Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4095. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kıymalı danino

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Arkadaşlar bende yarın 0 s2 alacağım ama andorid marketten flash player kalktı peki ben nerden yüklicem?

sen aldınmı kardeş telefonu?
    bu arada 550 liraya 12 ay garantisi devam eden temiz s2 alınırmı sizce arkadaşlar 600 liradan yukaru bütcem yok zaten

Yarin bir irak turu atiyorum isterseniz 600 e getireyim size bir tane sıfır:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

@emirhan terzi buyrun yardimci olalim

Hocam bugun s2 aldım ama biri bana yardımcı olabilirmi bazı sorularım var.

1.önceden blackberry kullanıyordum numaraları turkcell yedekleme uygulamasıyla türkcelle yedeklemiştim. fakat s2'de yedek yazıp 2222 ye yolladığımda yedekleme servisinde s2 modeli yok ben numaralarımı nasıl geri getircem ?
    2. bu smsleşirken iletim raporu nasıl kapatılıyor

1-icin bir tim noktasina gidin onlarda bir cihaz vardi onunla yapılıyordu yanılmıyorsam
    2-mesajlasmaya girin ayarlardan rapor mesajlarini kapatin

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: kıymalı danino

quote:

Arkadaşlar bende yarın 0 s2 alacağım ama andorid marketten flash player kalktı peki ben nerden yüklicem?

sen aldınmı kardeş telefonu?
    bu arada 550 liraya 12 ay garantisi devam eden temiz s2 alınırmı sizce arkadaşlar 600 liradan yukaru bütcem yok zaten

Yarin bir irak turu atiyorum isterseniz 600 e getireyim size bir tane sıfır:)

One x plus lazim..bir sorustur kral..

• Telefonum almanyadan geldi 4.1.2 Android sürümüne güncellerim. sonraki sorunlarım aşağıda.

Güncellemeden sonra 3 aydır kullanıyorum telefonumun kamera kısmı ve çevresi buna mukabil ön ekran tarafında oyun oynarken telefon görüşmesi yaparken yada şarjda oyun oynarken veya konuşurken ısınma oluyor. bazen bayağı ısıyı hissediyorum. Bu ısı arttıkça telefonum ciddi şekilde yavaşlamakta.

telefonumda uygulamalar yüklü harici bir room felan yüklü değil.

bu tip sorun yaşayan varmı yada nasıl bu sorundan kurtulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblikral

quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

birinin hazırladığı değilde orjinal saf android kurabılır mıyız bu alete yoksa illaki gidip htc one,xperia z,s4 nexus editiona para mı bayılcam ?

Supernexus , sentinel , cm10.1 adli romlar saf androiddir zaten

bunların bugları yok mu hocam google'ın yazdığı sürümü yükleyemez miyiz içine? bunları açık kaynak kod bilgisi olan senin benim gibi kişiler yazmıyor mu zaten
  • quote:

quote:

birinin hazırladığı değilde orjinal saf android kurabılır mıyız bu alete yoksa illaki gidip htc one,xperia z,s4 nexus editiona para mı bayılcam ?

bunların bugları yok mu hocam senin benim gibi adamlar yazıyor, google'ın yazdığı yazılımdan bahsediyorum ben

bunu yuklemem ıcın herhangı bısey lazım ordakı dosyaları flashlamak harıc ılk defa rom yuklıcem ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2076650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgr1907 -- 7 Haziran 2013; 18:49:05 >
  • Wanamlite severlere duyurulur

WanamLite LSW V14.6 Android 4.1.2 Aroma Installer & Smooth & Rock Stable

Download
  • Arkadaşlar bende dün s2 aldım, bana yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba ? programcılık okudum zaten öyle kıt beyinli değilim de bir kaç sorum olcaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut777

Bu değerleri hangi romla aldın kardeş ?

NORDİC LSS STOCK ROM...
  • quote:

quote:

quote:

bunların bugları yok mu hocam senin benim gibi adamlar yazıyor, google'ın yazdığı yazılımdan bahsediyorum ben

bunu yuklemem ıcın herhangı bısey lazım ordakı dosyaları flashlamak harıc ılk defa rom yuklıcem ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2076650

Cwm ggerekiyir hocam internete galaxy s2 root etme yaz cinli sitede birsey var unlem cikmaz falan yaziyor onu yapin garantide bozulmaz hemde bu romu yuklemis olursun

• quote:

Arkadaşlar bende dün s2 aldım, bana yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba ? programcılık okudum zaten öyle kıt beyinli değilim de bir kaç sorum olcaktı

Sor bakalım

• Benim kardeşimdede s2 varda ona bir rom yükliyim diyorum.Ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

quote:

Arkadaşlar bende dün s2 aldım, bana yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba ? programcılık okudum zaten öyle kıt beyinli değilim de bir kaç sorum olcaktı

Sor bakalım

Hocam şimdi şöyle başlıyım. Task manager denilen o görev yöneticisini indirdim fakat her ne kadar arka planda çalışan uygulamaları kapat desemde kapattıktan 2 dakika sonra gene açık gösteriyor bende sildim telefonun kendi menu tuşuna basılı tutarak açılan görev yöneticisni kullanmaya karar verdim bir farkı var mı?

