Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
94.863
Cevap
269
Favori
3.494.983
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
Giriş
    89 Mesaj
    Odin ile yazılım yüklemeyi deneyebilirim ama bana mantıksız gelen nokta ürünü sağlıklı kullanabilmek için official olmayan şekilde kullanmak zorunda kalmak. :)

Telefon Telpa garantili ama internette yazılanlara göre Telpa ile ilgili de çokça sorun yaşandığı belli. Direkt Samsung Servis Merkezi'ne götürsem değişim raporu verirler mi acaba? Verirlerse de kaç günde verirler dersiniz?

Yazılımsal olarak çözebilsem çok mutlu olacağım ama 7 gün geçmeden Samsung Merkez'le görüşeyim, ona göre gelişmeleri buradan bildiririm.
    |
    |
    Arkadaslar bende araniza katildim cihaz 2.3.5 yuklu en stabil rom hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Dh RasKoLNiKov
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.. az önce Androidtelefonları.com ile görüştüm ve en son android versiyonu olarak hangisini yüklüyosunuz dedim, 2.3.4 dedi.. Peki neden o dedim en son 2.3.5 çıktı o neden yüklenmiyo dedim... Orjinal 2.3.5 rom'lar çok sorunlu 2.3.5 yüklemediklerini o yüzden biz 2.3.4 yüklüyebiliyoruz dedi... ? Şaşırdım yani... Herkes çok memnunum pili düzeldi telefon hızlandı fln diyo adam bana tam tersini konuştu.. Siz ne düşünüyorsunuz..

Ben ıstanbulda oturuyorum Androidtelefonları
    .com'dan cihazı sade şekilde root'suz ve güncel olmayan halde yani 2.3.3 sürümüyle alsam daha sonra telefonu herhangi bir telefoncuya götürsem telefonu hem 2.3.5 sürümüne güncelletip hemde root'latabilirmiyim...?

Ayrıyetten
    2 sorum daha olacak... Ben telefonu 2.3.4 sürümü ve root'lu şekilde alsam daha sonra ben telefonu 2.3.5 sürümüne güncellesem telefonun root'u bozulur mu ? Bir daha mi rootlanmasi lazım..

Bir diğer sorum Lütfen bana telefon alabileceğim bi yer söyleyin ya... Androidtelefonları
    .com dan soğumaya başladım... Artık telefonu almak istiyorum ama karşıma sürekli bi sorun çıkmasından bıktım..

Sizlerin cevabı şuan çok önemli benim için.. Ona göre hareket edicem...

Kardeş ben bahsettiğin yerden ve 2.3.4 aldım. Çok memnunum. Sıfır donma sıfır problem. Hiç başım ağrımadı şimdiye kadar.

• Binbaşı
    1209 Mesaj
    @Andulin266 ve @pejmurde

çok teşekkürler cevap için.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ceng41

arkadaşlar galaxy s2 için kaliteli bir kılıf arıyorum fiyatı önemsiz cihaza rengini vermesi gibi problemler yaratmasında yardımcı olursanız pek mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Arkadasim hepsiburada.com a bakarmisin SGP CASE -NEO HYBRİD gri renkli aldim.bence cok yakisti

quote:

Orijinalden alıntı: jonavrupali17

quote:

Orijinalden alıntı: Ceng41

arkadaşlar galaxy s2 için kaliteli bir kılıf arıyorum fiyatı önemsiz cihaza rengini vermesi gibi problemler yaratmasında yardımcı olursanız pek mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Arkadasim hepsiburada.com a bakarmisin SGP CASE -NEO HYBRİD gri renkli aldim.bence cok yakisti

teşekkür ederim bende bu kılıfı kafama takmıştım peki birşey sorucam cihaz hiç elinden düştümü veya şiddetli darbe aldığında bir sorun çıkardımı kılıf
    |
    |
    Arkadaslar birsey sormak istiyorum gprs calistiramadim evde iken wifi ile bagli iken gprs cok guzel calisiyor ama disarda bir turlu baglanti kurmuyor nasil bir mantik bu acaba rom ile ilgilimi? 2,3,5 kurulu

Orijinalden alıntı: viranufuk

arkadaşlar herkese günaydın ya bu 4 gb tan büyük dosyaları fat 32 li hafıza kartına atmak soruın oluyor acaba ntfs e çevirsek hafıza kartını telde bi sorun oluurmu bide tel hafızası doldu bazı oyunları sd dosyaları i,le birlikte acaba hazfıza kartına kursak olurmu

kardeş ntfs destekli kerneller var orijinali desteklemiyor
    misal siyah kernel böyle ama auto mount hiçbirinde yok yani takayım kartı tanısın diyemiyorsun hal böyle olunca linux bilgisi gerekiyor v.s. açıkçası ben bir ara kafaya takmıştım ama sonra vazgeçtim neticede o kadar linux bilgim yok sd kartı telefona tanıtacak kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 27 Aralık 2011; 19:12:33 >

Not: İlk defa samsung kullanıcam.
    |
    |
    İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaşlar bu cihazı alıcam bu hafta fakat alırken bana root edip versinmi yoksa aldığım gibi kullanayımmı? root ederse hangi sürümünü fln yüklesin bana link atarsanız sevinirim.

