Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (425. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar nasıl konu açarım lütfen yardım edin aylardırarıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Ho0k

bu arada kg2 de bi bug buldum sarja koydum sabah doldu ses uyarısı verdi sol yukarıda %100 gosteriyordu çektim sarjdan %97 de bırakmış sarjı tekrar taktım sarj almaya devam ediyor(dunde aynısı oldu önemsememiştim ) . Deneyebilecek var mı bunu genel bisey mi acaba

Bendede oldu.

Aynı sorun KG1 de de vardı ama sanırım farketmediniz.Özellikle Lite romda var bu sorun o da framework u düzenlerken batarya icon ve kodlarının yanlış yazılmasından kaynaklanıyor.Ben lite rom 2.2 de bu sorunu farketmiştim o yüzden evolution tema yı eklemiştim üstüne düzelmişti.Şuan KG2 kullanan arkadaşların Tema dosyaları henüz çıkmadı yada bir iki tane var onlarda lite için uygun değil...

Şunu deneyebilirsiniz Bataryanın şarjını çekince 100 den direk 99-98 yada 97 ye düşüyorsa ekran açık şekilde tekrar şarja takıp devam edin.Ekranı kapatmadan telefonu şarj ederseniz 100 olarak kalabilir.
  • quote:

bu arada kg2 de bi bug buldum sarja koydum sabah doldu ses uyarısı verdi sol yukarıda %100 gosteriyordu çektim sarjdan %97 de bırakmış sarjı tekrar taktım sarj almaya devam ediyor(dunde aynısı oldu önemsememiştim ) . Deneyebilecek var mı bunu genel bisey mi acaba

bende öyle bir sorun görünmüyor, sarjdan cıkardıktan sonra %100 olarak cıkıyor

bu arada kg2 kg1 göre biraz daha az ısınıyor, ve suana kadar herhangi bir sorunla karşılasmadım, vaussmod yeni romunu cıkarana kadar kg2 orjinalle yola devam edicem gibi görünüyor :)

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kean0025 -- 20 Temmuz 2011; 13:45:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msaltik

KF3'e güncelleme yaptım ancak Kies'e bağlanmıyor artık...

kies güncellemesi falan da yaptım...

başına gelen oldu mu

Kies hiç bir zaman randımanlı çalışmıyor zaten.Kafasına göre bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor.Henüz tam randımanlı çalışmıyor,Bir şey aktaracaksan depolama modunda bağlan.

yaw root falan yapsam mı diye bakınıyorum da şimdi...

çok da vakit ayıramıyorum, nerde gençlik zamanlarımız :))))))

biraz tırmalıyım bakıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Dün Litening Rom 3.0' ı kurdum. Gece yatmadan önce saat 3:15' te baktığımda şarj %77'ydi. 15 dakika önce uyandım ve şarj %3' tü. Başka bir rom' a geçmeyi düşünüyorum. O kadar da şarj' ı uzun gitsin diye bazı şeyleri kısmıştım veya kapatmıştım.

Hocam 77 den 3 hiç bir şey yapamadan mı düştü şarjınız ?
  • herkese selam arkadaslar.
    Bu alt yazı olayını nasıl cözecegim.
    ŞÖYLEKİ.....

''LOST6x1-2'' adında bir 699MB bir AVİ dosyası ile
    ''LOST6x1-2'' adında bir 61 KB lik bir .SRT dosyası var.

ikiside aynı klasörde Telefona atıyorum.İzlemek için actıgımda Alt yazı yı göstermiyor.ne yapmam lazım? LÜTFEN ACİL..
    teşekkürler..
  • skyrom dan honeycomb rom a geçiyorum şimdi de sırayla gidiyoz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kean0025

quote:

bu arada kg2 kg1 göre biraz daha az ısınıyor, ve suana kadar herhangi bir sorunla karşılasmadım, vaussmod yeni romunu cıkarana kadar kg2 orjinalle yola devam edicem gibi görünüyor :)

iyi forumlar

Evet bir cok oyun deneme ragmen isinma olayi inanin orta derece bir android kullanicisi olarak minimuma inmis tavsiye ederim. samuray da nova hd de spiderman da deneme yaptim on bes dakika gercekten isinma cok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

quote:

quote:

iyi forumlar

Evet bir cok oyun deneme ragmen isinma olayi inanin orta derece bir android kullanicisi olarak minimuma inmis tavsiye ederim. samuray da nova hd de spiderman da deneme yaptim on bes dakika gercekten isinma cok az

bende de ötesi bi ısınma vardı orta seviyeye indi .acaba uslu bi cocuk olursam şirinleri şey pardon min sıcaklık degerlerini görebilir miyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

http://urun.gittigidiyor.com/Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG-adaptor-kablosu_W0QQidZZ42307320

