Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10+ ve S9+ karşı karşıya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Komiksin gerçekten ben bir teknoloji meraklısıyım kör körüne aldığı cihaza aşık bir adam değilim çok şükür.O söylediğini mağazalara ilet bakalım ne diyecekler sana girdiğim tüm mağazalarda hemen hemen durum aynı zaten gezen gören gözleri bozuk değilse görüyordur. Göremeyenler ve senin içinse Youtube girersin Samsun ( ha dur sen markaya aşık birisin amoled yaz sen) amoled ekran yanması yaz yüzlerce video çıksın karşına bak ben rastgele birini ekliyorum tanımam etmem adam anlatıyor işte dinle...

• cemus kullanıcısına yanıt
    Pfffff anlaşamayacağız amoled yaniğı falan yok sadece organın biri isyan çıkartıyor okadar.youtube lcd yanığı yaz birsürü video çıkar.ayrıca ben karşı cins hariç aşık olmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haa tamam şimdi anladım neyse seni kendi haline bırakalım
  • cemus kullanıcısına yanıt
    Ok ben şimdi s10 ile oynuyorum sen de organik yanıklarla uğraş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 12 Mart 2019; 16:6:41 >
  • Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 12 Mart 2019; 16:2:24 >
  • Burak gerçekten şu an DH da en iyi inceleme yapan kişi Mesut Çevik'in kullanmadan atıp tutmalarından Erdi'nin gereksiz şu şundan bu kadar puan alıyor muhabbetinden iyice sıkılmıştık. Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 12 Mart 2019; 18:55:13 >
  • S10 Plus gerçekten hoş bir cihaz. Samsung yazılımsal olarak One Ui ile birlikte çok başka bir noktaya geldi. Artık olayın yazılım olduğunu nihayet anladı. Şu dakikadan sonra Samsung'un eğilmesi gereken nokta büyük firmaların sosyal medya platformları ile iyi bir optimazyon sağlanması bu da yavaş yavaş aşılıyor gibi. Telefon nezlinde konuşacak isem gayet dolu ve güzel bir telefon olmuş özellikle yüz tanıma şu an herkes tarafından fazlasıyla övülüyor.

• Artık uzun bir Nova incelemesi gelsin lütfen. Ayrıca package disapler pro gibi bir uygulama ile normal arayüzü iptal ediyor musunuz merak ediyorum

• seviyeli videolarını ve anlatım tarzını beğeniyorum.
    animeci olduğunu her sahnede subliminal gösteriyorsun.
    bir de anime inceleme ve tavsiye videoları oluştursan izlenir.
    yapamam dersen birkaç anime tavsiyesi alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemus

Komiksin gerçekten ben bir teknoloji meraklısıyım kör körüne aldığı cihaza aşık bir adam değilim çok şükür.O söylediğini mağazalara ilet bakalım ne diyecekler sana girdiğim tüm mağazalarda hemen hemen durum aynı zaten gezen gören gözleri bozuk değilse görüyordur. Göremeyenler ve senin içinse Youtube girersin Samsun ( ha dur sen markaya aşık birisin amoled yaz sen) amoled ekran yanması yaz yüzlerce video çıksın karşına bak ben rastgele birini ekliyorum tanımam etmem adam anlatıyor işte dinle...

Mağazada her gün hiç kapanmadan, hep aynı görüntüyü, full parlaklık gösteren bir oled ekran için, çok normal bir şey.Normal günlük kullanımda, otomatik parlaklıkta,bu gibi problemler yok denecek kadar azdır. Lcd teknolojisi telefonlar için, oled teknolojisi karşısında çok zayıf kalmıştır.O yüzden şu an çıkan telefonların bir çoğunda oled ekran kullanıyor.Ne zamanki microled ekranlar gelmeye başlar o zaman işin rengi değişebilir.

• Bu videoyu izlerken az önce arka planda s9+ sipariş verdim. Artık huy oldu ben de en son ne çıkarsa onun bir altını alıyorum.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    işte mantık çerçevesinde konuşan birisi
  • telefon olarak hemen hemen her şeyi beğendiğimi söyleyebilirim ama bir sorun var 4100 mah bataryanın 5 saat gibi az ekran süresi vermesini hala anlamlandıramıyorum tek sorun bence bu samsung artık batarya optimizasyonunu düzgün bir yazılım ile çözmeli rakiplerinin aynı seviyelerde ki 4000 mah telefonları neredeyse %50 daha fazla ekran süreleri veriyor

• bu seviye telefonlarda ben işlemci snapdragon olmuş exynos olmuş bakmam.performans farkı kullanımda farketmez ama pil tüketimi konusunda exynos'lar daha başarılı olduğundan bence daha tatminkar.

yalnız internetteki batarya testlerinde yeni işlemciye ve artan bataryaya rağmen s9 serisi ile muadil kullanım süreleri vermiş.bu da biraz düşündürücü geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.