Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4097. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40954096409740984099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candzh

Beyler WnamLite ve Apolo v1(ApoloJB_4.7_ExtremeV1_TWRP) kernel güzel uyum sağlıyor. 3 saat 40 dk. Ekran süresi aldım. Tavsiye ederim. Hem WanamLite [LSW][4.1.2][V14.6] olarak bu gün yeni güncelleme yaptı.

WanamLite

Gün içinde H+ bol tarayıcı kullanımı biraz oyun birazda tel görüşmesi
    Ekran Süresi SS:
    https://www.dropbox.com/s/h6r0xdd5pc8zd0n/Screenshot_2013-06-07-17-12-12.png

Wnam apolo uyumuda çok güzel. Son çıkan v14.6 yı da yükledim stabilite çok iyi. Şarj da çok iyi tavsiye ederim.
  • Wanam 14.4 + ApoloJB_4.7_ExtremeV0_TWRP kullanıyorum daha önce kernel olarak hiroX_5.8_Intensive_CWM6 kullanıyordum sanırım hirox wanam ile daha iyiydi ama bir kaç gun daha vereceğim apoloya çok övülüyor çünkü. Sormak istediğim wanam ı 14.4 den 14.6 ya telefonda wifi üzerinden güncelleyebiliyor muyuz yoksa yine cwm den mi yükleyeceğim uğraşmak istemiyorum da o bakımdan.
  • hkapan kullanıcısına yanıt
    Hocam demek ki telefonunuz Türkiye çıkışlı değil, o sayede 4.0.4 e güncellemiş kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubikontindet

Hocam demek ki telefonunuz Türkiye çıkışlı değil, o sayede 4.0.4 e güncellemiş kendisini.

media markt'tan almıştım, nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkapan

quote:

Hocam cihazın kendisini 4.0.4 e güncellemesi mümkün değil, Çünkü Türkiye ye 4.0.4 vermediler.
  • Boat browser çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 8 Haziran 2013; 12:22:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam cihazın kendisini 4.0.4 e güncellemesi mümkün değil, Çünkü Türkiye ye 4.0.4 vermediler.

Media martk çakmış mı o zaman :) çözemedim valla.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
  • Medya market çalışanları bazen cin gibi olabiliyor teşir ürününe sızıntı jb yüklemişlerdi. Kendi gözümle gördüm. 3Adet s2 teşir ürünleri vardı ozaman sızıntı jb yeni çıkmıştı ben yüklemiştim medya markta gezerken s2 ye bi bakim dedim baktım şaşırdım ama biliyordum sızınyı yeni çıkmıştı baktım onlarınkide sızıntı jb idi hemde 3 ünede yüklemişlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Media martk çakmış mı o zaman :) çözemedim valla.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

I9100XXLQ7 4.0.4 Polonya sürümü hocam.
  • Arkadaşlar Galaxy s2 satışta mı hala.Dün arkadaşım artık satılmıyor falan dedi de.1-2 ay içinde almayı düşünüyorum.

Bir de sizce s2 mi s3 mini mi ? Ben s2nin görünümünü daha şık buluyorum ayrıca siyah s2 çok klas duruyor yardımlarınızı bekliyorum
  • wanam 14.6 yı indirdim, buna uygun olan kernel nedir nereden indirebilirim?
    Bir de yesilcindeki "CWM Recovery Nedir? Nasıl Yüklenir? Nasıl Kullanılır?" başlığını okudum ama hangi cf-root dosyasını odin ile yüklemem gerek onu anlamadım?

"Tüm Detayları ile Custom Rom (Zip) Yükleme Rehberi (Daha Temizi Yok)" başlığını okuyarak kurulum yapmaya çalışacağım yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
  • Merhabalar. Kardeşimin telefonu bozulduğu için babamın telefon almayla uğraşmak istememesinden dolayı onun ricasıyla efsaneyi kardeşime devrediyorum. Yerine Note 2 ile devam ediyorum. Çok söyledim burada o kadar büyük telefonla olmaz diye ama siyah S2 üretimi durduğu için bundan sonraki güncellemeleri alacak bir telefon seçtim. S-pen ile avutuyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandanis

Merhabalar. Kardeşimin telefonu bozulduğu için babamın telefon almayla uğraşmak istememesinden dolayı onun ricasıyla efsaneyi kardeşime devrediyorum. Yerine Note 2 ile devam ediyorum. Çok söyledim burada o kadar büyük telefonla olmaz diye ama siyah S2 üretimi durduğu için bundan sonraki güncellemeleri alacak bir telefon seçtim. S-pen ile avutuyorum kendimi

beyaz'ın üretimi devam ediyor mu peki ?

