Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4517. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45154516451745184519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Euphorium

Anladim hocam ama benim dedigim yolla da olabilitesi var mi?

Yok- Sen bunu flashla veya geçici cwm kulllan :)

akşam atarım. beklersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

akşam atarım. beklersen.

Ahahah yok hocam gecici cwm degil de, ben bu linki flash lasam 4.1.2 sizin kullandiginiz slimbean e gecisimde sikinti olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

akşam atarım. beklersen.

Ahahah yok hocam gecici cwm degil de, ben bu linki flash lasam 4.1.2 sizin kullandiginiz slimbean e gecisimde sikinti olur mu?

olmaz tabiki ;) neden sıknıtı olmsun cwm flashla sonra istediğin rom u kur

slimbean en iyi dronimax 8x serisi kerneller ile çalışıyor bilgin olsun .9 u denemedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

akşam atarım. beklersen.

slimbean en iyi dronimax 8x serisi kerneller ile çalışıyor bilgin olsun .9 u denemedim.

Aslinda benim aklimda hic kernel atmadan sadece cwm kurmak vardi stock kernel uzerine ordan devam edicektim. 4.1.2 den sizce gecici cwm kullanmadan slimbean 4.3 e gecisi nasil yapiyim?

• quote:

Aslinda benim aklimda hic kernel atmadan sadece cwm kurmak vardi stock kernel uzerine ordan devam edicektim. 4.1.2 den sizce gecici cwm kullanmadan slimbean 4.3 e gecisi nasil yapiyim?

slimbean en iyi dorimanx 8x ve 9x serisi kerneller ile çalışıyor bilgin olsun

metni düzenledim kusura bamka 8x i denemedim bu arada 9 kullanıyorum bende :)

heycanla yazım derken saçmalamışım.

ve soruna cevap veriyorum
    geçici cwm atıp rom kurarsın ama her rom kendi kernel ve cwm sahip zaten kernel dediğimiz şey cwmdir.
  • quote:

quote:

slimbean en iyi dorimanx 8x ve 9x serisi kerneller ile çalışıyor bilgin olsun

metni düzenledim kusura bamka 8x i denemedim bu arada 9 kullanıyorum bende :)

heycanla yazım derken saçmalamışım.

ve soruna cevap veriyorum
    geçici cwm atıp rom kurarsın ama her rom kendi kernel ve cwm sahip zaten kernel dediğimiz şey cwmdir.

Aksam evde detayli bakica hocam sagolun

EDIT: Bakındım simdi hocam biraz

http://www.slimroms.net/index.php/installation

burda 4.3 e jb den geçerken 2 tane ekstra dosya flashlamamız gerektigini söylemis. Ama sonrasında ne yapmam gerekli onu anlamadım. Bir bakar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Euphorium -- 28 Ocak 2014; 21:29:52 >
  • Neat ROM+ apolo kernel+ 2000mah :)

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Neat ROM+ apolo kernel+ 2000mah :)

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Kernelin sürüm numarasını da verir misiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

quote:

Orijinalden alıntı: taka61

beanstalk 4.4.2 var ama telefon devamlı awake modunda. bakalım çözebilecek miyim.

dostum awake mod ne oluyor?birde bende beanstalk kullanıyorum telefonu bildirim çubuğundan sessize almaya çalıştığımda almıyor bunun çözümünü biliyor musun?Birde video falan izlerken ses aaz çıkıyor nedenini biliyormusun

awake telefon aktif olarak çalışır olmasıdır, yani telefon tuş kilidini kapatıp gittiğinde belli bir zaman diliminde

idle durumuna düşer, sonra tamamen sistem kendini en düşük güç moduna alır. Deepslep derler onada

bu romda awake olmamasına rağmen öyle gösteriyor Bug yani.

birde sesin az çıkması normal dps manager felan var içinde ayarlar istersen.

ama ben pek memnun kalamadım, kaç kere şansverdim yok arkadaş telefon değil ama rom en değerli zamanlarda pat diye yarı yolda bırakıyor.

