Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tolgasonkaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.973
Cevap
432
Favori
2.245.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kılıf ve ekran koruyucu link bırakabilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum geldi 2-3 gündür kullanıyorum. Beklentimin çok üzerinde bir cihaz. Çok beğendim birçok yönden.

Kablosuz powerbank almayı düşünüyorum. Alttaki model nasıldır, kullanan var mı? Satıcı Trendyol, fiyat uygun görünüyor diğer yerlere oranla, orijinaldir değil mi?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.trendyol.com/samsung-tasinabilir-batarya-x-b794-c103113&ved=2ahUKEwjwmqSr46z_AhXVSvEDHfrYADUQjjh6BAgIEAE&usg=AOvVaw09hYGDG8E4Pi1I9A3izXUx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezfotek -- 5 Haziran 2023; 21:40:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Telefonum geldi 2-3 gündür kullanıyorum. Beklentimin çok üzerinde bir cihaz. Çok beğendim birçok yönden.

Kablosuz powerbank almayı düşünüyorum. Alttaki model nasıldır, kullanan var mı? Satıcı Trendyol, fiyat uygun görünüyor diğer yerlere oranla, orijinaldir değil mi?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.trendyol.com/samsung-tasinabilir-batarya-x-b794-c103113&ved=2ahUKEwjwmqSr46z_AhXVSvEDHfrYADUQjjh6BAgIEAE&usg=AOvVaw09hYGDG8E4Pi1I9A3izXUx

Hayırlı olsun,güle güle kullanın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gezfotek G kullanıcısına yanıt
    Hocam o powerbankten sipariş verdim ayni yerden. Bir iki güne elimde olacak, kullanıp bilgilendirme yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linuxsever4345 -- 5 Haziran 2023; 21:59:48 >
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.

• linuxsever4345 L kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Aslında fiyat uygunken kaçırmayayım diyorum, belki veririm ben de sipariş.

• Arkadaşlar ekran koruyucu tavsiyesi bekliyorum. Kırılmaz olmasına gerek yok ekranı cizilmelerden korusun dokunmatiği bozmasın yeterli.

• Bu arada benim telefonum ekran koruyucu ile geldi. Hepsiburada satıcısından aldım. Bu normal mi?

• gezfotek G kullanıcısına yanıt

Normal orjinali öyle.

• S20fe uygun Kılıf ve kırılmaz cam link atabilirmisiniz

• 5.0 kurulu

Twitter space odasına katıldığımız da telefon alev topuna dönüyor. Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmetgven4tr -- 6 Haziran 2023; 23:35:45 >

• hikmetgven4tr kullanıcısına yanıt
    Yoğun wifi veya mobil bağlantı kullanımında sol üst bölge dediğiniz gibi ısınıp telefonun kalan kısmının da ısınmasına, eğer Multi tasking aktif ise bir pencerenin kapanmasına, ekranın karanlık moda geçmesine vs sebep oluyor.

Bunun nedeni SD865 te onboard modem olmayışı ve bu eksikliği, Samsungun, kendi üretimi olan, s10 serisinde de kullandığı, sorunlu ve verimsiz olduğu ispatlı lte modemi ile tamamlamış olması. Telefonun ateş topuna dönmesi için download manager kullanmak bile yetiyor. Oyun oynarken bu kadar ısınmıyor alet...

• Hayalet ekran koruyucu parmak izi sensörünü etkiliyor mu

• sallami kullanıcısına yanıt
    Ayn öyle eyv

• sallami kullanıcısına yanıt

Evet kesinlikle hele indirme yapmaya kalkıştığınızda ısıyı elimle hissediyorum ama artık takmıyorum aşırı değil çünkü bendeki s20 fe ye göre akıcılığı arka kamerası vs baya iyi olduğu noktalarda çok 2 sene önce 5500 e almıştım 8/256 olarak çoğu şeyinden memnunum geçen garantiden şarj soketi ve pilide değiştirttim garanti bitimine yakın şuan iyi bir telefon alıyım desen çok üst düzey olmadan bile 25-30 k arası para istiyorlar.

• kendim s20 fe kullanıyorum ve memnunum. eşime telefon alacağım. 10 bin bandında bu telefonu mu başka bir telefonu mu tercih etmeliyim? öneriniz ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

kendim s20 fe kullanıyorum ve memnunum. eşime telefon alacağım. 10 bin bandında bu telefonu mu başka bir telefonu mu tercih etmeliyim? öneriniz ne olur?

Lila rengi bşr bayan için çok mantıklı bi seçim olur

• Benim telefonum sm-g780g/ds . Çift hatlı s20fe

Haftaya yurtdışına çıkıcağım fakat hattım vadofone. Günlük 150tl vermek istemiyorum. Bimcell hat alsam 1gb 100tl haftalık paket alsam. Sim 1 vadofone hattımdan konuşma yapsam mobili kapatsam . sim 2 bimcellden internet paketi alsam , sim2yi sadece internet için kullansam , bir sorun yaşarmıyım telefonun kullanımında acaba?

Teşekkürler..

• @mahmut29 @ kullanıcısına yanıt

Beğenerek kullanıyorum. Önceki kılıf çok kabaydı ve cepte zor duruyordu. Bu çok daha iyi.

https://www.hepsiburada.com/fibaks-samsung-galaxy-s20-fe-kilif-rugged-armor-karbon-tasarim-uzun-omurlu-silikon-lacivert-p-HBV000011AH4S?magaza=FiberAksesuar

• 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.