Siyah almak istiyordum ama artık üretilmediğini duyunca yıkıldım s3mini'ye de ısınamadım pek napayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Pek kullanmıyorum aslında ama zaman zaman gerekiyor, Chrome'un işe yaramadığı yerlerde vs. Stok tarayıcıyı açınca ekran parlaklığı bir anda en düşük seviyeye iniyor nedense, ama cihazın genelinde değil sadece tarayıcı ekranında iken oluyor bu. Hatta tarayıcıyı açtığım anda 1-2 saliselik normal parlaklık ardından hemen en düşük seviyeye geçiyor. Tarayıcı ayarlarına falan baktım, ekran parlaklığı ayarı var ama cihazın genel parlaklığını ayarlıyor. Bunu max seviyeye getirsem bile hep aynı, koyu grimsi bir ekran. Neden böyle bu? Wanamlite 14.4 kullanıyorum, rom yüzünden mi acaba?

Hocam ayarlarda güç tasarruf menüsü içinde Arkaplan sekmesindeki işareti kaldırırsanız sorun çözülür..

Hay Allah senden razı olsun! Hele şükür oldu.

Nedemek bilgi paylaştıkça çoğalır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

Arkadaşlar Galaxy s2 satışta mı hala.Dün arkadaşım artık satılmıyor falan dedi de.1-2 ay içinde almayı düşünüyorum.

Bir de sizce s2 mi s3 mini mi ? Ben s2nin görünümünü daha şık buluyorum ayrıca siyah s2 çok klas duruyor yardımlarınızı bekliyorum

Mağazalar da bulamayabilirsiniz ama internetten satış devam ediyor , s2 bir çok yönden s3 miniden daha iyi (işlemci-ekran büyüklüğü-gpu-kamera- otg desteği...) , ama tabi alacağınız fiyat da önemli ,s2 tasarım olarak bana göre samsungun en iyi telefonlarından biri
  • quote:

quote:

Merhabalar. Kardeşimin telefonu bozulduğu için babamın telefon almayla uğraşmak istememesinden dolayı onun ricasıyla efsaneyi kardeşime devrediyorum. Yerine Note 2 ile devam ediyorum. Çok söyledim burada o kadar büyük telefonla olmaz diye ama siyah S2 üretimi durduğu için bundan sonraki güncellemeleri alacak bir telefon seçtim. S-pen ile avutuyorum kendimi

Siyah almak istiyordum ama artık üretilmediğini duyunca yıkıldım s3mini'ye de ısınamadım pek napayım

Zannetmiyorum hocam tamamen durmuştur. En azından beyazın bir kaç sitede satışı devam ediyor ama siyah s2'yi tekno marketler artık satmıyor, internet sitelerinde de şimdiye kadar rastlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: hüs bec

quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

Orijinalden alıntı: hüs bec

s.a. s21 mde 4.1.2 Türkçe versiyon yüklü ama tarayıcıdan memnun değilim, baştan beri be gerçi bu böyle, benim gibi düşünen var mı? tarayıcıyı değiştirmek mümkün mü? şimdiden teşekkür ederim...

google playstore de bir sürü tarayıcı var ordan indirebilirsin.(dolphin,opera,uc browser,maxthon,puffin...)

senin tavsiye ettiğin bi tane var mı?

Next browser

diğer browserler de iyi next browser filan ama bu işte en iyi bence opera,dolphin ve puffindir.Puffin de bütün sitelere girebilirsn kendiliğinden dns filan var içinde ayrıca bütün videoları oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

Arkadaşlar Galaxy s2 satışta mı hala.Dün arkadaşım artık satılmıyor falan dedi de.1-2 ay içinde almayı düşünüyorum.

Mağazalar da bulamayabilirsiniz ama internetten satış devam ediyor , s2 bir çok yönden s3 miniden daha iyi (işlemci-ekran büyüklüğü-gpu-kamera- otg desteği...) , ama tabi alacağınız fiyat da önemli ,s2 tasarım olarak bana göre samsungun en iyi telefonlarından biri

Gerçekten harika bi görüntüsü var.S3 çok büyük geliyor ve de aşırı antipatik bi telefon
    Bir de fiyat olarak ne kadar s2 internette s3 miniyle pek fark olacağını sanmam ama ?
  • quote:

quote:

quote:

Zannetmiyorum hocam tamamen durmuştur. En azından beyazın bir kaç sitede satışı devam ediyor ama siyah s2'yi tekno marketler artık satmıyor, internet sitelerinde de şimdiye kadar rastlamadım.

forum istanbul da teknosada vardı s2 siyah ama kaldımı bilmiyorm.
  • s3 1080 Tl 'den başlıyor (paralel ithalat garantili)
    s2 900'den paşlıyor (paralel ithalat garantili)
    s3 mini 650'den başlıyor (paralel ithalat garantili)

Aradaki fiyat farkına değer mi, farklı düşünenler olabilir ama bence değmez,kendim s2 kullanıyorum,s2 her ne kadar özellik olarak daha iyi olsa da s3 mini fiyat/performans olarak daha iyi duruyor
  • 
Sayfa: önceki 40954096409740984099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.