Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (522. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerempek

arkadaşlar yukarıda belirttiğim kılıf ile ilgili yorum alabilir miyim ?

kaba ve kullanışsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

kaba ve kullanışsız

peki nasıl bir kılıf önerirsin ? Bir de neden kaba ? ince değil mi sence ? yorum ve öneri bekliyorum teşekkürler.
  • telefonla görüşme yapacak olduğunda ön kapağını açman gerekli. eğer onu açar ve yüzüne götürürsen ağzını komple kapatır o ön kapak. sokakta öyle dolaşmak istemem. çok gördüm bu şekilde iphone kullanan insan ve komik oluyor. telefonun büyüklüğü yetmiyor bir de aşağı kocaman bi ön kapağı sarkıyor.

kaba çünkü kenarları çok kalın.

bu tarz komple kaplayan birşey istiyorsan cep şeklinde olan modeller daha uygun olabilir. benim tercihim tough case ve cam için koruyucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedobey

quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

@manyakurt
    2.sini mutfakta dene hocam orasıda tozsuzdur baloncuk tozdan değilse elinle kenara itersin ama toz varda geçmez yada kenarda bi yerdeyse iğne ile felan dikkatli şekilde alabilirsin

valla 3+1 120m^2 ev artık 5 adet de film var sırayla odaları gezecez gibi Bitane baloncuğu kredi kartı ile aldım kayboldu böyle sevindim falan digerini denedim yok toz var sanırım banamısın demiyor ekran kapalıyken kötü duruyorda açıkken bi zararı yok çok fazla dursun film harcamayım bidaha, igne işini deneyim şimdi de o biraz riskli gibi ya ekranı falan çizmeyek

Arkadaşlar ekrana koruyucu uygularken şayet toz veya hava kabarcığı olursa çıkartmayı kaldırıp atmayın.
    istediği kadar pis olsun. çıkardığınız ekran koruyucu jelatini sabunlu suyla tozlarını yıkayıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz. sadece aşırı ıslak bırakmayın ve yıkadıktan sonra iyi durulayıp sallamak suretiyle üzerindeki sulardan arındırın ve tekrar kullanıma hazır..

Vallahi hocam dayanamayıp ikinci filmi de denedim banyoda bu sefer çok güzel oldu ilkine tozlar falanda yapıştıgı için ikinci tertemiz çıktı ama ilkini buruşturup attım işe yaramaz diye keşke senin yorumu 2dk önce okusaydım neyse saglık olsun. Zaten az önce bi saydım 5 film daha var, bir tane de ekranda, bir tane de attım 7 ediyor toplam ben 6'lık aldım niye 7 tane çıktı oda garip demekki bi tanesinin kafadan mındar olacağı varmış
  • Kies güncelleme istedi ben de güncelledim ama şimdi telefonu görmüyor. Bu sorunla ilgili bir bilgisi olan var mı? ayrıca telefonun beyazı mı geliyor?
  • kerempek bu zewk meselesidir.
    belirttigin urun cihazim mm'rini bi hayli sisiriyor,ustelikte deri olunca biraz misli gecmislik cagristryr.
    bi tane silicon alcaksin ekran koruyucuyuda giydirceksinki gozgoze geldiginizde moralleneceksin .
  • quote:

case mate tough case + ekran koruyucu --> ankaragücü vs beşiktaş kale arkası çarşı yanı korkun olmasın
  • ekran nasıl çizildi bir görelim diyen arkadaşlar için

bu arada bu aleti garantisiz almayı düşünenler için de gelsin

bu arada telefonu hiç düşürmediğimi de belirtmek isterim

son not: hiç mi istanbul anadolu yakasında elinde usb jig olan yok arkadaşlar bir p.m. leşelim de sıfırlayayım şu telefonu servise vermeden

ne oldu forum ruhu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 1 Ağustos 2011; 13:57:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

telefonumu bu şekile nasıl getirebilirim arkadaşlar?

