Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4099. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40974098409941004101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane sifir bir tane 1 bir haftalik s2 var elimde hepsi yurtdisi hepsi siyah. Talip olan olursa pm den ulaşabilir. Sifirlar 600 digeri 540 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 8 Haziran 2013; 21:00:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saf android bize gelir mi?

• Yok denedim işe yaramadı, 1-2 gün kullanayım sanırım ben wanam v14.4e geçip onda kalacam.
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    hayır
  • Wanam 14.6 sanki donmalat filan var ağır kalıyor 14.4 e gore sizdede öylemi

• quote:

Orijinalden alıntı: candzh

quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar ApoloJB_4.7 kernel de bulunan s3 wi fi driverı wifi da şarj yeme olayını çözmüş herkese tavsiye ederim. Genel olarak wifi bağlantı kullananlar mutlaka apolo kernel derim ;)

Wanam 14.4 + ApoloJB_4.7_ExtremeV0_TWRP yüklü çok da memnunum yakın bi zaman da da wanam 14.6 ya geçeceğim.

Hiç durma hemen geç. Veriler silinmiyor zaten se karta at yükle. Ben kullanıyorum apolo ile birlikte çok iyi.

İnternal karta atıp recoveryden yükleyeceğim direk hiç wipe yapmadan di mi ?
  • Arkadaşlar wanam da en çok hoşuma giden arama sırasında görüşmeyi kaydetme olanağı aynı özellik hassan rom da da var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Wanam 14.6 sanki donmalat filan var ağır kalıyor 14.4 e gore sizdede öylemi

Kernelini değiştir apolo kullan biraz kurcaladiktan sonra açılıyor. Bendede bu gun cok kasti sonra toparladi

• Wanam 14.6 yı kurum apollo kernel kurucam ama v0,v1, v2, light ,regular hangisini yuklesem acaba arasındakı farklar nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 8 Haziran 2013; 21:52:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@hunkar1 evet kesinlikle hassan rom başarılı bir rom.wanam yeni surume bir tur atayim dedim biliyorsun arada kesfe cikiyorum :) sorun yasarsam donerim hassanla apolloma yedekler hazir

Wanam da kerneli ne yaptin kral..stock mu?

• wanam v16 ile apollo v0 kullanmaya karar verdim birde nedense psikolojik sanirim hassana bir turlu ısınamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 8 Haziran 2013; 22:10:14 >
  • quote:

quote:

Kernelini değiştir apolo kullan biraz kurcaladiktan sonra açılıyor. Bendede bu gun cok kasti sonra toparladi

v1 kurdum apollonun ayar filan varmı yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

@hunkar1 evet kesinlikle hassan rom başarılı bir rom.wanam yeni surume bir tur atayim dedim biliyorsun arada kesfe cikiyorum :) sorun yasarsam donerim hassanla apolloma yedekler hazir

Wanam da kerneli ne yaptin kral..stock mu?

Stok haliyle kullanayim dedim ama donmalar kasmalar yaptı hosuma gitmedi rommu kernel mi derken apolo attim şimdilik iyi diyebilirim

• quote:

quote:

quote:

v1 kurdum apollonun ayar filan varmı yapılacak.

Tadını cikar :)

• wanam v16 ile apollo v0 kurdum daha 30 dk oldu telefonda goruntu gidip geliyor ekranda titremeler oluyor ve reset atiyor telefon :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 8 Haziran 2013; 22:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

wanam v16 ile apollo v0 kurdum daha 30 dk oldu telefonda goruntu gidip geliyor ekranda titremeler oluyor ve reset atiyor telefon :D

Kernel degistir light yukle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

wanam v16 ile apollo v0 kurdum daha 30 dk oldu telefonda goruntu gidip geliyor ekranda titremeler oluyor ve reset atiyor telefon :D

Kernel degistir light yukle

indirdim kurucam simdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: candzh

quote:

Arkadaşlar ApoloJB_4.7 kernel de bulunan s3 wi fi driverı wifi da şarj yeme olayını çözmüş herkese tavsiye ederim. Genel olarak wifi bağlantı kullananlar mutlaka apolo kernel derim ;)

Wanam 14.4 + ApoloJB_4.7_ExtremeV0_TWRP yüklü çok da memnunum yakın bi zaman da da wanam 14.6 ya geçeceğim.

Hiç durma hemen geç. Veriler silinmiyor zaten se karta at yükle. Ben kullanıyorum apolo ile birlikte çok iyi.

İnternal karta atıp recoveryden yükleyeceğim direk hiç wipe yapmadan di mi ?

Data hariç diğer wipeleri yap yinede.
  • Beyler bir kaç gündür birşey gözlemliyorum. Mesela wifi üzeriden film izleyince telefonun şarjı daha uzun gidiyor, yani ekran açık kalma süresi epey uzuyor. ama telefonu köşeye bıraksam, wifi açık bir halde hiç dokunmadığımda daha çok gidiyor. yanisi bu telefon kurcalayınca daha çok dayanıyor abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubikontindet -- 8 Haziran 2013; 22:43:07 >
  • quote:

Ağır falan değil bende çok iyi çalışıyor. uygulamlar seri bir şekilde açılıyor takılma nadiren oluyor. Donma yok.
  • 
Sayfa: önceki 40974098409941004101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.