Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şarj doldu diyor %100 işareti çıkıyor, kabloyu çıkardığım an %98'e düşüyor, dene dene düzelmedi, aylardır kulanıyorum bugun başladı bu :(

bilgisi olan var mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar bu sayaç artıyorda belli bir limit mi var nereye kadar artacak ?

Limit yok jig denen aletle sifirlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Evet siyah ile rootlanmış olur cf root da sadece root yapmış olursun kernel yüklemiyor.

Hocam yardımına ihtiyacım var.

Şimdi ben italya sürümüne siyah kernel kurmak istiyorum.

1-Uyumlu siyah kernel hangisi?
    2-Kurmadan önce yapmam gereken bişey var mı? Root örneğin.
    3-Nasıl kurarım?
    4-Kurduktan sonra telefonumda neler değişecek? Kernel ile otomatik olarak Rootlanmış mı olacak?
    5-Orjinal kernel a ve rootsuz hale dönmek istersem yapmam gereken nedir?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freestyle_ -- 19 Ocak 2012; 22:44:46 >
  • juice i sildim.
    mobile data on/off ikonu vardı masa üstünde çok işe yarayan. o da silindi tabi.
    siz 3g(mobile datayı) nasıl açıp kapıyorsunuz? böyle bir yazılım var mı markette?
    yoksa sağ tuşa basıp veri ağı modu etkin /devre dışı bırakıldıya mı basmak gerekiyor?
    üstte wifi,bluetooth,gps aç kapa var ama 3g(mobile data) için yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 19 Ocak 2012; 22:45:42 >
  • 96 khz parcalari acan player var mi acaba,

poweramp hizli caliyor bunlari komik, palyerpro ise kitleniyor tiklayinca.

bi cok arkadas 2.3.6 italy ve cfroot yapti.

Buna ilaveten siyah kernel yukleyenler pil farkini yazbilirler mi acaba? ve de telefonun yon senkronu daha hizli cevap veriyor demistiniz galiba? siyah kernelin 2 avantaji var o zmn, 2.3.6 italy ile kullananlar yorum yapabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

Merhabalar,
    şarj doldu diyor %100 işareti çıkıyor, kabloyu çıkardığım an %98'e düşüyor, dene dene düzelmedi, aylardır kulanıyorum bugun başladı bu :(

bilgisi olan var mı???

Li-ion pillerin özelliğidir doldu dediginde sarji cikarin telefonu kullanmaziseniz artışda oluyor, kafaya takılacak birsey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdbss -- 20 Ocak 2012; 11:16:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

Evet siyah ile rootlanmış olur cf root da sadece root yapmış olursun kernel yüklemiyor.

3-Nasıl kurarım?
    4-Kurduktan sonra telefonumda neler değişecek? Kernel ile otomatik olarak Rootlanmış mı olacak?

Teşekkürler...

Önce italy roma uygun cf.root dosyası ile root edeceksin daha sonra siyah karnelin son sürümünü kurabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

Bende 1 saat önce aldım telefonu.Suudi Arabistan'dayım şimdi.Telefonda Türkçe seçeneği yok.Morelocale 2 de de bulamadım.Ayrıca yüklenmesi gerekenler neler ilk başta?

Hayirli olsun
    İmzama gel.

Yeni arkadaskar bana pm atabilirse listeyi hafta sonu duzenliyecegim

Hocam telefonun orjinalliğini bozmak istemiyorum root jailbreak falan tarzından.Bana şu durumda lazım olan yüklemem gerekenler neler? Telefon modeli I9100G
  • quote:

quote:

Bende 1 saat önce aldım telefonu.Suudi Arabistan'dayım şimdi.Telefonda Türkçe seçeneği yok.Morelocale 2 de de bulamadım.Ayrıca yüklenmesi gerekenler neler ilk başta?

Hayirli olsun
    İmzama gel.

Bende ekimden bu yana sgs2 kullanmaktayim ve forumu aktif olarak takip ediyorum. Benide eklerseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn_666

quote:

quote:

3-Nasıl kurarım?