Selam
    Cihazinizda BlackMarkt yüklü degilse asagidaki adresten BlackMarkt programi sizlerle ilk paylastigim siteden indirip kurun arama kismina Launcher7 yazip aratin ful versiyonu kullanin
    adreshttp://galaxys2.buromed.net/forum/showthread.php?tid=27

Yada yine ayni sitede full 101 program olan basliktaki 2. partti indirerek icinde bulabilirsiniz
    adreshttp://galaxys2.buromed.net/forum/showthread.php?tid=149
    Saygilar...

Marketlerdeki EN KÖTÜ Launcher ...
  • quote:

Arkadaşlar şu kılıf ile ilgili yorumlarını bekliyorum.10 üzerinden değerlendirin.Baya kalitetli birşeye benziyor.

http://cgi.ebay.com/Samsung-Galaxy-S2-i9100-Editor-Black-Leather-Case-Skin-/280707217420

8
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Sonunda ben de s2 aldım. Alır almaz da numaramı sınırsız internet paketini aylık 8 TL'ye veren operatöre taşıdım.
    Artık android'çiyiz...

Kısa bir sorum var, önceki telefonum olan nokia N78'teki rehber kayıtlarını ( o telefonu satmadan önce back-up'ını almıştım) bu samsung'a nasıl geçirebilirim?

Selamlar
    Serdar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

ekran nasıl çizildi bir görelim diyen arkadaşlar için

son not: hiç mi istanbul anadolu yakasında elinde usb jig olan yok arkadaşlar bir p.m. leşelim de sıfırlayayım şu telefonu servise vermeden

ne oldu forum ruhu

o çizik değil kırık. kullanıcı hatası ve garanti dışı. olası tamir ücreti 100-300 tl.
  • quote:

quote:

quote:

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/681652/2257A45F89544365BF258BBF2B48EF82.jpg [/simage]
    telefonumu bu şekile nasıl getirebilirim arkadaşlar?

Selam
    Cihazinizda BlackMarkt yüklü degilse asagidaki adresten BlackMarkt programi sizlerle ilk paylastigim siteden indirip kurun arama kismina Launcher7 yazip aratin ful versiyonu kullanin
    adreshttp://galaxys2.buromed.net/forum/showthread.php?tid=27

Yada yine ayni sitede full 101 program olan basliktaki 2. partti indirerek icinde bulabilirsiniz
    adreshttp://galaxys2.buromed.net/forum/showthread.php?tid=149
    Saygilar...

Nasıl kullanıcam bu launcher'ı?Yükledim fakat kullanamıyorum

Menü tuşuna basınca hangi launcher kullanılsın diye telefon soruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

telefonla görüşme yapacak olduğunda ön kapağını açman gerekli. eğer onu açar ve yüzüne götürürsen ağzını komple kapatır o ön kapak. sokakta öyle dolaşmak istemem. çok gördüm bu şekilde iphone kullanan insan ve komik oluyor. telefonun büyüklüğü yetmiyor bir de aşağı kocaman bi ön kapağı sarkıyor.

kaba çünkü kenarları çok kalın.

bu tarz komple kaplayan birşey istiyorsan cep şeklinde olan modeller daha uygun olabilir. benim tercihim tough case ve cam için koruyucu.

hiç düşünmemiştim.

Çok yararlı bir bilgi oldu ben de hayatta öyle kullanmak istemem.Bana bu önerdiğin kılıf için yurt dışı yurt içi olabilir bir link verebilir misin bir inceleyip bakayim.

