Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myomeroz

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Arkadaslar yardımlarınızı bekliyoruz. Sss konusu için soru-cevap arşivi oluşturuyoruz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55965119&p=1#55965119

Hadi hayırlısı İnşallah, elleri sıvayalım bakalım.

Kardeşimin başaracağına inanıyorum, emeklerinin hakkı ödenmez.

Bu arada ben kala kaldım, ne soru geldi aklıma, ne cevap :)))

Sağolasın kardeşim, Allah razı olsun.

Sen düşünmeye devam et elbet bulursun birşeyler.
  • iyi bir çalışma gibi

yani insanlık için küçük ama uzay buyuk bir yer gibimmm
  • quote:

Arkadaslar yardımlarınızı bekliyoruz. Sss konusu için soru-cevap arşivi oluşturuyoruz.

Simdiden kolay gelsin hocam :)
  • ARkadaşlar girişiminizi takdire şayan buldum...(sabah sabah ne türkçe ama!!)

Böylece konular daha saflaşır. Telefonu yeni alanlar veya sorunları olan diğer foruma yazarlar. bakalım nasıl olacak.

Bu konudaki işlem hacim düşermi acaba?!?!?! Düşerse zamanla ölürmü acaba!!?!?!?
  • tarayıcı flash bir içerik goruntulerken birden kapanıyor.orijinal tarayıcının apk sını atarmısınız dolphinde sorun yok ama sevmiyorum onu
  • sanırım bende lg optimus 3d yi satıp s2 alıcam. s2nin tasarımı çok iyi. 1.5mhz oc ile antutu benchmarkta kaç puan alıyorsunuz?
  • birşey sorucam lightning rom ile gelen stock web browserda ornwgin googleda birsey yazarken sadece o kutuya sigan yazi gozukuyor gerisini gormek marifet isi.. buna bir cozum var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

arkadaşlar benim galaxy s2 de parlaklık sorunu var.sınıftaki arkadaştada galaxy s2 var.iki telefonu yanyana koyuyoruz ve en düşük parlaklığa getirdiğimizde benim telefonun ekranı çok fazla sönüyor arkadaşın ekranı çok daha parlak duruyor.ikimizinde ekran modu standart da ve lcd parlaklık ayarı aktif halde.ama son parlaklığa getirdiğimizde ikimizin parlaklığıda aynı oluyor.ama en düşük parlaklıkta benimki çok sönüyor.mesela en düşük parlaklıkta internette beyaz sayfa açınca sayfa sarımtrak oluyor ve çok berbat görünüyor.sizin s2 lerde en düşük parlaklığa getirince ekran çok sönüyor ve beyaz ekran görüntüsü kötüleşiyor mu yoksa en düşükte bile parlak mı oluyor ?yarın telefonu servise götüreceğim.yardımcı olabilirseniz sevinirim.

selam arkadaşım benim s2 dede ekran sararması mevcut.sol tarafta boydan boya.düşük ekran ışığında belli oluyor.servise götürdünmü ne dediler sana???
  • Arkadşlar yüksek kapasiteli batarya kullanımı cihaza zarar verirmi? Daha öncede sormuştum fakat arada kaynamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

quote:

Orijinalden alıntı: onurk

litening rom bir türlü yükleyemedim açılış animasyonunda kaldı bende orjinal rom yükledim bölge kodu(CSC) daha önce tur hajj arb plc şeklindeydi yüklediğim romdan sonra sadece plc kaldı tur yapabilmek için hangi romu kurmam lazım

csc konusunda yokmu yardım edecek türkiye orjinal romunu yükledim yine sadece plc gözüküyor

burada türkiye için 2.3.5 orjinal rom var yükledikten sonra wipe data charce yap
    http://www.multiupload.com/5FTC7DOSD1
  • En sorunsuz siyahkernel versyonu hangisi arkdaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myomeroz

quote:

Hadi hayırlısı İnşallah, elleri sıvayalım bakalım.

Kardeşimin başaracağına inanıyorum, emeklerinin hakkı ödenmez.

Bu arada ben kala kaldım, ne soru geldi aklıma, ne cevap :)))

Benim aklıma soru geldi, konuya da yazdım; ama cevabını bilmediğim için yazdım... Cevabını da mı biz veriyoruz?
  • Aşağıdaki apk'ları bulabilen varsa dualarım onunla olacak:

F1 Timing 2012

NBA Game Time 2011-2012
    (Edit: Bunu market enabler ile hallettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 26 Aralık 2011; 13:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyanCondor

Arkadşlar yüksek kapasiteli batarya kullanımı cihaza zarar verirmi? Daha öncede sormuştum fakat arada kaynamış.

Vermez dostum. Telefonun bataryadan alacağı enerji o anki kullanıma göre telefon tarafından düzenlenir. Yüksek kapasiteli bataryaların farkı aynı miktarda enerjiyi daha uzun süre sağlayabilmesidir.

quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

En sorunsuz siyahkernel versyonu hangisi arkdaşlar?

Ben mevcut son sürümü kullanmaktayım. Özellikle vodoo ses düzeltmesi eklendiği için geçtim. SetCpu ile 100-1200 hızlarında lulzavtive modunda pil tüketimi oldukça tatmin edici. Ayrıca lulzactive'in yapısı gereği kilit modundan çıkarken bekleme falan yapmıyor. Herhangi bir FC ile de karşılaşmadım şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

birşey sorucam lightning rom ile gelen stock web browserda ornwgin googleda birsey yazarken sadece o kutuya sigan yazi gozukuyor gerisini gormek marifet isi.. buna bir cozum var mi?

aynen. bunun bir çözümü yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hus_eyn

İyi akşamlar siteye yeni üye oldum ve bir hafta oluyor Samsung Galaxy S 2 alalı pek çok özelligini bilmiyorum ama bir yerde kilit ekranında hani arama geldiginde sağ veya sola çekerek red veya cevaplıyoruz ya aynı öyle bir sistem yapılı oldugunu gördüm sağ veya sola sürükledigimizde kilit ekranında iken galeri mesajlara aranan numaralar falan çıkıyordu nasıl yapıldıgını bilen var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim veya cihaz hakkında farklı şaşırtıcı bilgilere sahip olan...

turkbey rom olması lazım

@noyancelebi nin videosunda vardı, sordular öyle dedi diye hatıylıyorum... ona bi danış...
  • resmen herifler paint terk yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlmk

quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

birşey sorucam lightning rom ile gelen stock web browserda ornwgin googleda birsey yazarken sadece o kutuya sigan yazi gozukuyor gerisini gormek marifet isi.. buna bir cozum var mi?

aynen. bunun bir çözümü yok sanırım

çözümü bilen vardır illaki :)
  • arkadaşlar sgs2 için radyodan kayıt yapabileceğim daha kaliteli bir fm radyo programı mevcut mu? Yalnız internet radyosu olanlarını söylemiyorum. (internet bağlantısı gerektirmeyecek.)
  • 
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.