Teşekkürler...

Önce italy roma uygun cf.root dosyası ile root edeceksin daha sonra siyah karnelin son sürümünü kurabilirsin.

ezimuse siyah kernel ile rootlanmış olur yazmış ama siz önce root sonra siyah kernel diyorsunuz. Çelişiyor... Bu konuda kesin bir bilgi lazım. Root ile

uğraşmadan siyah kernel kurabiliyorsam kuracağım. Yok önce root sonra kernel ise uğraşmak istemiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viranufuk

quote:

Orijinalden alıntı: abidintopcu

selam beyler aranıza bende katıldım.
    yeni aldım şimdi kutusunu açıyorum..
    sim kartsız deneyip sonra kullanmaya başlıcam
    önerilerinize ihtiyacım var ilk başta neler yapılmalı sürüm güncelleme falan.?
    klasik şarj uygulamasını yapıyoruz değil mi :))

öncelikle hayırlı olsun eğer androidde yeniysen önce biraz kullan biraz kurcala sonra günceleme işine girersin klasik şarj uygulamsına gerek yok şarjı dolunca çek öyle 16 saaat 20 saat esir etme bunlar lityum pil şarj dolduğunda kendisi kesiyor zaten dolumu

saol üstad cevapların için..
  • Ayrıca şarkıları ve videoları ne şekilde atmam lazım cihaza?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

juice i sildim.
    siz 3g(mobile datayı) nasıl açıp kapıyorsunuz? böyle bir yazılım var mı markette?
    yoksa sağ tuşa basıp veri ağı modu etkin /devre dışı bırakıldıya mı basmak gerekiyor?

Dostum switch pro widgeti tavsiye ederim.

• yarın bir aksilik olmassa bende sg2 sahibi olacağım

telefonu alır almaz sistemi yenileyeceğim ,bu italyan romu gerçekten iyimidr yoksa stok 2.3.5 romdan devammı etmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

juice i sildim.

Dostum switch pro widgeti tavsiye ederim.

Telefonun kapama düğmesine basılı tutunca veri ağı modunu kapayınca zaten kapanıyor dostum. widgeta ulaşmaktan daha kolay bişey
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spawn_666

quote:

quote:

3-Nasıl kurarım?

Teşekkürler...

ezimuse siyah kernel ile rootlanmış olur yazmış ama siz önce root sonra siyah kernel diyorsunuz. Çelişiyor... Bu konuda kesin bir bilgi lazım. Root ile

uğraşmadan siyah kernel kurabiliyorsam kuracağım. Yok önce root sonra kernel ise uğraşmak istemiyorum açıkçası.

2.3.6 italy içide root yo kama cf-root var orası ayrı muamma. bende cf-root dğeil normal root istiyorum eğer siyahkernel rootu yaparsa tek başına tamam ama olmazsa 2.3.6 danimarka artık napalım.

edit: 5. srunun cevabı şu, aleti baştan firmware atacaksın root gider sonra secure kernelde atarsın siyah kernel gider ve en son wipe data ve wipe cache yaaprsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 19 Ocak 2012; 23:48:07 >
  • quote:

juice i sildim.

Data Enabler Widget
  • ne var şu italya FW'sinde hacılar ya.. herkesin ağzında :D bende mi onu kursam ne
  • quote:

quote:

Hayirli olsun
    İmzama gel.

Noyan hocam, ben de telefonu ilk alanlardanım ama listede yokum. PM için de telefon numarası falan istiyor. Haftasonu beni de eklersen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

ne var şu italya FW'sinde hacılar ya.. herkesin ağzında :D bende mi onu kursam ne

en stabil sürüm o. Lockscreenın değişmesi ve wifi çekiminin artması telefonun daha hızlı işlemesi güzel bir gelişme bizler için:)

Bazı arkadaşlar tek sorun olarak res problemi olduğunu söylemiş. Uyumsuz bir program yüzünden oluyordur. Bende 3-4 gündür 1 kez bile res atmadı.
  • 
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.