Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 66cem

biraz konuya hakim değilim launcher derken ne gibi bir program bir tane örnek verebilirmisiniz.

GO Launcher EX
    ADW.Launcher
    LauncherPro

launcher uygulamalarının en popülerleri bunlardır. ücretsiz versiyonları bulunur. marketten ulaşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

quote:

Beyler bir tanıdıgımın galaxy s2 si yere düştü ve camının sağ taraftan ortalara kadar çatlak oluştu şimdi ne yapmalıyız servise bi vereceğiz

kendin değiştiremeyeceğin için servise vermen gerekli.

ekran mı kırık dokunmatik mi?

Ekran çatlak dokunmatik çalışıyor

300-350 tl fiyat çekmişti burdan birisine başarı.

kendim değiştiririm dersen ebaydan daha ucuza bulmak mümkün ama ne kadar güvenilir orası ayrı mesele. çıkma mıdır orjinal midir çin orjinal midir bilemezsin gelmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Arkadaşlar özellikle KG1 kullananlar birşeye bakabilirmisiniz.. Rehberdeki birini kara listeye eklediğinizde aramalarını engelliyor mu? Ben ekliyorum ama çatır çatır aranıyorum yinede. Custom romdayım ama stock romdada bu şekildeymiş galiba. Özellikle KG1 cilier bilgiverirse çok makbule geçer.

Dostum kara listeye aldıktan sonra ayarlar-arama-arama reddetme-otomatik reddetme mod-sadece kara liste seçmelisin böylece listeyi aktive etmiş oluyorsun bende kg1 romlu kullanıyorum kara liste bu şekilde aktive oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 18 Temmuz 2011; 13:25:47 >
  • Arkadaşlar Litening update dosyalarını nasıl yükleyebilirim ilk defa yapacam anlatabilecek varmıdır.

Birde update 2,1 be 2,2 var sıraylamı yapayım yoksa 2,2 yapsam yeterli olurmu ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bir tanıdıgımın galaxy s2 si yere düştü ve camının sağ taraftan ortalara kadar çatlak oluştu şimdi ne yapmalıyız servise bi vereceğiz

kendin değiştiremeyeceğin için servise vermen gerekli.

ekran mı kırık dokunmatik mi?

Ekran çatlak dokunmatik çalışıyor

300-350 tl fiyat çekmişti burdan birisine başarı.

kendim değiştiririm dersen ebaydan daha ucuza bulmak mümkün ama ne kadar güvenilir orası ayrı mesele. çıkma mıdır orjinal midir çin orjinal midir bilemezsin gelmeden.

Tamam hocam eyw kendimiz değiştiririz ebaydan alıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserti

quote:

Arkadaslar simdi canimi sıkan bir durumu farkettim.
    Telefonu kapatirken gelen titresimden hemen onceki siyah ekranda tamda telefonuun home tusunun bir parmak uzerinde paralel boydan boya uzanan bir cizgi farkettim. ve yine o ekranda iken ekranin bikac yerinde siyah lekeler farkettim.ancak bu dedigime karanlik bir ortamda bakilmasi gerekiyor. acaba ölü piksel olabilirmi ? bi deneyip bakarmisiniz? arkadasimdada s2 var onunkindede denedim siyah lekrler var ama cizgi yok. moralip pis bozuldu:(

ekleme: *#0*# yi tuslayin (sanirim olu piksel testi icin entegrr edilmis bir ozellik)
    gelen LCD TEST ekranda vibration(black) yazan yeri tiklayin telefon titreyecek. iste bahsettigim durum o ekranda oluyor. ama muhakkak karanlik ortamda deneyin yoksa ekrani goremessiniz. allah icin biri solesin olu pikselmi bu:(
    olmadigini solyin:( telefonum telpa garantili.

yokmu yardimci olabilecek?

ben gorunmezmiyim acaba:(
  • arkadaşlar benim tel kg1 ve rootlu orjinal firmware e nasıl dönebilirim bu işleri pek bilmiyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Arkadaşlar özellikle KG1 kullananlar birşeye bakabilirmisiniz.. Rehberdeki birini kara listeye eklediğinizde aramalarını engelliyor mu? Ben ekliyorum ama çatır çatır aranıyorum yinede. Custom romdayım ama stock romdada bu şekildeymiş galiba. Özellikle KG1 cilier bilgiverirse çok makbule geçer.