slimbean kitkat çıksın da rahat edelim :)

bende pek memnun değilim açıkçası olmadık buglar buluyorum hergün.Ama internetteki hızı beni cezbediyor resmen oldukça güzel ama ne bileyim gerek arayüz gerek hataları benide zorluyor slimbean hiç denemedim ama deneyebilirim çok övüyorlar.Birde aklımda cyanfox var bakalım deneyelim.Ama şarjım oldukça iyi gidiyor diyebilirim...Cevaplar için teşekkürler.
  • Benim batarya da gelince bende böyle ekran süreleri paylaşırım belki :p

• Silver_Code kullanıcısına yanıt
    ben cyanfox 2.0.2 kullanıyorum android 4.4.2, kerneli değiştirmedim uyumlu hangisi var uğraşmak istemedim açıkçası. hata neredeyse yok denebilir. 3-4 haftadır kullanıyorum pil ömrü olarakta samsung 4.1.2 stock romdan biraz daha iyi gitti diyebilirim benim kullanıma göre. sadece bazen aşırı ısınıyor. advanced task killer yükledim arkadaki tüm servisleri kapat diyorum düzeliyor. cpunun iki çekirdeği birden 1200 mhz de takılı kalıyor o yüzden ısınıyor. ama dediğim gibi arkadaki servisleri kapatınca düzeliyor. uygulamalar>çalışan uygulamalardan kapatırsan da düzeliyor. birde art çalışmıyor. yani açınca bir uyarı veriyor hani kullanma gibisinden ben de denemedim böyle memnunum.
  • arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz 600 tl ye 2. el galaxy s2 almak mı mantıklı yoksa 700 tl ye htc one x almakmı oyun performensı olarak sizce hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1983

arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz 600 tl ye 2. el galaxy s2 almak mı mantıklı yoksa 700 tl ye htc one x almakmı oyun performensı olarak sizce hangisi

Pahalı, s2 nin fiyatı 400 ila 500 arası değişiyor, one x alacaksan 32 gb olanı almaya bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: fatih1983

arkadaşlar acil cevap verebilirmisiniz 600 tl ye 2. el galaxy s2 almak mı mantıklı yoksa 700 tl ye htc one x almakmı oyun performensı olarak sizce hangisi

Pahalı, s2 nin fiyatı 400 ila 500 arası değişiyor, one x alacaksan 32 gb olanı almaya bak.

600 tl ama kredi kartsız aydan aya 50-100 verecem uygunmu performans olarak hangisi
  • one x android 4.4 güncellemesi almayacak. Başka cihazlara bak derim mesela s3
  • Kardeş oyun için s2 iyi ama bu saatten sonra pek tavsiye etmem, alacaksan en az s3 al. ikinci eli 750 yada 800 bulabilirsin, yada sıfırını almaya çalış
  • fatih1983 F kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım,

550 tl'ye s2 mi satıyorum yanında çalışır durumda 3 adet 1650 mah pil ve kılıf hediye.Cihazda en ufak problem yok.Renk beyaz ilgilenirsen özelden yaz.
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Bakındım simdi hocam biraz

burda 4.3 e jb den geçerken 2 tane ekstra dosya flashlamamız gerektigini söylemis. Ama sonrasında ne yapmam gerekli onu anlamadım. Bir bakar mısın?

• quote:

Bakındım simdi hocam biraz

gapss kurmana gerek yok ya

direktr rom kur yeter :)
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Hayır ne biliyim

From another JB or ICS Rom to SlimBean
    Download device_x.x.zip, slim_gapps.zip.
    Enter CWM, wipe data, format system ( in mounts and storage)
    Flash Device_x.x.zip***, then MUST flash slim_gapps.zip (other files optional)
    *** - If the flash is too quick ( < 5 seconds or so), reflash device before flashing common or other zip files.

bu paragraf garibime gitti.
  • 
Sayfa: önceki 45154516451745184519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.