Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4550. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45484549455045514552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler stock firmwareye geri dönücem ama dosya zip olarak iniyor yani tar md5 falan inmiyor ne yapmalıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

beyler stock firmwareye geri dönücem ama dosya zip olarak iniyor yani tar md5 falan inmiyor ne yapmalıyım..

acaba stock firmwareyi cwmden yüklesem yüklenir mi?
  • quote:

quote:

beyler stock firmwareye geri dönücem ama dosya zip olarak iniyor yani tar md5 falan inmiyor ne yapmalıyım..

cwmden yükleyemezsiniz. Sammobile sitesinden tar şeklinde indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

quote:

peki birsey daha sorucam revolotion romu deniyorum yüklemiyor bende beanstalk 4.4.2 var neden yüklemiyor acaba.birde önerebileceğin hızlı bir rom var mı? 4.4.2 den 4.1.2 veya 4.2 ye geçiş sorun olur mu? custom romlarda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki birsey daha sorucam revolotion romu deniyorum yüklemiyor bende beanstalk 4.4.2 var neden yüklemiyor acaba.birde önerebileceğin hızlı bir rom var mı? 4.4.2 den 4.1.2 veya 4.2 ye geçiş sorun olur mu? custom romlarda

4.4 romlar hakkında hiçbir bilgim yok. Hiç kurmadım açıkçası. Onun dışında 4.4lerden 4.1.2ye geçişin sorun olacağını düşünmüyorum odinle tak diye atılması gerek stock rom. Şüpheniz varsa önce stock rom atın odinle, üstüne custom rom atın. Hızlı bir rom açıkçası ben 4.1.2 ispanya kurmayı düşünüyorum en son o çıktı arkadaşlardan biri incelemiş foruma yazmıştı 2-3 sayfa gerilerde olması lazım videosu falan da vardı üşenmeyip biraz konuyu okursanız sorularınıza cevap alabilirsiniz. Onun dışında esas isteğiniz hız ise cyanogenmodun stable 10.1 ini deneyebilirsiniz 4.2 üzerine kurulu bir romdu sanırım. 4.2 romlardan ben vanilla rootbox kullanmış ve memnun kalmıştım onu da deneyebilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4.4 romlar hakkında hiçbir bilgim yok. Hiç kurmadım açıkçası. Onun dışında 4.4lerden 4.1.2ye geçişin sorun olacağını düşünmüyorum odinle tak diye atılması gerek stock rom. Şüpheniz varsa önce stock rom atın odinle, üstüne custom rom atın. Hızlı bir rom açıkçası ben 4.1.2 ispanya kurmayı düşünüyorum en son o çıktı arkadaşlardan biri incelemiş foruma yazmıştı 2-3 sayfa gerilerde olması lazım videosu falan da vardı üşenmeyip biraz konuyu okursanız sorularınıza cevap alabilirsiniz. Onun dışında esas isteğiniz hız ise cyanogenmodun stable 10.1 ini deneyebilirsiniz 4.2 üzerine kurulu bir romdu sanırım. 4.2 romlardan ben vanilla rootbox kullanmış ve memnun kalmıştım onu da deneyebilirsiniz.

cevap için teşekkürler.
  • Bizim cihaz için HTC Blinkfeed portlanmış arkadaşlarhttp://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/themes-apps/-t2706236
  • S3 için çok güzel S5 romları çıkıyor keşke bizim cihaz içinde uğraşan olsahttp://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-galaxy-s5-mini-fast-stable-t2669724
  • Arkadaşlar merhabalar. Google Play de " BT Turbo Remote" adli Asus Anakartlarla kullanmama yarayan programı indirmem gerekiyor ama markette Note 2 telefonuma uyumsuz diyor ama o programı indirip kurmam lazım.. O programın eski sürümü internette mevcut ama bana yeni sürümü lazım.. Program ücretsiz bir program, sizde de cihaz uyumsuz gibisinden bi uyarı veriyor mu ve o programı nasıl indirebilirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhabalar. Google Play de " BT Turbo Remote" adli Asus Anakartlarla kullanmama yarayan programı indirmem gerekiyor ama markette Note 2 telefonuma uyumsuz diyor ama o programı indirip kurmam lazım.. O programın eski sürümü internette mevcut ama bana yeni sürümü lazım.. Program ücretsiz bir program, sizde de cihaz uyumsuz gibisinden bi uyarı veriyor mu ve o programı nasıl indirebilirim..

ordaki sürümüyle googleda aratıp apk olarak yüklersin yada başka bir cihazına yüklersin aklıma başka bişey gelmıyor
  • tgr1907 kullanıcısına yanıt
    Google'da çok aradim ya bulamadim bi türlü.. Yada işte firsat olacakta rootlu bi android telefon bulup ona indirip Apk'yi ordan alacağiz ama o da denk gelirse işte.. Bende V1.0.9 zaten mevcut ve heryerde bulunuuo ama sorunlu.. Bana V1.0.11 lazim onu da bulmak sıkıntı işte..

• Aslında var böyle birşey Wizzedkat

O paylaştığınız HTC eklentisi ne işe yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Google'da çok aradim ya bulamadim bi türlü.. Yada işte firsat olacakta rootlu bi android telefon bulup ona indirip Apk'yi ordan alacağiz ama o da denk gelirse işte.. Bende V1.0.9 zaten mevcut ve heryerde bulunuuo ama sorunlu.. Bana V1.0.11 lazim onu da bulmak sıkıntı işte..

kendi sitesindeki sürümlerine baktımda son güncelleme bayağı bi eski

https://www.asus.com/support/Download/1/39/P8P67_EVO/32/

bu durumda birde şu paragrafı buldum uyumsuzluk sorunu için

''Google, telefonunuzdan Play Store verilerini silip Instagram'ı tekrar kurmaya çalışmanızı önermektedir. Bunu yapmak için Ayarlar > Uygulamalar > Tümü > Google Play Store > Verileri sil'e gidin.''

instragram için aynı sorun böyle çözülebiliyormuş sizde o program için deneyin isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgr1907 -- 6 Nisan 2014; 15:44:42 >
  • tgr1907 kullanıcısına yanıt
    Onuda denedim..

• Nasıl olmuş arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • candzh kullanıcısına yanıt
    S3'de ki daha orjinal duruyor hocam
    Paylaştığım linkteki HTC arayüzü
  • Arkadaşlar merhaba dün başıma çok talihsiz bi olay geldi normal ve düzgün çalışan s2 telefonum birden bire kapandı ve bidaha açılmadı. Şarjta taktım şarjta olmuyor. 3 tuş kombinasyonuylada açılmıyor. Ve ne talihsizlik ki garantisi daha 15 gün önce bitti. Bu durum başına gelen ve çözüm üreten arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi?

Saygılarımla
    Taylan ERTÜM
  • Kimse yardım etmez bosuna bekleme benimde basima geldi 10 defa yazdim cevap veren olmadi donra ben atastirarak buldum bu forumda cemalefendi diye bir arkadas var profil sayfasindan ona ulas senin telim emmc (hafiza cipi ) yanmis o degisimini yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar az önce telefonum hiçbir sebep olmaksızın kapandı.

Arkadaşım ile konuşuyordum whatsapp'da mesaj attım ekranı kapattım.

Bidaha baktım açılmıyor ekran uzun bastım. Telefon açıldı Samsung I-9100 yazısı ve sarı ünlem geliyor fakat ondan sonra telefon açılmıyor ekrana bişey gelmiyor.

Telefonda miui rom yüklüydü şuana kadar hiç böyle bişey başıma gelmedi ne yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 45484549455045514552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.