Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4549. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45474548454945504551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam,

Ben CM11 kullanıyorum ama çok sade, biraz karıştıracağım birşey olsun dersenhttp://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-gt-i9100-resurrection-remix-v4-0-7-t1436854 bunu dene.

şarj biraz hızlı bitiyor ama gündüz yetiyor bana tabii batarya da bitik vaziyette benim.
  • Arkadaşın S2 ye cyanogen mod rom atmistim bugün 4.4.2 olan roma güncellenmiş ve memnun değil bunu orjinal roma döndürmek için odinden yazılım atmamiz yeterli mi sadece?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Selam,

Ben CM11 kullanıyorum ama çok sade, biraz karıştıracağım birşey olsun dersenhttp://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-gt-i9100-resurrection-remix-v4-0-7-t1436854 bunu dene.

şarj biraz hızlı bitiyor ama gündüz yetiyor bana tabii batarya da bitik vaziyette benim.

Şarj az gitmese iyiydi ama 4.1.2 den sıkıldım öneri için teşekkürler şuan verdiğiniz linkteki rom ve gappsi indiriyorum.
    cdemir hocam teşekkürler,
    Resurrection Remix® 4.4.2 KitKat v5.0.7
    bir de midgardian ın imzasındaki aosb yazan romu indiriyorum. İkisini de deneyeceğim artık kurmayı becerebilirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScR3Am05

Arkadaşın S2 ye cyanogen mod rom atmistim bugün 4.4.2 olan roma güncellenmiş ve memnun değil bunu orjinal roma döndürmek için odinden yazılım atmamiz yeterli mi sadece?

Evet odinden stok rom yüklerseniz orjinal rootsuz haline döner ;)
  • Arkadaşlar benim telefonda 4.1.2 lik güncellemeden sonra şarjı 8 9 saat gitmeye başladı ki sadece whatsapp kulllanıyorum acayip derecede bir azalma oldu sizce ne yapmam gerekir.Ama dediğim gibi güncellemeden sonra böyle bir durum başladı.Acaba bataryayi falan mı değiştirmem gerekiyor.Sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Arkadaşlar benim telefonda 4.1.2 lik güncellemeden sonra şarjı 8 9 saat gitmeye başladı ki sadece whatsapp kulllanıyorum acayip derecede bir azalma oldu sizce ne yapmam gerekir.Ama dediğim gibi güncellemeden sonra böyle bir durum başladı.Acaba bataryayi falan mı değiştirmem gerekiyor.Sorun ne olabilir?

daha önce yazdım, şimdi kimden aldığımı bulamayacağım, eski sayfalara bakıp bulabilir misiniz bilmiyorum ama 2450mAh'lık gold pilleri dene, ben çok memnunum, iki gün full her şey açıkken 4 ila 6 saat ekran açık süresi alıyorum, çok ama çok memnunum, iki pil artı harici şarj cihazıyla 36 tlye geldi daha önce almadığım için çok pişman oldum, telefonu daha da bir sever oldum, ne atabiliyorum ne satabiliyorum o derece :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 3 Nisan 2014; 17:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

Arkadaşlar merhaba, çok uzun yazacak zamanım yok kusura bakmayın...

http://www.aliexpress.com/snapshot/312430708.html
    adresindeki satıcıdan şansımı deneyip linkteki ürün için alışveriş yaptım, artık ne çıkarsa bahtıma diyerek sanal kartla ödeme yapıp pilleri aldım...
    6 ocak'ta sipariş verdim, 26 ocak'ta piller ve hediye şarj aleti geldi (adamlar fişin ucuna uygun aparatına kadar göndermiş)...
    satıcının söylediği gibi 8 saat şarj ettim, pil daha oturmamasına rağmen mükemmel performans sağladı... herkese tavsiye ederim...

siparişin paket içeriği 2 adet 2450mah pil ve bir de harici şarj cihazı... toplam ücret 16 dolar yani yaklaşık 40 tl.. dandik piller 15-20 tl iken bu fiyata bu piller bedava dedim ve aldım, iyi ki de almışım...
    wifi, 3g açık, facebook, messenger bildirimleri açık, iki üç saat kitap okuma ve internette dolaşma ile ilk şarjdan sonra 6 saate yakın ekran süresi var, pilleri sırayla şarj edip her birini bir iki gün kullandım ve ah şu piller daha önce olsaydı demeden edemedim. sistemim orijinal stock nordic rom, üzerinde özel hız düşürme, voltaj eksiltme vs. gibi ayarlar yok. sadece gereksiz samsung programlarını sildim o kadar...

artık korkmadan, her şey açık vaziyette telefonumu 24 saat kullanabiliyorum, s2'mi zaten çok seviyordum ama inanın şimdi daha da çok seviyorum...

pil arayanlar için daha önce yazdığım gönderiyi tekrar bulup alıntı yapıyorum, herkese kolay gelsin...
  • LenovoCam linki

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2655322

@elmariacci
    İmzamdaki romlar bir önceki sürümlerdir arkadaşlar.XDA den güncel sürümleri indirin.Bu sıra müsait değilim pek güncelleyemiyorum. Pil süresi cyanogenmodlarda iyi değil.Pil için samsung tabalı rom kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 3 Nisan 2014; 20:14:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escala

Neatrom 5.9 ve apolo light 4.13 olan telefonuma kitkat yüklemek istedim.
    Bulduğum bir açıklama başlığında;
    cm-11-20140331-NIGHTLY-i9100.zip
    gapps-kk-20131031.zip
    dosyalarını telefona atarak recovery moddan yüklememin yeterli olacağı yazıyordu ancak bir türlü yükleyemedim.

