Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.957
Cevap
432
Favori
2.243.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Members uygulamasında yok mu? İnternette öyle okumuştum.

• akinbakbay A kullanıcısına yanıt

İnstagramda ki olayı anlamadım, belki instagramda sorun vardır. Gözlemleyin bakalım biraz daha.

Hayırlı olsun tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Samsung Members uygulamasında yok mu? İnternette öyle okumuştum.

Yok hocam hepsiburadaya yazdım dönüş yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: akinbakbay

Ekran hizli ama bazen instagramda kaydirirken biranda yavasliyor gibi. Hizli hizli gecemiyorsunuz gibi,garip bir durum. Ânlatabildim mi bilemedim

Ürünün yazılım sürümü nedir acaba? Bir de kutudan çıkar çıkmaz update geldi mi acaba?

• Bu telefona led kılıf gelecek mi

• Cihaz gelir de yakın zamanda inşaallah kendimiz sorularımıza cevap buluruz. Buradan birşey çıkmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferit.61

Cihaz gelir de yakın zamanda inşaallah kendimiz sorularımıza cevap buluruz. Buradan birşey çıkmayacak.

Merak ettiğiniz şey varsa sorabilirsiniz. Ana kamerası mükemmel diğer iki kamera ise eh işte diyebilirim. Gece çekimlerini pek yapamıyor diğer iki kamera. Ön kamera kağıt üzerinde 32 ama öyle mükemmel bişe canlanmasın gözünüzde ama üzmez. Hoparlörü mükemmel diyebilirim gerçekten beğendim. Bataryası için çok yorum yapamıcağım. Ekran ise olmuş 120 hertz denilenler kadar var. Son eleştirim parmak izine bazen algılama sorunu oluyor umarım güncelleme ile düzelir

merhaba, kamerası ne açıdan eh işte ve mükemmel değil? normal günlük kullanımda bir sıkıntı yaratıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

merhaba, kamerası ne açıdan eh işte ve mükemmel değil? normal günlük kullanımda bir sıkıntı yaratıyor mu?

Ana kamerası mükemmel diyebilirim. Ancak ana kamera böyle çektikten sonra geniş açıya geçince geniş açı kamerası öyle bir görüntü verince ister istemez eh işte dedim kendime. Diğer telefonlarınki nasıl bilmiyorum o yüzden çok bir şey diyemiceğim. Örnek bırakayım fikir olması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek suçu kopya çekmek -- 16 Ekim 2020; 11:0:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Merak ettiğiniz şey varsa sorabilirsiniz. Ana kamerası mükemmel diğer iki kamera ise eh işte diyebilirim. Gece çekimlerini pek yapamıyor diğer iki kamera. Ön kamera kağıt üzerinde 32 ama öyle mükemmel bişe canlanmasın gözünüzde ama üzmez. Hoparlörü mükemmel diyebilirim gerçekten beğendim. Bataryası için çok yorum yapamıcağım. Ekran ise olmuş 120 hertz denilenler kadar var. Son eleştirim parmak izine bazen algılama sorunu oluyor umarım güncelleme ile düzelir

Alıntıları Göster

Cok teşekkür ederim bilgiler için. Ön sipariş verdim bende Samsung Online mağazadan, bakalım Pazartesi gelecek nasipse değişim kampanyası kapsamında. S10 a 5000 TL sayınca ve yanında ve Buds+ kulaklık da olunca mantıklı geldi. Bu arada yurtdışı forumlarda dokunmatik ekran sorunu diye birşey gördüm bir kaç konuda. Dokunmatik ekran sapıtıyor diyebiliriz kısaca 😊 Umarım her cihaz da bu sorun yoktur.

• quote:

Cok teşekkür ederim bilgiler için. Ön sipariş verdim bende Samsung Online mağazadan, bakalım Pazartesi gelecek nasipse değişim kampanyası kapsamında. S10 a 5000 TL sayınca ve yanında ve Buds+ kulaklık da olunca mantıklı geldi. Bu arada yurtdışı forumlarda dokunmatik ekran sorunu diye birşey gördüm bir kaç konuda. Dokunmatik ekran sapıtıyor diyebiliriz kısaca 😊 Umarım her cihaz da bu sorun yoktur.