2.) Şarrjımı 11:45'te %99 iken çıkardım 1-2 saat aralıklarla mesajlastım telefon 1 saat cebimde kaldı sonra 1 saat kadar cs portal oynadım sonra 30 dakka kadar internette gezindim mesajlaştım falan telefonun şarjı saat 19:00'da tamamen bitti normalmidir ?

3.) Tavsiye ettiğiniz uygulama vs var mı?

4.) Cameranın daha iyi odaklaması için bir uygulama var mı?

5.Sizinde bana tavsiye edeceğiniz telefon hakkında yapmam gereken bir şeyler var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taka61

quote:

Sor bakalım

Hocam şimdi şöyle başlıyım. Task manager denilen o görev yöneticisini indirdim fakat her ne kadar arka planda çalışan uygulamaları kapat desemde kapattıktan 2 dakika sonra gene açık gösteriyor bende sildim telefonun kendi menu tuşuna basılı tutarak açılan görev yöneticisni kullanmaya karar verdim bir farkı var mı?

2.) Şarrjımı 11:45'te %99 iken çıkardım 1-2 saat aralıklarla mesajlastım telefon 1 saat cebimde kaldı sonra 1 saat kadar cs portal oynadım sonra 30 dakka kadar internette gezindim mesajlaştım falan telefonun şarjı saat 19:00'da tamamen bitti normalmidir ?

3.) Tavsiye ettiğiniz uygulama vs var mı?

4.) Cameranın daha iyi odaklaması için bir uygulama var mı?

5.Sizinde bana tavsiye edeceğiniz telefon hakkında yapmam gereken bir şeyler var mı?

Aslında biraz sayfalari okur isen her cevap mevcut :)
    Task manager tartismali bir konu , programlari kapatiyo ama onlar tekrar acildigi için sarj emiyor gibi. Bunun yerine greenify programi tavsiye ediyorum,

Telefon ekran acikken 2-4 saat arasi gidiyor ama custom rom kernel ve ince ayarlar ile hu süreyi artirmak mumkun.

Uygulamalari ss olarak koyarim.

Camera fv idi sanirim program adi daha iyi odak yapiyor dediler ama ben cok kullanmiyorum

• s.a. s21 mde 4.1.2 Türkçe versiyon yüklü ama tarayıcıdan memnun değilim, baştan beri be gerçi bu böyle, benim gibi düşünen var mı? tarayıcıyı değiştirmek mümkün mü? şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüs bec

s.a. s21 mde 4.1.2 Türkçe versiyon yüklü ama tarayıcıdan memnun değilim, baştan beri be gerçi bu böyle, benim gibi düşünen var mı? tarayıcıyı değiştirmek mümkün mü? şimdiden teşekkür ederim...

google playstore de bir sürü tarayıcı var ordan indirebilirsin.(dolphin,opera,uc browser,maxthon,puffin...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

s.a. s21 mde 4.1.2 Türkçe versiyon yüklü ama tarayıcıdan memnun değilim, baştan beri be gerçi bu böyle, benim gibi düşünen var mı? tarayıcıyı değiştirmek mümkün mü? şimdiden teşekkür ederim...

google playstore de bir sürü tarayıcı var ordan indirebilirsin.(dolphin,opera,uc browser,maxthon,puffin...)

senin tavsiye ettiğin bi tane var mı?
  • Camera fv 5'ten anlayan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

senin tavsiye ettiğin bi tane var mı?

Next browser

• Beyler WnamLite ve Apolo v1(ApoloJB_4.7_ExtremeV1_TWRP) kernel güzel uyum sağlıyor. 3 saat 40 dk. Ekran süresi aldım. Tavsiye ederim. Hem WanamLite [LSW][4.1.2][V14.6] olarak bu gün yeni güncelleme yaptı.

WanamLite

Gün içinde H+ bol tarayıcı kullanımı biraz oyun birazda tel görüşmesi
    Ekran Süresi SS:
    https://www.dropbox.com/s/h6r0xdd5pc8zd0n/Screenshot_2013-06-07-17-12-12.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 7 Haziran 2013; 23:16:10 >
  • 
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.