@Midgardian hocam telefonumun şu haline direk yükleme yapmadan başka bir şey mi kurarak kitkata geçebilirim? Yoksa yüklemeye çalıştığım dosyalar mı yanlış?

Önce kitkat uyumlu cwm flashlaman lazım recovery den. O imzamda mevcut. Sonra o yazılanları kurabilirsin.
  • hocam resurrection rom kuracağım herkes övmüş ben suan beanstalk kullanıyorum sorunları var tavsiye edermisiniz hataları cokmu birde 4.4.2 olan başka tavsite edebileceğiniz rom war mı?
  • Resurrection Rom Offical S2 romlardan biri olduğu için hataları daha az. Bu sıra çok denemediğim için başka romlara bakamadım. RR iyidir. Ayrıca geliştiricilerden biri de Antalyalı bir Türk arkadaşımzdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

hocam resurrection rom kuracağım herkes övmüş ben suan beanstalk kullanıyorum sorunları var tavsiye edermisiniz hataları cokmu birde 4.4.2 olan başka tavsite edebileceğiniz rom war mı?

yada baktımda romlara neat cok hoşuma gitti 4.4.2 kadar hızlı mı birde ben 4.4.2 kullanıyorum 4.1.2 ye geçmem sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Resurrection Rom Offical S2 romlardan biri olduğu için hataları daha az. Bu sıra çok denemediğim için başka romlara bakamadım. RR iyidir. Ayrıca geliştiricilerden biri de Antalyalı bir Türk arkadaşımzdır.

peki hocam ben simdi neat yada revolotion rom war aklımda biri 4.1.2 bende 442 var sorun olur mu yüklemem.
  • merhaba az önce revolotion rom yükledim telefon açılış ekranını tekrarlıyor sürekli ne yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

merhaba az önce revolotion rom yükledim telefon açılış ekranını tekrarlıyor sürekli ne yapayım

ayrıca telefonun recoverysi değişmiş galiba kernel yüklemiş philzz ne yapayım
  • beyler iş ciddiye bindi ne yapsam olmuyo odinden pda orijinal samsung romunu görmüyor yüklemiyor direk end diyor ne yapayım yardım edin
  • BEYLER OLDU SANIRIM ROMDAN KAYNAKLI CWM Yİ DEĞİŞTİRMİŞ KERNEL FALAN ATMIŞ BENDE KİTKAT CWM YÜKLEDİM.SONRA ROM APPS FALAN DERKEN OLDU.ÇOK ŞÜKÜR YUKARIDAKİ MESAJLARIMI DİKKATE ALMAYIN.YİNEDE TEŞEKKÜRLER.SİZCE SORUN NE OLABİLİR.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, çok uzun yazacak zamanım yok kusura bakmayın...

http://www.aliexpress.com/snapshot/312430708.html
    adresindeki satıcıdan şansımı deneyip linkteki ürün için alışveriş yaptım, artık ne çıkarsa bahtıma diyerek sanal kartla ödeme yapıp pilleri aldım...
    6 ocak'ta sipariş verdim, 26 ocak'ta piller ve hediye şarj aleti geldi (adamlar fişin ucuna uygun aparatına kadar göndermiş)...
    satıcının söylediği gibi 8 saat şarj ettim, pil daha oturmamasına rağmen mükemmel performans sağladı... herkese tavsiye ederim...

siparişin paket içeriği 2 adet 2450mah pil ve bir de harici şarj cihazı... toplam ücret 16 dolar yani yaklaşık 40 tl.. dandik piller 15-20 tl iken bu fiyata bu piller bedava dedim ve aldım, iyi ki de almışım...
    wifi, 3g açık, facebook, messenger bildirimleri açık, iki üç saat kitap okuma ve internette dolaşma ile ilk şarjdan sonra 6 saate yakın ekran süresi var, pilleri sırayla şarj edip her birini bir iki gün kullandım ve ah şu piller daha önce olsaydı demeden edemedim. sistemim orijinal stock nordic rom, üzerinde özel hız düşürme, voltaj eksiltme vs. gibi ayarlar yok. sadece gereksiz samsung programlarını sildim o kadar...

artık korkmadan, her şey açık vaziyette telefonumu 24 saat kullanabiliyorum, s2'mi zaten çok seviyordum ama inanın şimdi daha da çok seviyorum...

pil arayanlar için daha önce yazdığım gönderiyi tekrar bulup alıntı yapıyorum, herkese kolay gelsin...

Kardeş bu batarya bizimkilerle aynı kalınlıkta mı?
  • merhaba dün revolotion romu yüklemeye çalıştım olmadı açılış ekranında kaldı sizce bu rom nasıl yüklenir... suan ki romumdan sıkıldım acıkcası
  • arkadaslar custom romlar için samsung link video player falan nerden bulucam yüklemeye çalistim uygulama yüklenemedi diyor
    elinde cwm türünde olan varmi acaba
  • 
Sayfa: önceki 45474548454945504551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.