Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (414. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Juan Pablo Montoya

Arkadaşlar KE7 güncellemesi ile kameradaki pembelik sorunu ortadan kalkıyormuş ve pil ömrü artıyormuş.En azından Engadget de okuduğumdan öyle anladım. :D
    http://mobile.engadget.com/2011/05/25/galaxy-s-ii-ke7-update-brings-better-battery-life-fixes-pink-s/

yükledikten sonra düzelmediğini söyleyen baya fazla kişi var forumlarda
  • quote:

Arkadaşlar KE7 güncellemesi ile kameradaki pembelik sorunu ortadan kalkıyormuş ve pil ömrü artıyormuş.En azından Engadget de okuduğumdan öyle anladım. :D
    http://mobile.engadget.com/2011/05/25/galaxy-s-ii-ke7-update-brings-better-battery-life-fixes-pink-s/

Bir dene bakalım,kamera düzelirse bir daha güncelleme yapmıyacakmıyız.Bana pek mantıklı gelmedi ama denemekte fayda var yine
  • Bu da benden olsun. :D

• bence custom rom lar için ayrı bi konu açılmalı, konu custom-rom'dan ibaret olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

KG2 kuran arkadaşlar menüsü türkcemidir.

türkçe dil seçenekli geliyor avrupa romlarının hepsinde türkçe dil seçeneği vardır

Ben bir tane yükledim ve türkce seçeneği yoktu ama şimdi başka bir tane yükleyince düzeldi.
  • quote:

quote:

Bir dene bakalım,kamera düzelirse bir daha güncelleme yapmıyacakmıyız.Bana pek mantıklı gelmedi ama denemekte fayda var yine

arkadaşlar bu kamera sorunu bende hiç olmadı Allah şükür byaz da siyahta her renk te çektim pemvbeleşme sorunu yoktu cihaz fransdan gelmişti acaba yurt dışından glen cihazlarada olmuyorumu
  • galaxy s 2 hucre bilgi ekrani nasil cikiyo ??? telefonun ekraninda ornegin avcilar yazan ayardan bahsediyorum bu yazsin istiyorum.

2.sorum: aylik cepnet paketim var. bu paketi cep telefonunu modem olarak kullanip bilgisayardan nete nasil baglanirim.KİESLE bu mumkunmu mumkunse adim adim nasil yapcam..tskler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

KG2 ilk izlenimler;
    - her zamanki gibi kilit ekranındaki lag düzeltilmiş
    - data bağlantısında hızlanma olduğu söyleniyor belki wifi de iyileştirilmiş olabilir.
    - to be continued

- kilit ekranındaki saati istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz artık
    - işletim sisteminin batarya kullanımı biraz daha azaltılmış
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bu kamera sorunu bende hiç olmadı Allah şükür byaz da siyahta her renk te çektim pemvbeleşme sorunu yoktu cihaz fransdan gelmişti acaba yurt dışından glen cihazlarada olmuyorumu

Şanssızlık işte ya.Yazılımınız hangisi sizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

gerçeketyen güzel bi şeye benziyor bunu bulabilirmiyiz

hangisi dostum benim kılıf mı

yok hocamhttp://forums.hardwarezone.com.sg/showthread.php?t=3302219 burdaki

gerçketen güzel kılıf dostum tabi benimki kötü demi

yok abi ya :) seninkide güzel

Kılıfta heatsink mevcut.Kaça alabilirim bunu acaba ? 20-30 dolarsa sipariş vereyim

Bi kılıfa 45 Dolar verilir mi yahu ? ben 12 dolara 5 senelik kılıf ihtiyacımı giderdim
  • Kilit ekranındaki saati aşağı orta yukarı konum seçenekleri KG1 dede vardı. haa daha değişik konum ekledilerse bilemem
  • biraz daha içiçe alıntı yapın böyle çok fazla aşağı uzamıyor konu daha da uzun olması lazım. hadi yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şanssızlık işte ya.Yazılımınız hangisi sizin?

hocam bütün yazılımları kullandım şu an en son kg2 yüklü
  • Anladım.Bakalım aslında çok rahatsız edici olmuyor,çok fazla belli olmuyor yani ama yinede insan sıkılmıyor da değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

biraz daha içiçe alıntı yapın böyle çok fazla aşağı uzamıyor konu daha da uzun olması lazım. hadi yapabilirsiniz.

özür dilerim kendi adıma dostum biraz fazla oldu diyaloglar kısa olduğu için yapmıştım
  • quote:

Anladım.Bakalım aslında çok rahatsız edici olmuyor,çok fazla belli olmuyor yani ama yinede insan sıkılmıyor da değil.

ya abiler şu pembeliğe takılmayın bu kadar olur böyle vakalar düzelir bir süre sora
  • abiler biraz alakasız olacak ama birkaç siteden premium hesap satın almak istiyorum hotfile ve fileserve beraber nerden alabilirim bulamadım da
  • quote:

abiler biraz alakasız olacak ama birkaç siteden premium hesap satın almak istiyorum hotfile ve fileserve beraber nerden alabilirim bulamadım da

nette bazı programlar var ben kullanıyorum istediğin herhangi bir indirme sitesinin indirme linkini alıyorsun birkaç tıkla o linki premium linke çeviriyor...
  • KG2 kullanan arkadaslar durum nedir yuklemisiniz ama kisa bir degerlendirme yapin bari gecmeye degermi
  • taşınma işleri bebek işleri derken cihaza gereken ilgiyi gösteremiyoruz...

son sayfaları da kaçırdım, arama yaptırdım da şu linkteki ürünlerle ilgili bilgi bulamadım.

bunlardan alan oldu mu

http://cgi.ebay.com/USB-Charger-1800mAh-Battery-Samsung-i9100-Galaxy-S2-/320725928448?pt=PDA_Accessories&hash=item4aacc14a00

bildiğin dandik kokuyo ama şu an için başka alternatif yok gibi...
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.