Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37843785378637873788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memti

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227
    kusura bakma hocam aynı anda yazmışız

son olarak birşey daha sorcam acaba stock romlarda da kullanabilirmiyiz son çıkaz nordiç sürümünde lsn olanda

teşekkürler bu arada....

wanamlite 14.4 de son çıkan lsn sürümü olabilir belki ama daha önce stock romda denedim ben çalışmadı nedense yada ben yapamamış olabilirim

bu şeffaf status barın verdiğin link stock 4.1.2 de çalışırmı, birde cwm de nasıl flashlarız anlatırsan çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227
    kusura bakma hocam aynı anda yazmışız

son olarak birşey daha sorcam acaba stock romlarda da kullanabilirmiyiz son çıkaz nordiç sürümünde lsn olanda

teşekkürler bu arada....

wanamlite 14.4 de son çıkan lsn sürümü olabilir belki ama daha önce stock romda denedim ben çalışmadı nedense yada ben yapamamış olabilirim

bu şeffaf status barın verdiğin link stock 4.1.2 de çalışırmı, birde cwm de nasıl flashlarız anlatırsan çok sevinirim.

stock ile çalışmaz wanamlite ile denedim deodex mi ne olması gerekiyormuş cwmden ise custom rom kurar gibi kuracaksın
  • sağol dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto83

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

WanamLite LSN V14.4 Android 4.1.2 Aroma Installer & Smooth & Rock Stable

http://ul.to/5zlr677e Hızlı indirmek isteyen olursa ekledim.
    664 MB zipli açıldığında 960MB

PACMAN Paranoid Android 4.2.2 ise açıldığında 326MB.
    -----------------
    DH ye de MOD yapmışlar sanırım
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Gayet normal.

İçeriğinde her şey var; Samsung ve Google Apps dahil. Aroma Installer olduğu için istediklerini seçiyorsun.

PACMAN'i bilmiyorum da düz ParanoidAndroid'te Google Apps yok. Onun boyutu Rom'dan da büyük oluyor.

wanamlite yi kurdum stok romdan bi artısı yok sanki teli kasıyor biraz.sarmadı beni

Birkaç gün kullan, mesela hafta başına kadar hocam. Sonra başka bakarsın.

Yeni kurduğumda Windows 7 bile kasıyor. Winamp 5.35 gibi tırt bir programın düzgün açılması için keyfini bekliyorum birkaç hafta. Ondan sonra bir anda düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: tracy

yeni samsung s2 aldım içinde 2.3.6 ile geldi..
    ayarlardan yazılım güncellemeye baktım, "KULLANILABILIR GÜNCELLEME YOK" yazdı.
    en azından 4.0.4 ü bulur diye bekliyordum.
    neyse
    ben şimdi buna odinle nordic countries 4.1.2 yüklesem, ayrıca kernel yüklemeye gerek olur mu?

İlla kernel yükleyeceksin diye bir şart yok

teşekkürler.
    peki kiesten sorgulasam güncelleme bulacak mı?

Kies'ten 4.0.3'e güncelleyebilirsiniz şu anda. Ama memnun kalır mısınız bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

bu resimlerdeki gibi status yani üst barı şeffaf yapabilirmiyiz bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok makbule geçer

Olma mı be Memti Nasıl yapıldığını birkaç sayfa önce yine konuşmuştuk ama bir daha yazayım. Sen Wanam 14.4 ü kurdun değil mi? Şimdi aşağıdaki linki tıklıyor ve XDA foruma giriyorsun, o mesajda JellyBean Style 4.1.2 yazısının hemen altındaki Theme yazısına tıklıyor ve açılan linkteki dosyayı indiriyor ve CWM üzerinden kuruyorsun. Kurulum platformu Aroma, o yüzden çok basit, ek bir işleme gerek yok. Menü açılıyor oradan istediğin tüm özellikleri seçiyorsun. Transparan durum çubuğu için, bu resimlerdeki gibi tam şeffaf olsun istiyorsan %100 olanı seçeceksin. Tüm seçimlerini yaptıktan sonra ok deyip kurulumun bitmesini bekleyeceksin, bitince de reboot. Hepsi bu kadar hayırlı olsun. Başka yollar da var ama Wanam için denenmiş ve onaylanmış en kolay yol bu, ayrıca çok zengin bir tema özelliği seçim menüsü var. 23 düğmeli kısayol menüsü, şeffaf durum çubuğu, daire şeklinde % li batarya göstergesi, AOSP görünümlü (siyah beyaz) sistem menüsü, ripple efekt, ink efekt vs.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=26640476&postcount=3

Bahsettiğin linkte bir sürü klasör ve dosya var, hangisi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WanamLite LSN V14.4 Android 4.1.2 Aroma Installer in sarj konusunda nordic lsj den farki var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben galaxy s3 kullanıyorum rahatım ama bu samsung türkiye çok sorumsuz. bu adamlara ne derseniz diyin haklısınız.daha 4.0.4 ü bile atladılar. imza kampanyası başlatın bişiler yapın isterseniz ben bizim galaxy s3 kullanıcılarını örgütlerim
  • Hiç 3dmark deneyen oldu mu telefonda yeni çıktı
  • CM 4.2.2 kurdum baya bir gelişmiş denemeyeli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Hiç 3dmark deneyen oldu mu telefonda yeni çıktı