Dostum kara listeye aldıktan sonra ayarlar-arama-arama reddetme-otomatik reddetme mod-sadece kara liste seçmelisin böylece listeyi aktive etmiş oluyorsun bende kg1 romlu kullanıyorum kara liste bu şekilde aktive oluyor...

teşekkürler deneyeceğim
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar simdi canimi sıkan bir durumu farkettim.
    Telefonu kapatirken gelen titresimden hemen onceki siyah ekranda tamda telefonuun home tusunun bir parmak uzerinde paralel boydan boya uzanan bir cizgi farkettim. ve yine o ekranda iken ekranin bikac yerinde siyah lekeler farkettim.ancak bu dedigime karanlik bir ortamda bakilmasi gerekiyor. acaba ölü piksel olabilirmi ? bi deneyip bakarmisiniz? arkadasimdada s2 var onunkindede denedim siyah lekrler var ama cizgi yok. moralip pis bozuldu:(

ekleme: *#0*# yi tuslayin (sanirim olu piksel testi icin entegrr edilmis bir ozellik)
    gelen LCD TEST ekranda vibration(black) yazan yeri tiklayin telefon titreyecek. iste bahsettigim durum o ekranda oluyor. ama muhakkak karanlik ortamda deneyin yoksa ekrani goremessiniz. allah icin biri solesin olu pikselmi bu:(
    olmadigini solyin:( telefonum telpa garantili.

yokmu yardimci olabilecek?

ben gorunmezmiyim acaba:(

dostum bende olmuyor öyle bişi
    bu arada bizim telefona cyanogen çıkmış diye gördüm xda da haberi olan varmı dostlar
  • arkadaşlar bu reset kodu atınca telefon orijinal firmware donup unroot mu oluyor tam olarak ne oluyor bu reset kodu yazınca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekopino

arkadaşlar bu reset kodu atınca telefon orijinal firmware donup unroot mu oluyor tam olarak ne oluyor bu reset kodu yazınca?

ilk alındığı haline döner ama yazılımı değişmez. firmware değişmesi için başka bi tanesini flaşlaman lazım. denemedim ama root gidiyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

Arkadaşlar Litening update dosyalarını nasıl yükleyebilirim ilk defa yapacam anlatabilecek varmıdır.

Birde update 2,1 be 2,2 var sıraylamı yapayım yoksa 2,2 yapsam yeterli olurmu ? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar telefon içinden CWM ye girip flash update ten attığım dosyayı seçerek mi yapacam cevap verebilecek olan varsa sevinirim bekliyorum 2,0 da kullanıyordum bugüne kadar bug yoktu şimdi fark ettim arama yaptığımda otomatik hoparlör ü açıyor update ler içinde phone.apk vardı büyük ihtimalle düzeltmişlerdir.

Yardım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr
    dostum bende olmuyor öyle bişi
    bu arada bizim telefona cyanogen çıkmış diye gördüm xda da haberi olan varmı dostlar

xda da gördüğün yerde yazıyordur çıktıysa

bu konuda kendi resmi adreslerini takip edersen daha iyi olur. 133. sayfada vermiştim linklerini.
  • Şuan CWM recovety ile reboot ettim dosyayı seçtim update from sd card menüsünden signature verification failed dedi altta ki progses bar ilerliyor vallahi patlattım sdanırım telefonu :(
  • Evet hocam, CWMden zip dosyasını seçiyorsunuz update için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertreload

Evet hocam, CWMden zip dosyasını seçiyorsunuz update için.

iki tane var şimdi bir falsh update birde recovery mod reboot ettikten sonra hangisi ben recovery mod a yaptım ama yukarıdaki hataları aldım şuan ilerliyor ama ses açma tuşları ile menüde gezebiliyorum sanırım yükleme yapmıyor.
  • quote:

quote:

iki tane var şimdi bir falsh update birde recovery mod reboot ettikten sonra hangisi ben recovery mod a yaptım ama yukarıdaki hataları aldım şuan ilerliyor ama ses açma tuşları ile menüde gezebiliyorum sanırım yükleme yapmıyor.

İlerlemesi bittikten sonra bir bakın olmuşmu, olmamışsa, telefonu kapatın, ses yukarı+home+power basarak açın, apply system update from sdcard deyin. Zip dosyasını gösterin.
    Saygılar
  • quote:

quote:

yanlis islem arkadasim

telin icinden cwm ye gir cwm clockupdate di galiba ona tikla cihaz recovery moda alir ilk once 2.1 sonra 2.2 yi kur sirayla zaten recovery modda zip bolumu var onu secip ilerlemen lazim bu iki zip dosyasi teline attiktan sonra islemleri yapman lazim
  • Arkadaşlar SE p910 telefonum artık yavaştan rahmetli olduğu için, yeni bir telefon satın alacağım.
    Araştırdığım kadarıyla en iyi fiyat/performans oranı samsung galaxy s2'de gibi görünüyor, fakat bu telefonun alternatiflerini de merak ediyorum.
    Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon bu mudur, yoksa se xperia modellerini de araştırmalımıyım ?
    Ayrıca fiyat olarak en uygun nerede bulabileceğim konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 18 Temmuz 2011; 14:09:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

quote:

quote:

yanlis islem arkadasim

telin icinden cwm ye gir cwm clockupdate di galiba ona tikla cihaz recovery moda alir ilk once 2.1 sonra 2.2 yi kur sirayla zaten recovery modda zip bolumu var onu secip ilerlemen lazim bu iki zip dosyasi teline attiktan sonra islemleri yapman lazim

Hocam pm attım bir yardımcı olabilecekmisin.
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.