Alıntıları Göster

Rica ederim ben şuana kadar bir sorun görmedim umarım olmaz öyle bir şey. S10e de bataryası dışında mükemmel cihazdı ama buds hediyesi ile filan bedava gibi bir şey olmuş geçmek iyi yapmışsınız. S10e den tek kötü yanı parmak izi okuyucu olur sanırım diğer her bakımdan daha iyi cihaz

• ferit.61 kullanıcısına yanıt
    Hocam değişim kampanyasını kullanınca kulaklık hediyesi olmuyor diye biliyorum siz nasıl yaptınız? siparişinizde kulaklık gözüküyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

Hocam değişim kampanyasını kullanınca kulaklık hediyesi olmuyor diye biliyorum siz nasıl yaptınız? siparişinizde kulaklık gözüküyor mu?

Hocam ben de iphone 7 ile değişime gidecektim aradım kulaklık da verebiliriz watch active de demişlerdi. Yani saat normal de 300 tl ama birebir görüşünce farklı teklifler alabiliyorsunuz. En azından benim için öyle olmuştu ama sonra değişmekten vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Rica ederim ben şuana kadar bir sorun görmedim umarım olmaz öyle bir şey. S10e de bataryası dışında mükemmel cihazdı ama buds hediyesi ile filan bedava gibi bir şey olmuş geçmek iyi yapmışsınız. S10e den tek kötü yanı parmak izi okuyucu olur sanırım diğer her bakımdan daha iyi cihaz

Alıntıları Göster

İnşaallah hocam. Bende S10 dan memnunum, cihaz güzel ama çok olmasa da S7 Edge den beri kavisli ekranda da sıkıldım artık. Biraz düz ekran olsun. Hem de telefonu güncellemek istedim. Fırsat ta çok iyi geldi, ilk defa değişim kampanyına da girmiş oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

Hocam normalde öyle. Değişim kampanyasında kulaklık yok ama ben formu kendim dolduracaktım o arada Samsung sitesinde canlı destekten bilgi istedim bir konuda, sizi arayalım mı dediler bende tamam dedim. Siparişi telefondan verdim yani onlar benim yerime girdi bilgileri ve Buds+ da gönderebilir miyiz bakalım dedi. Dedim cok iyi olur, sonra siparişim oluştu. Bir kaç gün sonra da kulaklik eklendi ve siparişlerimde görünüyor. Kendim siteden siparişi doldursa idim bu şans olmayacaktı sanırım. Bu ekstra güzellik oldu. Hem eski telefona verilen bedel hem de kulaklık yani artık almamak ayıp olurdu. İlk defa bu kadar şans denk geldi.

• Bu arada nova launcher kullanırken zor okuyan parmak izi one ui launchera geçince şak diye açmaya başladı neden bilmiyorum ama böyle bir şey var

Samsung mu dedi HB mi?

• quote:

Hocam normalde öyle. Değişim kampanyasında kulaklık yok ama ben formu kendim dolduracaktım o arada Samsung sitesinde canlı destekten bilgi istedim bir konuda, sizi arayalım mı dediler bende tamam dedim. Siparişi telefondan verdim yani onlar benim yerime girdi bilgileri ve Buds+ da gönderebilir miyiz bakalım dedi. Dedim cok iyi olur, sonra siparişim oluştu. Bir kaç gün sonra da kulaklik eklendi ve siparişlerimde görünüyor. Kendim siteden siparişi doldursa idim bu şans olmayacaktı sanırım. Bu ekstra güzellik oldu. Hem eski telefona verilen bedel hem de kulaklık yani artık almamak ayıp olurdu. İlk defa bu kadar şans denk geldi.

Alıntıları Göster

Yeni telefon gelince mi eski telefonu Samsung a göndereceksiniz? Eski telefonu gönderirken kutu ve şarj aletini mi istiyorlar extradan?

Birde telefondan ücreti nasıl ödediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 16 Ekim 2020; 13:50:52 >

• ferit.61 kullanıcısına yanıt

Birde telefon hatlarıyla görüşürken ücret ödemesini nasıl yaptınız, kart bilgilerini söyleyerek mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.