Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.818
Cevap
434
Favori
2.233.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mi 11 Lite 5G Ne modelinden S20 FE Snapdragonlu modele geçip aranıza bugün itibariyle katılmış bulunuyorum :)

• İlk sayfada ki blootware yi kaldırma olayı m52 içinde çalışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorMysterio kullanıcısına yanıt
    Kardeşim senin cihazın tr romlumu.

• batum06 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir ara 5G NE almayı düşünmüştüm, eski S20 FE kullanıcısı olarak sizce 5G NE üzer mi beni? Donanım ve tasarım olarak sıkıntı olacağını sanmıyorum ama kullanan birisi olarak yorumlarınızı merak ettim.

• draqpit42 kullanıcısına yanıt

şuanda hangi cihazı kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak beni 5g ne den uzaklaştıran şey MIUI oldu cidden rezalet optimizasyonu var ekran kaliteli olduğu halde yazılım yüzünden saçma sapan buglar oluyor ancak tasarım olarak 2022ye göre çok hafif ve çok ince eğer alıp farklı romlarla uğraşırım diyosanız alınır yoksa girilmez

Sırası ile S20 FE, S21+ ve şimdi Huawei P30 kullanıyorum. Xiaomi kullanmış kime sorsam yazılımdan şikayetçi. P30 alma sebebim S21+ sonrası en azından arayüzü akıcı olur yazılımı sorunsuzdur diyebildiğim tek cihazdı. Bunu 2019 yılının cihazları için söylüyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. Uzak duracağım kesinlikle.

• Aydın_Turk A kullanıcısına yanıt

Brezilya romu

• Bu sarj edince hızlı sarj diyor ama çokta hızlı gelmedi bana bunu kulanan var mi

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• root 1987 kullanıcısına yanıt
    2 ucu type c olan kabloyla şarj ederseniz muhtemelen 25w super hızlı şarj olacaktır.

• Beyler ikinci el yeni aldım şurasında su sorun var mi suna bak vs önereceğiniz bir konu var mi ?
    6/128 snapdragonlu model.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Samsung'un sensör testi yapılan bir menüsü var, oradan kontrol edebilirsiniz (*#0*#)

• root 1987 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hocam ugreen'in çift tarafı typce c kablosuyla. Bizim cihazla tam uyumlu değil sanırım banada yavaş geliyor. 25w çekmiyor bence.

• Arkadaşlar selamlar s20fe Snapdragon 865 ile araniza katıldım

• 25w şarj aleti önerirmisiniz

Orjinal haricinde önermiyorum artık Samsung orjinal 25w alın

• Kablosuz sarj cihazi onerebilir misiniz?
    10 watt da olur.
    5 watt cok mu yavas olur acaba.
    Adaptor olarak orjinal 25 watt olani kullanacağım.
    Kendi telefonumda (ip11) spigen kablosuz sarj kullanıyorum Spigen Essential F308W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı iOS 7.5W / Android 10W (QI Sertifikalı Tüm Cihazlar ile Uyumlu) - 000CH23122https://www.amazon.com.tr/dp/B07DT7LZ25/ref=cm_sw_r_cp_api_i_8RC6KWYWRFKFA5CQB6NK

Aynısını almak istemiyorum farklılık olsun ve 350₺ lere çıkmasam diye düşündüm ama mesela samsungun var bir tane kac watt goremedim.

Samsung Wireless Charger(Kablosuz Şarj Cihazı) Siyah - EP-PG920IBEGWW (İthalatçı Garantili)
    https://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-chargerkablosuz-arj-cihazi-siyah---ep-pg920ibegww-thalati-garantili-p-TELSARJSMS6WIRES?magaza=SF%C4%B0T+TEKNOLOJ%C4%B0+%C3%9CR%C3%9CNLER%C4%B0&url_src=ios-product-detail

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydanoglubaran62 -- 14 Ağustos 2022; 23:32:41 >
  • 
Sayfa: önceki 13371338133913401341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.