Not: İlk defa samsung kullanıcam.
    |
    |
    İ5-2500k 3.60 GHZ Turbo Bost O.C(4.2 Ghz) ~ Z68X-UD4-B3 ~ 8 GB Kinston 1600 MHZ ~ WD Black 1 TB ~ Sapphire HD 6850 ~High Power Element 700W 80+ plus Bronze ~ A4 Tech F3 Mouse ~ 3D Extreme Pro ~ LG E22 50V Led
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Çok teşekkür ederim kardeş yorumunu görmeden önce birkaç kişinin daha düşüncesini alarak S2 den vazgeçmiştim senin yorumunu görünce tekrar doğru karar verdiğime sevindim.

Rica ederim , ben olsaydim senin yerinde az daha idare edip 2012'deki çikacak daha güzel modelleri beklerdim , biraz fiyat artisi olucak ama bekledigine deger bence , 4çekirdekli olmasi bekleniyor 2012'de çikacak olan androidlerin , zaten o zamana kadarda çoktan ICS gelir arc'a , az ics'le takilip sonradan geçersin , bu arada seni uzaktan taniyorum tolyo :D senin zamaninda w810 için akustigin olsa gerek :D öyle diye hatirliyorum , sonuçta MF'ten oldugunu biliyorum :D
    Intel Core i7-3770 - Gigabyte G1 Gaming GTX970 - ASRock Z77-Extreme4M - OCZ Modxstream PRO 700W - Corsair Vengeance 2x8GB LP - Seagate Barracuda 1 Tb 7200 RPM - ASUS DRW-24B5ST - Corsair Carbide 300R Windowed

MadCatz R.A.T 3 - Corsair Vengeance K70 Performance

Corsair 300R Black & White Project

Samsung Galaxy S4 - HTC One X 32GB - Sony Ericsson Xperia Arc 16GB

• Yarbay
    2819 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Arkadaslar birsey sormak istiyorum gprs calistiramadim evde iken wifi ile bagli iken gprs cok guzel calisiyor ama disarda bir turlu baglanti kurmuyor nasil bir mantik bu acaba rom ile ilgilimi? 2,3,5 kurulu

Nasil yani? Kafa bulur gibi bir soru olmus.

|
    |
  • Yarbay
    5163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Arkadaşlar IM hesabından windows live messenger a hesap ekleyebilen var mı ? Hesap eklemeye çalıştığım zaman Hata oluştu diyor.

Ekran görüntüsü alıntıdır.

Ekli ve hergun kullanıyorum

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydink_1903 -- 27 Aralık 2011; 19:32:04 >
    |
    |
    5163 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Arkadaşlar IM hesabından windows live messenger a hesap ekleyebilen var mı ? Hesap eklemeye çalıştığım zaman Hata oluştu diyor.

Ekran görüntüsü alıntıdır.

Ekli ve hergun kullanıyorum

Kolay gelsin

Söylemeyi unutmuşum. Şuanda KK5 rom yüklü telefonda. Önceden ben de kullanabiliyordum IM hesabını. O zamanki kullandığım rom KG5 ti sanırım. Sizin kullandığınız nedir şuan ? Ayrıca KI8 ve KJ romlarında da bu hatayı alıyordum.

Kk5 tabanlı criskelo v34 kullanıyorum, kernel siyah 2.6.

2.3.5 stock Türkiye Rom u kullanırken de çalışıyordu. Çalışmadığını hiç görmedim aslında.

Kolay gelsin

|
    |

• Yarbay
    2712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

"Haberler ve Hava" uygulaması sizde çalışıyor mu? Ben telefonu ilk aldığımda çalışıyordu, şimdi hiç açılmıyor bile. Aşağıda lütfen bekleyin yazıyor, kalıyor öyle.

çalışıyor sorun yok, sizde uygulamalardan girip veriyi sil yapın belki düzelebilir.
    |
    |

Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.