gönder

Cihazın fatura tarihi nedir ve internetten alınma mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 22 Ekim 2021; 22:20:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tusunamik T kullanıcısına yanıt

Pek düzelecek gibi durmuyor. Sizde ne problemi olmuştu?

• tusunamik T kullanıcısına yanıt

Arka planda mesajlar uygulamasını açma sorununu fabrika ayarlarına sıfırlayarak çözdüm, çok şükür sıkıntısı kalmadı cihazın.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Temmuz tarihli. İlk sahibi teknosa bayisinden elden satın almış. Ben de 1 aylıkken satın almıştım ağustosta.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

5600 liraya satılan bir telefonun kur farkından 6000 lira civarına çıkmasını anlarım ama 7000 liradan bahsedince bildiğin Samsung'un tatlı su kurnazlığı bu, ötesi yok.

Keşke internetten alınmış olsaydı. 6 ay içerisinde arıza verdiği için ürün ayıplı mal sayılır ve fatura tutarı geri alınırdı.

Geçmiş olsun artık yapacak çok bir şey yok. Servise gönderip risk almak istemiyorsanız cihazı kablosuz şarj ederek kullanabilirsiniz.

Edit: Konuda devamlı birilerinin cihazı arızalanıyor. Ben bu kadar çok arıza dönüşü yazan başka konu hatırlamıyorum. Asus Zenfone 6-5 (ilk nesil zenfone) hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 22 Ekim 2021; 23:10:37 >

Kablosuz powerbankım var fakat o da 4 saatte dolduruyor. PC'de bir işim olduğu zaman sıkıntı yaratacak usb girişinin çalışmaması. Şu an yedek bile alamıyorum mesela. Risk almak durumundayım mecburen.

Ben bunu BİM’den 30 liraya almıştım. Halen daha satılıyor. Elinizdeki Samsung adaptör ile hızlı şarj yapabiliyor. Bilginiz olsun.
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Hocam şarjı bir şekilde hallederim de dediğim gibi, pcde falan bir işim olduğunda problem yaşayacağım usb çalışmadığı için. Şansımı denemek zorundayım mecbur.

Bu kadar çok arıza dönüşü derken ne kadar arıza dönüşü oluyor mesela? En son ne zaman oldu? Nerelerde çıktı? Bilmediğimden öğrenmek için soruyorum.

Başıma geldi, ds4 gibi bir cihazı kabloyla bağlayıp eğer yöneticiyi diğer cihaz yaptıysanız o yüzden görmüyor olabilir. Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shyrelia kullanıcısına yanıt

Dün hiç şarj olmuyordu. Şimdi deneyeyim dedim, sadece kendi şarj aletiyle 15 saniye şarj oluyor sonra şarj almayı kesiyor.

Akıl vermek gibi olmasın ama telefonu sıfırlamanızı tavsiye ederim. Adb komutları ile dondurduğunuz bazı uygulamalar son güncelleme sonrası böyle bir sıkıntı yapıyor olabilir. Bendeki exinos olan cihazda ilk çıkan yazılımda güncelleme sonrası aynı buna benzer bir problem ortaya çıkmıştı hatta buradaki başka bir arkadaşta daha aynı problem ortaya çıkınca servise vermişti halbuki problem son gelen güncellemeyle alakalıydı ve dünya çapında var olan bir problemdi ve bir sonraki güncelleme ile düzeltilmişti belki sizinki de buna benzer bir durumdur.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

Estağfurullah ama ben adb ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şey ilk defa başıma geliyor. Şu an yoldayım zaten, bir göstereyim bakalım servise.

• 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.