teşekkürler tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

ekran nasıl çizildi bir görelim diyen arkadaşlar için

ne oldu forum ruhu

hocam napmışsın ya
  • Ekran korumada araya toz kaçan arkadaşlar ben bir şey denemiştim sonuç %100 sakın atmayın sadece evde yoksa birşey alacaksınız büyük marketlerde var elbise manto vs için toz alıcı rulolar var (elbiseye sürüp kepek toz almak için) korumaya bunu sürün yapışan taraftaki tüm yozları alıyor ekranı da silin tekrar yapıştırın yine toz kaçarsa tekrarlayın sonuç %100 şuan ekranımdaki filmi anlayacak babayiğit yok :) ekranı da yapıştırmadan antistatik ekran silme beziyle silerseniz dahada rahat oluyor
  • arkadaslar ,android marketten ucretli uygulamaları alamamızın sebebi nedir?
    almanın bir yolu varmıdır?
  • quote:

Ben aslinda S2 cihazinin orjinal yazilimlarindan yanayim hala da tavsiyem yine o yönde! full ile Eksiksiz ve olmasi gerektigi gibi bence.
    S2 istege bagli Root edilebiliyor ve isteyen bu islemi yapiyor bende yapmisim zaten.
    bir sürü rom cikti bir cogunu denedim bircoguda iyi derecede TürkBey arkadasimizin Rom'lari dahil!

fakat yapilan degisikliklerin hemen hemen hepsi birbirine yakin, illaki göze ve zevke hitap eden farkli yanlari var ancak ayni
    yani 2-3 günde 1 yeni rom'lar cikiyor hatta bazen günde iki ayri rom'cu birden yaptiklari calismalari paylasiyorlar tabiki minnettarim.
    onu denedim bunu denedim derkeen bir de asagidaki linkte olani denedim, 2 gün oldu kullaniyorum, ilk bakista siradan bir rom gibi geldi bana ama biraz inceledikten sonra adam yapmis dedim.

okadar özellestirebiliyorsunuz ki icnde farkli iki sistem varmis gibi geldi bana yani suana kadar kullandigim S2 Android var ayrica adamin yaptigi ikinci ve ayri 1 S2 androidi var, mesala "Temalarim" Bölümü eklemis; indirdiginiz bir cok temayi O bölümde görselligini gürüp uygula demeniz kafi ve saniyeler cinde farkli 1 temaya sahipsiniz ,"Tercihler" bölümü gibi oldukca zengin icerikler barindiran secenekler var onlarca farkli yazi font'lari ve gecis efekt'leri ikon efekt'eri ve daha fazlasi bilinenlerden farkli seyler barindiran bir yazilim yapmis. zira versiyonu henuz V.1 bence bu adamin bundan sonra cikacak Rom'larini takip edin derim.

adreshttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1191626

Not: konu burada paylasilmisti ancak kendi izlenimlerimi paylastim.
    Saygilar...

Bu romu merak edip bende buğün yükleyip denedim,stabil gibi geldi ilk başlarda..Sonrasında full youtubeyi açtığınızda(desktop) herhangi bir videoyu izlerken(lütfen buraya dikkat,bazı kişiler stabil olduğunu söylüyor,HERHANGİ BİR VİDEOYU İZLERKEN) Paylaş seçeğini tıklayıp,facebook seçtiğinizde tarayıcı "üzgünüm" ile başlayan klasik hatayı verip kapanıyor...Şuana kadar kullandığım tarayıcısı en stabil xwkf3 tür, halen de öyle aynı şeyleri bunda yaşamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 1 Ağustos 2011; 15:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerram

Ekran korumada araya toz kaçan arkadaşlar ben bir şey denemiştim sonuç %100 sakın atmayın sadece evde yoksa birşey alacaksınız büyük marketlerde var elbise manto vs için toz alıcı rulolar var (elbiseye sürüp kepek toz almak için) korumaya bunu sürün yapışan taraftaki tüm yozları alıyor ekranı da silin tekrar yapıştırın yine toz kaçarsa tekrarlayın sonuç %100 şuan ekranımdaki filmi anlayacak babayiğit yok :) ekranı da yapıştırmadan antistatik ekran silme beziyle silerseniz dahada rahat oluyor

Arkadasim, bir selobant yada koli bandi ayni isi goruruyor. Ilk basta yapistirip sonra toz olan yerleri hafif filmi aralayrak bantla cekip aliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.