Neat Rom v4.6 XWLSN ile 1566 aldım. Ama sanıyorum bu daha çok grafik odaklı yani çok fazla oyun oynamadığım için hatta hemen hemen hiç. Bilmiyorum nasıl bi sonuç :)
  • 431.82 mb güncelleme gelmiş bugün telefondan kontrol ettim yüklüyorum model GT-I9100G Şuanki Sürüm:4.0.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

CM 4.2.2 kurdum baya bir gelişmiş denemeyeli :)

İlk yüklerken stock hali ile tereyağı gibi ama 5-15 uygulama yükledikden sonra ilk hızı azalıyor.
    Bir de kamera kayıt da fps düşüşü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

CM 4.2.2 kurdum baya bir gelişmiş denemeyeli :)

İlk yüklerken stock hali ile tereyağı gibi ama 5-15 uygulama yükledikden sonra ilk hızı azalıyor.
    Bir de kamera kayıt da fps düşüşü var.

fps düşüşü hepsinde var bizim lens kalitesiz bende şuan 20-25 tane uygulama ve ek olarak oyunlar yüklü yağ gibi akıyor :)
  • Ekran kapali iken gelen mesajlar whatsapp olsun diger sms olsun niye bildirim cubuginda okunmuyo ayarlar felan gezdim ama goremedim bi yardim eden

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Neat Rom v4.6 XWLSN ile 1566 aldım. Ama sanıyorum bu daha çok grafik odaklı yani çok fazla oyun oynamadığım için hatta hemen hemen hiç. Bilmiyorum nasıl bi sonuç :)

Sonuç s2 için ortalama demekki
    Wanam lsn ile 1583 e 1215 aldım. Güç tasarruf modu açıkken demekki cpu etkisi pek yok, gpu yu biraz hızlandıram bakalım fark edecekmi
    quote:

Orijinalden alıntı: EM4

ice storm score: 1508
    ice storm extreme score: 1202

LSN ve SpeedMod Kernel in son versiyonu yüklü. Çok fazla oynama olmaz sanırım diğer i9100 lerde de. Çok zorluyor telefonu, 10fps zor görüyorsun.

Evet çok zorluyo. Skoru yazdım yukarda siyah kernel yüklü .Bazı telefonlar 10000 sınırında olunca insanın morali bozuluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Sonuç s2 için ortalama demekki
    Wanam lsn ile 1583 e 1215 aldım. Güç tasarruf modu açıkken demekki cpu etkisi pek yok, gpu yu biraz hızlandıram bakalım fark edecekmi
    quote:

Orijinalden alıntı: EM4

ice storm score: 1508
    ice storm extreme score: 1202

LSN ve SpeedMod Kernel in son versiyonu yüklü. Çok fazla oynama olmaz sanırım diğer i9100 lerde de. Çok zorluyor telefonu, 10fps zor görüyorsun.

Evet çok zorluyo. Skoru yazdım yukarda siyah kernel yüklü .Bazı telefonlar 10000 sınırında olunca insanın morali bozuluyo

Cpu ve Gpu ya dokunmadan standart hali ile uçak moduna falan almadan 1643 puan aldım s2 den .

Bana garip gelen şey Note 10.1 in sadece 2800 puan alabilmesi oldu . Bu alet bu kadar performanssız değil ki derdi ne alamadım .
  • Test skorlari hikayedir. Bu cihaz kac puan alirsa alsin suan butun uygulamalari verimli sekilde kullanabilecegin bir telefon. Onemli olan bu, bir ceptelefonundan 5milyon skor alsan ne olur almasan ne olur. Kurun stock rom her ihtiyacinizi karsilar gps di zartti zurttu ugrasmaniza gerek yok. Adamlar sorunsuz rom yapmis pil sorunu romla cozulecek is degildir ekstra pil almanizi oneririm.

• S2 cihaza 4 1 2 nordic yükledim 14 saatte pil. %34 e düştü. İnternette 20 dakikada pil 70 den 30 a düştü. Pil ve performans konusunda en iyi 4 1 2 hangisi. Ayrıca tek parça olarak yükledim 3 parça ile tek parça rom arasında ne fark var. İkinci konu ise türkiyeye 4 0 4 verilmedi deniyor. Cihazı teknosadan almıştım servise göndermiştim dönüşte 4 0 4 vardı. Sürümü not etmeden nordic yüklemiştim şimdi turkiye 4 0 3 yüklesem gelen türkiye güncellemelerini otomatik alırmı. 4 0 4 de bir kat alttaki modemi ful görüyordu şimdi nerdeyse bağlantı kesilecek.

• 
Sayfa: önceki 37843785378637873788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.