Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uludro

arkadaşlar 2.3.6 yuklu siyah karnel v2.6 yukledim 11s40d şarjın daha %75 te ve wifi full acıktı maiillerde geldi face twiter da yaptım az cok gazeteden video oynattım vs vs tel sasırttı bugun beni hep boyle devam etse keşke

Hocam siyah kernelin tam sürümünü veya linkini paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

quote:

Orijinalden alıntı: uludro

arkadaşlar 2.3.6 yuklu siyah karnel v2.6 yukledim 11s40d şarjın daha %75 te ve wifi full acıktı maiillerde geldi face twiter da yaptım az cok gazeteden video oynattım vs vs tel sasırttı bugun beni hep boyle devam etse keşke

Hocam siyah kernelin tam sürümünü veya linkini paylaşabilir misiniz?

http://www.gokhanmoral.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays
    http://www.gokhanmoral.com/

Teşekkürler
  • Şu gmail'e yeni mail gelince telefona mesaj gibi uyarı vermesi için ne yapmamız gerek ?
  • ewet bende beceremedim bu işi, diğer maillerim geliyorda, gmailde kendim yenile diyorum, anca o zmn yeni mail varsa çıkıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

samsung web sayfasındaki ürün desteği bize ulaşın kısma, aşağıdaki mail ve fotoğrafları gönderdim bakalım ne cvp gelecek.

"Samsung galaxy s2 telefonumu alalı yaklaşık 5 ay oldu, 2. ayda ekranın etrafındaki gri çerçevenin üstündeki boyanın döküldüğünü, alttan siyah ve beyaz kısımların çıktığını fark ettim. Başlangıçta pek ciddiye almasam da şu anda çerçevenin 3 ayrı yerinde boya dökülmesi mevcut. 1700 lira gibi bir fiyatla en pahalı telefonlardan olan ve kalite olarak da piyasanın en iyisi olduğu iddia edilen bir telefonun çok kısa bir sürede bu hala gelmesi, boyasının dökülmesi normal midir? bu çerçevenin garanti kapsamında değişimi yapılır mı ve serviste geçireceği süre ne kadar? bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, iyi çalışmalar. not: fotoğraflar ataçlı."

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

hocam takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

Şu gmail'e yeni mail gelince telefona mesaj gibi uyarı vermesi için ne yapmamız gerek ?

Zaten uyarı sesi geliyor, enteresan.

Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: EAGLE-X

ewet bende beceremedim bu işi, diğer maillerim geliyorda, gmailde kendim yenile diyorum, anca o zmn yeni mail varsa çıkıyor :(

Ben gmail imi hotmaile yönlendiriyorum. Böylece bütün maillerimi tek mail hesabıma toplamış oluyorum. Ayrıca bu sorundan da kurtulmuş oluyoruz. Hotmail seven i tavsiye ederim markette mevcut. ekranda widget i bile var.saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

Şu gmail'e yeni mail gelince telefona mesaj gibi uyarı vermesi için ne yapmamız gerek ?

Sync ayarlariyla bir oyna istersen dostum
  • SSS konumuz için desteklerinizi bekliyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55965119&p=1
  • çok teşekkür ederim...bu turkbey rom dedigin yasal mı yoksa ben cihaz garantiden çıksın istemiyorumda suan sürüm 2.3.5 fena degil şarj uzun gidiyor ısınma olayıda yavaşladı..
  • E-posta geldiğinde bildir diyorum yinede gelmiyor ?
  • Arkadaşlar telefonu yeniden başlattığımda son yüklediğim programlar siliniyor nedenini bilen var mı?
  • doğubanktan yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum kayıt olayını satan kişi imei değiştiriyoruz sıkıntı olmaz dedi. pasaport kayıtlarını sonradan iptal ediyorlar asıl sıkıntı o zaman başlıyor dedi. imesi değişmiş cihaz kullanan varmı hiç yada onla ilgili sorun duyan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Arkadaşlar telefonu yeniden başlattığımda son yüklediğim programlar siliniyor nedenini bilen var mı?

İlginç bir sorun. Belki bir virüsten kaynaklanıyor olabilir. Gerçekten ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlito83

doğubanktan yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum kayıt olayını satan kişi imei değiştiriyoruz sıkıntı olmaz dedi. pasaport kayıtlarını sonradan iptal ediyorlar asıl sıkıntı o zaman başlıyor dedi. imesi değişmiş cihaz kullanan varmı hiç yada onla ilgili sorun duyan ?

Bir iki gün önce bir kaç arkadaşın telefonuna mesaj geldi kullanıma kapatılacak tarzı. Onlarla iletişime geçin bence. Bu konudan başı yanan kişiler var.
  • arkadaslar merhabalar .arkadasımın galaxy s 2 yere dusurduk dıs yuzey catladı ıc LCD yuzeyde bırsey yok acaba ıc ve dıs yuzey vakumlu oldugu ıcın bırlıkdemı degısıyo yok sa sadece dıs kasa mı degısecek bıl verebılırmısınız her ıkısıde nekadar tutar yardımcı olurmusunuz:????
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

doğubanktan yurtdışı cihaz almayı düşünüyorum kayıt olayını satan kişi imei değiştiriyoruz sıkıntı olmaz dedi. pasaport kayıtlarını sonradan iptal ediyorlar asıl sıkıntı o zaman başlıyor dedi. imesi değişmiş cihaz kullanan varmı hiç yada onla ilgili sorun duyan ?

Bir iki gün önce bir kaç arkadaşın telefonuna mesaj geldi kullanıma kapatılacak tarzı. Onlarla iletişime geçin bence. Bu konudan başı yanan kişiler var.

imei değişim sonucu kapanma olayı dimi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

imei değişim sonucu kapanma olayı dimi ?

Öyle hatırlıyorum ama yanlış olmasın yani tam emin değilim. Geçmiş sayfaları kurcalayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end_of_beginning

quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

quote:

Orijinalden alıntı: end_of_beginning

Arkadaslar merhaba,
    Şimdi ben telefonuma siyah kernel yüklesem, daha sonra beğenmezsem tekrar eski haline döndürmem için ne yapmam gerekli ? Şu an cf-root yapılmış ve 2.3.5 yüklü.
    Diğer sorum cwm recovery'den kerneli flasladıktan sonra herhangi bir wipe işlemi yapacak mıyım ?

Yeni kernel yükledikten sonra "wipe cache" ve ardından advance kısmından "wipe dalvik cache" yapmanız sağlıklı olur. Geri dönmek için de başka bir kernel dosyası kurmanız yeterli.

Peki bahsettiğiniz wipe işlemlerinden sonra verilerimde herhangi bir kayıp olacak mı ?

Hayır bahsettiğim işlemlerde veri kaybı yaşamazsınız. "Wipe Data" yapmadığınız sürece veri kaybı yaşamanız zor.
  • 
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.