Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45444545454645474548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El nino9

quote:

Bende şu an 4.1.2 var ben odin ile rootsuz telefona 4.4.2 kurabilir miyim ? Bir de çok artısı var mı 4.4.2 nin.

Yok mu yardımı dokunabilecek biri ?

rootsuz telefona 4.4.2 kurulmaz zaten 4.4.2 ler custom rom olduğu için root şarttır.4.4.2 nin artısı bence var ama romdan roma değişir tabi.genel anlamda telefon hızlanıyor daha fazla özelleştirme şansı tanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

dostum bende aborted falan dedi hata verdi olmadı bu arada ben cm olanını yükledim fark eder mi?

Stok ve stok tabanlı custom rom kullanıyorsanız. Uyumlu olanı yüklemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 20 Mart 2014; 23:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

dostum bende aborted falan dedi hata verdi olmadı bu arada ben cm olanını yükledim fark eder mi?

Stok ve stok tabanlı custom rom kullanıyorsanız. Uyumlu olanı yüklemelisiniz.

beanstalk kullanıyorum ama oda cm tabanlı diye biliyorum acaba stok tabanlıyı mı denesem.bir sorun olur mu?
  • Arkadaşlar yeni bir rom çıkmış WizzedKAT 2.0 S5 Style With super stability :)
    şimdi romu indiriyorum birazda bunu kullanayım :D

yüklemek isteyenler link burda
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-wizzedkat-1-0-leaked-samsung-kk-t2629897
  • quote:

beanstalk kullanıyorum ama oda cm tabanlı diye biliyorum acaba stok tabanlıyı mı denesem.bir sorun olur mu?

Bence yedek almadan denemeyin. Eğer 4.4.2 Beanstalk ise o yüzden de sorun çıkıyor olabilir ;)
  • quote:

quote:

Bende şu an 4.1.2 var ben odin ile rootsuz telefona 4.4.2 kurabilir miyim ? Bir de çok artısı var mı 4.4.2 nin.

Yok mu yardımı dokunabilecek biri ?

Öncelikle sd kartınıza 4.4.2 uyumlu bir flashlanabilir cwm ve 4.4.2 rom dosyasını atıp,
    Odin ile kernel atın. Telefon rootlu olacak ve CWM değişecektir.
    Telefonu recovry moda alıp
    4.4.2 uyumlu CWM flashlayın ve reboot recovry ile yeni cwm yi açın ve 4.4.2 tabanlı romunuzu kurun. (wipe işlemlerini vb unutmayın )

İşlemler çok basit. Yapması yazmasından kolay

Telefonumda bir sürü rom denedim. Mutlaka bazı sorunları oldu.

Şu an orjinal Türkiye romu ve Apolo kernel kurulu.
    Samsung 'un ve google 'ın bütün ıvır zıvır uygulamalarını Titanium Backup ile dondurdum.
    Geliştirici seçeneklerinden bütün animasyon vb kapattım. Bana göre telefon gayet akıcı şu an için.
  • Telefon hareket edince şebeke sıfırlanıyor, sabitken sorun yok. Bir fikriniz var mı neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Telefon hareket edince şebeke sıfırlanıyor, sabitken sorun yok. Bir fikriniz var mı neden olabilir?

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

şu parçası var telefonun, 7 vida sökerek ulaşabilirsiniz. birde pena gibi birşey gerekli tabi

yapmanız gereken bunun 2 tane teli var karta deyen, onu az açtırın veya alkol ile değdikleri yeri temizleyin

tabi bunlar türk işi çözüm yolu, parçayı değiştirmeniz gerekebilir.. veya yazılım kaynaklı bir sorunda olabilir. rom kullanıyorsanız sammye dönüş yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: flameteam

http://www.mediafire.com/download/mtlme7tu87teskd/cm-10.1.3-i9100+Modded.zip

Bu direkt modlu cm versiyonu mu yani Rom mu? Öyleyse tek tek uğraşmayacağız modlarla
  • 4.1.2 Turkey rom linki verebilir misiniz? Internetimde bozukluk var. Şebeke sorunuma yardım eden arkadasa çok teşekkür ederim. Rom degistirecegim şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4.1.2 Turkey rom linki verebilir misiniz? Internetimde bozukluk var. Şebeke sorunuma yardım eden arkadasa çok teşekkür ederim. Rom degistirecegim şimdi.

http://dl.sammobile.com/PVFYQ1krIyQ2Kjo-SllZRDsiPz86RSs8MDxLDRoYU05FW1FBXA../I9100XWLSD_I9100OJVLS6_TUR.zip
  • Espa kullanıcısına yanıt
    aynen modlar ıcınde mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

4.1.2 Turkey rom linki verebilir misiniz? Internetimde bozukluk var. Şebeke sorunuma yardım eden arkadasa çok teşekkür ederim. Rom degistirecegim şimdi.

http://dl.sammobile.com/PVFYQ1krIyQ2Kjo-SllZRDsiPz86RSs8MDxLDRoYU05FW1FBXA../I9100XWLSD_I9100OJVLS6_TUR.zip

Üye olmadan indirmez kardeş... buyur burdan indirin
    http://bc.vc/E8M3jf
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    cihazınızn ımeı numarasını gızlemenızı tercıh ederım :)
  • Kit Kat bizede geleydi iyi olurdu. Standart versiyon farklı rom değil.
  • quote:

cihazınızn ımeı numarasını gızlemenızı tercıh ederım :)

Cihaz benim değil
  • Aosb roma samsung klavyesini yukleyebilen varmi note 3 veya s4 un s2 icin portlanmis olanini.stok romda yukleyebiliyorm ama custom romda olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1517 sayfa olmuş, inanılmaz!!!

• sanerdk kullanıcısına yanıt
    yinede tedbir almak gerek :D
  • quote:

yinede tedbir almak gerek :D

Meraba hocam, daha öncede bi konuda sagolun yardımınız olmuştu. Bu romu kurmak istiyorum. Suan orjinal rom kullanmaktayım. Acaba bu rom türkçemi incelermisiniz

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-revolution-rom-ux-2014-build-1-12-t2607749
  • 
Sayfa: önceki 45444545454645474548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.