bu kablo bize uyarmı ? usb girişini biraz yontarım olmadı

Cepten göremedim eğer n8 için ise
    üst tarafını eğeliyerek benkullanıyorum

evet n8 için
    kargo dahil 21tl oluyor.başka yerde bulamadım almayı düsünüyorum valla
  • quote:

dün aksam kg2 romunu yükledim herhangi bir sorun yok, fm radyo calısıyor demişiniz kulaklık olmadanmı çalısıyor yoksa kulaklık takıldıktan sonramı o sorunu yaşıyorsunuz
    bu arada kg2 wipeli olanı yüklemiştim.
    en iyisimi *2767*3855# telefon temizlensin büyük ihtimal bir sorun kalmaz, ama telefonunuzdaki yüklediğiniz bütün uygulamalar silinir, rehberiniz telefondaysa yedekleyin.
    iyi forumlar

Valla çok bir kaybım olmayacağından her şeyi resetleyip sıfırdan kurmama rağmen oluyor bu. Bütün uygulamaları da tek tek kaldırıp denedim. Ama neyse ki arka planda her ekran karardığında/kilit moduna aldığında uygulamaları kapatan program var. FM-radyo açık olsa bile şarj yemesine mahal vermiyor. Sanırım KG2 nin erken sızması ile alakalı bir durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 20 Temmuz 2011; 14:12:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

herkese selam arkadaslar.
    ŞÖYLEKİ.....

ikiside aynı klasörde Telefona atıyorum.İzlemek için actıgımda Alt yazı yı göstermiyor.ne yapmam lazım? LÜTFEN ACİL..
    teşekkürler..

Kulladığın program .srt formatını desteklemiyor olabilir.Yada programın özelliklerinden alt yazı gizli konumda olabilir.MVideoPlayer kullanabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/Nokia-CA-157-microUSB-USB-OTG-adaptor-kablosu_W0QQidZZ42307320

bu kablo bize uyarmı ? usb girişini biraz yontarım olmadı

Cepten göremedim eğer n8 için ise
    üst tarafını eğeliyerek benkullanıyorum

evet n8 için
    kargo dahil 21tl oluyor.başka yerde bulamadım almayı düsünüyorum valla

Bu forumda bir arkadaş orjinalini 17 liraya veriyordu,dün bir arkadaşa linkini vermiştim ama sonra sildim.Bir araştır istersen.Ben dediğim gib, n 8 in girişi biraz köşeli ve üst kenarlarını eğe ile biraz aşındırığ rahat girmesini sağladım ve problemsiz çalışıyor.Ama orjinalini bulsan tabiki daha iyi.
  • iyi günler arkadaşlar telefonu alıyorum bügün nasipse :) telefon için netten birkaç oyun indirdim ücretli olanların apk dosyasını bu dosyaları telefonu pc bağlayıp tam olarak nereye atacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

herkese selam arkadaslar.
    ŞÖYLEKİ.....

teşekkürler..

Kulladığın program .srt formatını desteklemiyor olabilir.Yada programın özelliklerinden alt yazı gizli konumda olabilir.MVideoPlayer kullanabilirsiniz.

rockplayer kullanıyorum.ondan olabilirmi acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

quote:

Dün Litening Rom 3.0' ı kurdum. Gece yatmadan önce saat 3:15' te baktığımda şarj %77'ydi. 15 dakika önce uyandım ve şarj %3' tü. Başka bir rom' a geçmeyi düşünüyorum. O kadar da şarj' ı uzun gitsin diye bazı şeyleri kısmıştım veya kapatmıştım.

Hocam 77 den 3 hiç bir şey yapamadan mı düştü şarjınız ?

Evet hiçbirşey yapmadım. Uyuyordum zaten.

Hocam telefon uyumamış gözüküyor.

Büyük ihtimalle arka planda takılı kalan bir uygulama olmuş olabilir.
  • Arkadaşlar 2.3.4 kg2 rom bende de enteresan birşey yaptı %100 pilde gece yatmadan müzik dinledim karıştırdım gece 2 de %50 pil ile ram temizleyip yattım sabah tel açılmadı pil bitmişti herhalde bir şey yaptı ama ne ? araştırıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

iyi günler arkadaşlar telefonu alıyorum bügün nasipse :) telefon için netten birkaç oyun indirdim ücretli olanların apk dosyasını bu dosyaları telefonu pc bağlayıp tam olarak nereye atacağım?

İstediğiniz yere atacaksınız. Dosyalarım'dan attığınız yeri bulup .apk dosyasını çalıştıracaksınız. Eğer indirdiğiniz oyunun sdcard dosyası gibi bir şeyi varsa indirdiğiniz yerde bu yazar ve nereye atacağınızı söyler.
  • teşekkür ederim..
  • Herkese selamlar

Sitemi geri aldim :)

www.yesilcin.com

android ile alakali herseyi yavas yavas paylasacagim
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.