Şimdi Ara

Samsung Galaxy S11e'nin tasarımını açığa çıkaran yeni görseller yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung Galaxy S11e'nin tasarımını açığa çıkaran yüksek kaliteli "şeffaf kılıf" görselleri yayınlandı. AndroidLovers adlı Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görseller merakla beklenen akıllı telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağını net şekilde gösteriyor.

Galaxy S11e'nin ekranında selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir delik yer alıyor. Arka tarafında ise dikdörtgen şeklinde oldukça büyük bir kamera modülünün yer aldığını görüyoruz. Akıllı telefon üçlü kamera sistemi ile piyasaya sürülecek.

MWC 2020'de resmiyet kazanacak

Cihazın alt kısmında USB Type-C portu yer alıyor. 3.5 mm kulaklık girişinin olmaması dikkat çeken detaylar arasında. Galaxy S11e'nin 151.7 x 69.1 x 7.9 mm (9.1 mm kamera çıkıntısı dahil) boyutlarında olduğu söyleniyor Ayrıca ekrana gömülü ultrasonik parmak izi tarayıcısı ile gelecek.

Akıllı telefon belirli ülkelerde Snapdragon 865 geri kalanında ise Exynos 990 yonga setiyle satışa sunulacak. Samsung Galaxy S11'in gelecek yıl Şubat ayında gerçekleştirilecek 2020 Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması bekleniyor.

• iphone ve android gittikçe çirkinleşiyor.

• Allah kahretsin, ne güzel, boyutlarıyla fark yaratan 14 cm'lik telefonu, 15cm yapıp telefon pazarına bir kürek daha eklediler. Hayırlı olsun.
  • S11 değil bu telefon, boş haber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Dostum bence ideali 17 cm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra iPhone çakması demesinler

• Samsung iyice batırmaya başladı. Bu kafayla giderse çinliler yüzünden iyice satışları geriler.

• Bir kerede bir şeyi beğenin be! Her markanın her telefonunu eleştiriyorsunuz. Yok kamerası çirkin , yok çok büyük , yok çentik/delik olmasaymış , yok şu telefona benziyormuş , yok özellikleri kötü falan filan .... Daha %100 yerli telefon bile üretemeyen bir ülkenin vatandaşışın neyi eleştiriyorsun. Ben telefonu gayet beğendim zaten telefonların tasarım anlamında en üst noktada olduklarını düşünüyorum artık o yüzden her markanın birbirine benzemesi normal. Sonuç olarak piyasa girse deli gibi satacak telefonun burada yerden yere vurulması gerçekten ironik .

• quote:

Orijinalden alıntı: torabi

Dostum bence ideali 17 cm
    Hahaha boyu değil, işlevi önemli di mi?
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    :) Ücretsiz dağıtılmıyor bu telefonlar, insanlar para ödüyor. Paşa paşa eleştirilir. Günün sonunda kişi en az eleştirdiği telefonu seçer. Hiç eleştirilmeyen bir telefon olsaydı zaten herkes alır, onu kullanırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

:) Ücretsiz dağıtılmıyor bu telefonlar, insanlar para ödüyor. Paşa paşa eleştirilir. Günün sonunda kişi en az eleştirdiği telefonu seçer. Hiç eleştirilmeyen bir telefon olsaydı zaten herkes alır, onu kullanırdı.
    Her şeyin bir üslubu vardır eleştirinin de . Neyi elestirdigini belirtmeden "çöp , berbat , rezil bir telefon " diyenler eleştirmiş olmuyor sadece telefona b*k atıyor. Ayrıca tasarıma laf edenler daha nasıl farklı bir tasarım bekliyorlar onu da anlamıyorum. Bilinçli eleştirseler neysede çoğu eleştirmiş olmak için eleştiriyor.

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    Bence ikiside

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.