Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41074108410941104111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün 11 s 4 dk ekran açık kalma süresi 5s 33 d 12 sn kalan pil yüzde 12 orjinal rom orjinal pil
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Hocam, çok iyi rakamlar. Hangi sürüm kullanıyorsun? Bir de nasıl kullanıyorsun, o rakamları görmek hayal benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpy

Ios7 nezaman kies e düşer.

Kiesi bekleme odinden flaşla gitsin işte.
  • Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Wifi ile bağlandığımda otomatik olarak kendi başına yüklü olan uygulamaları sırayla güncelliyor ve bunu hemen her bağlandığımda neredeyse yapmaya devam ediyor.

Bunu nasıl kapatabiliriz ?

(Play store da uygulamalara tek tek girerek otomatik güncellemeyi kapat demek çok zor,çünkü onlarca uygulama yüklü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Wifi ile bağlandığımda otomatik olarak kendi başına yüklü olan uygulamaları sırayla güncelliyor ve bunu hemen her bağlandığımda neredeyse yapmaya devam ediyor.

(Play store da uygulamalara tek tek girerek otomatik güncellemeyi kapat demek çok zor,çünkü onlarca uygulama yüklü)

Playstore da ayarlara girdiğinde, Uygulamaları otomatik güncelle gibi bir seçenek göreceksin (2.sırada yer alıyor). O seçeneği işaretlemezsen problemin hallolacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=42419410&postcount=2032
    4.2.2 severler icin oldukca kapsamli bir rom

eyvallah üstat...
    takilalim biraz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seethers

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

Playstore da ayarlara girdiğinde, Uygulamaları otomatik güncelle gibi bir seçenek göreceksin (2.sırada yer alıyor). O seçeneği işaretlemezsen problemin hallolacaktır.

Ekteki dosyaya bakarmısın? Araştırdıgım kadarı ile bir kaç yerde de benzer açıklama yapılmış ama ben burada kör oldum göremiyorum otomatik güncelle kısmını ?

EDİT: TELEFONDAN PLAY STORE A GİRİNCE OLDU . TAMAM ABİ BEN KÖRÜM :) HAFTALARDIR İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN GİRİYORDUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 11 Haziran 2013; 17:48:13 >
  • quote:

Hassan rom kurmadan önce romun sayfasında yazanı unutup wipe yapmış bulundum, şimdi ise kurulum yaparken E:signature verification failed hatası alıyorum. Acaba rom inerken mi bir problem oluştu diye şüphe ettim, yoksa tekrar stock rom mu yükleyip üzerine hassan mı kurmalıyım ?

tekrar stock kernel yükleyip, frama root ile root yetkisi aldım ama signature verification failed sorunsalı devam etmekte. Bilgisi veya önerisi olan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Beyler İOS 7 yi incelediniz mi?Bizim MİUİ romlara benzemiş aynı.

Apple da artık doğru yolda

Çoğu kullanıcı beğenmemiş öyle yorumlar duydum.Hala eksiklikleri çok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odin ile format atmayı bilen yardımcı olabilir mi?
  • quote:

quote:

Hassan rom kurmadan önce romun sayfasında yazanı unutup wipe yapmış bulundum, şimdi ise kurulum yaparken E:signature verification failed hatası alıyorum. Acaba rom inerken mi bir problem oluştu diye şüphe ettim, yoksa tekrar stock rom mu yükleyip üzerine hassan mı kurmalıyım ?

tekrar stock kernel yükleyip, frama root ile root yetkisi aldım ama signature verification failed sorunsalı devam etmekte. Bilgisi veya önerisi olan var mıdır ?

Yuksek ihtimali olan 2 secenek var
    1-cwm recovery den degil stock recoveryden yuklemeye çalışıyorsunuz
    2-rom eksik veya hatalı inmis

• arkadaşlar acilll
    hemen 4.1.2 sürümünden 4.0.3 sürümüne dönmem gerekiyor.kamera yarları ve görüntü çok kötü.
    4.1.2 den 4.0.3 e dönmek için odin programını indirdim.başkka dikkat etmem gereken varmı bilen ustat lar yorum yazarsa sevinirim yoksa teli elimize almayalım arkadaşlar ço sağolun acil bekliyorum.4.0.3 türkçe sürümünü indirdim beklyorum
  • beyler wipe cache ve wipe cache dalvik yaparsam herhangi bir veri kaybeder miyim? Kurduğum programlar, ayarlar falan gider mi? Apolo kernel yükleyip wipe cache ve wipe cache dalvik yapmayı planlıyorum, cevap verirseniz memnun olurum.
  • arkadaşlar hassan rom ile hangi kernel iyi bide stock romdan sonra cwm içi ne kuracaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

quote:

Yuksek ihtimali olan 2 secenek var
    1-cwm recovery den degil stock recoveryden yuklemeye çalışıyorsunuz
    2-rom eksik veya hatalı inmis

Cevap için teşekkürler, sorunu sonunda çözebildim. Cwm' yi güncellemek gerekiyormuş, güncellenince başarılı bir kurulum gerçekleştirebildim.
  • İŞTE REKOR BEYLER !!!!

• oznklckp O kullanıcısına yanıt
    Kurduğun programlar, ayarlar gider.
  • serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    4.0.3 e dönüşlerde bazen problemler olabiliyor hocam. wipe ları yapmayı unutmazsanız sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubikontindet

İŞTE REKOR BEYLER !!!!

yok daha ne.

• quote:

Orijinalden alıntı: tubikontindet

İŞTE REKOR BEYLER !!!!

o ekrana photoshopsuz 10 saatte yazarım ben 100 saatte nereden bileceğiz şarj yapmadan bu süreye ulaştığınızı ?
  • 
Sayfa: önceki 41074108410941104111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.