Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (1333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
35.962
Cevap
432
Favori
2.244.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözümü var, Google Play Servisleri'nin güncellemelerini kaldırın ilk iş olarak. Google Play Store'un otomatik güncelleme seçeneği açıksa onu da kapatın.

Ardından Google Play Servisleri'nin izinlerinin hepsini gözden geçirin. Her izni kapatın. Hiçbir sorun olmaz merak etmeyin.

Ardından Google ayarlarına gidin cihaz ayarlarından, kişiselleştirilmiş reklam servisi vs. dahil olmak üzere her şeyi kapatın. Servis Kişiselleştirme vs. da dahil buna.

Konum ayarlarını açık tutarsanız da Google Play Servisleri pil tüketir. Konuma ihtiyaç olmadığında kapatın. Acil durum konum servislerini kapatın. Deprem Uyarılarını kapatın. Bende Google Play Servisleri pil tüketmiyordu bile. Foruma attığım SS'lerde görebilirsiniz, doğru ayar yapılınca Google Play Servisleri çok pil tüketmez.

Google Hesap ayarlarını doğru yaparsanız, (Güvenlik Ayarlarını, reklam ayarlarını kontrol edin), sorun yaşamazsınız.

• sallami kullanıcısına yanıt

Atladığın nokta şu. Biri 60 Hz diğeri 120 Hz. 60 Hz'e alırsan daha fazla ekran süresi alırsın. Yeni öbür telefon ile aynı değil aslında ekran süresi.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Google play servislerne nerden giricem hocam yardımcı olurmusnz bir dr o kişileştirilmiş kısmını bulamadım arama kısmmda çıkmadı

• ogulcann01 O kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Uygulamalar sekmesinde sistem uygulamalarını göster seçeneğini işaretleyin ve Google Play Servislerini bulun.

Ardından dediğim işlemleri yapın.

Google ayarlarının bir kısmını cihaz üzerinden halledersiniz. Bunun için yine ayarlardan Google sekmesine gitmeniz gerek. Google sekmesinde söylediğim şeyleri bulacaksınız biraz kurcalarsanız orayı.

Google hesabı için de web sitesi kullanabilirsiniz. Google Hesap yazarsanız internete sizi hesap ayarlarına götürür zaten. Eğer kullanmıyorsanız konum geçmişi, reklam kişiselleştirme, YouTube arama geçmişi vb. şeyleri kapatın.
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Google play servisleri dediğiniz google play hizmeyleti sanırsam girip güncellemleri kaldırdım sanırsam oldu hala yüzde 15 gösteriyor pil yemeyi inşllah düzelir

• Cihazı bilgisayara USB ile bağlayıp fotoğraflarımı yedekleyeceğim ancak bir türlü bilgisayar telefonu görmüyor. Geliştirici moduna geçip USB Hata Ayıklama'yı da etkinleştirdi ama nafile. Çözümü bilen var mıdır?

• Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

Arkadaşlar burda neden diğer seçenekleri seçemiyoum
  • merfarkav M kullanıcısına yanıt

Sonunda çözüldü. Sürekli usb portu değiştirdim bazı portlarda sürekli kopmalar oluyordu sonunda stabil oldu.

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt

Isınma olarak elimdeki s10 da ısınıyor video izlerken :) Kaç saat ekran süresi veriyor sizin cihazınız. Peki iphone xr için ne düşünürsünüz.

• sallami kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.7 saat fena değil aslında elimdeki telefona göre

• James Deen kullanıcısına yanıt

4-5 saat arası genel olarak,iPhone hiç kullanmadım bilgim yok

Dışarıda mobil veri ile 6 saat, komple wifi ile 7 saat üstü veriyor bana. Android 12 ve full ekran parlaklığı.
  • Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
  • galaxy store uygulamaları sizdede otomatik update olmama sorunu varmı ? 1 yıldır bende böyle hep manuel güncelliyorum otomatik olmasına rağmen

• Arkadaşlar şu lanet şeyi nasıl kaybedebilirim? Sınıf bir mesajı mı flash mesajı mı artık neyse.. Telefonun ekranına lapss diye geliyor aşırı sinir bozucu. Normal sms gibi ama değil. Müşteri hizmetleriyle konuştum bizle alakalı değil diyor. Virüs falan mı kaptı acaba
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    Yalnız ben ilk aldığım zaman s10e de 7 saati zor görüyordu. Bunu da alalı 7-8 ay oldu bu da 7 saati zor görüyor. Aynı set up, benzer kullanım. Birinin pili diğerinden %50 daha büyük. O yüzden çok bir şey beklemeyin dedim. Bu değerler wifi için. Mobilde s10e 4 bilemedin 5 saat idi bunu mobilde aynı şartlarda test etme olanağım olmadı.
  • Selamlar. Turktelekom kullanan varmi? Uygulamaya giremez oldum. Hata verip duruyor
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Ben girebiliyorum hocam.
  • U.KAYALI kullanıcısına yanıt

Bu işlemle kaldırabilirsin. Dahada ekrana gelmiyor. Sorun şu, sim kart uygulaması yüzünden maalesef.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)TuranCen Yenidenyoutube
    Garanti gitmeden Android telefonlarda salak uygulamaları kaldırma
    https://www.youtube.com/watch?v=gWjkJbDAfnU&feature=youtu.be
  • Telefonun dokunmatiği o kadar iyi degil bende 60hz kullaniyorum
    2013 de gaalxy tab 3 almıştım onun dokunmatigi bundan daha hassastı
  • 
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.