Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
326
Favori
1.698.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saolun hocam tesekkurler
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    2 gündür tanıtım videolarını izliyorum s10 plus ın, hemen hemen hepsi beyaz renk.Stoğu tüketmişler galiba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişine ekstradan wireless şarj aleti hediye kodu ekleyen varmı. Ben ekledim ekrana uyarı verdi ama siparişe eklemedi ürünü. Gönderilip gönderilmeyeceği muallak oldu. Müşteri hizmetlerini arayıp söyledim. Geri dönüş yapıcaz dediler bekliyorum. Benzer durum yaşayan varmı
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdemirbozan57 -- 23 Şubat 2019; 19:13:52 >
  • Bu milletten topladiklari note9 lari ne yapacaklar acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

valla bu vıdeo olay oldu ben anlamadım ama en guzel cevabı bu sekıl gosterebılcegım sanırım =)

bız mı baska bırsey ızlıoruz anlamadım kı

tam 10:00 da koşarkenkı sabıtleme daha nasıl sabıtlesın anlamadım
    Sen ne izledigini daha bilmiyorsun :) senin dedigin dakikada ön kameraya geciyor :):):) dakka 5 ten sonra izle

• s9 plus 64 gb cihazım var, telefonda bi tane igne ucu ezik var o kadar sizce fiyat kırarlar mı ? 3500 e saydırırsam cihazı geçmeyi düşünüyorumda.
  • Şimdi sms geldi bana telefonu kargoya vermişler
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için çok teşekkürler.

Şirket hattım Turkcell. Bireysel hattım Türk Telekom. Şirket hattıma kendi bireysel hattımı yönlendirsem sıkıntıyı çözmüş olurum.

Ön sipariş verme süresi ne zamana kadar sürüyor acaba? Alabilirsem 1 marttan sonra ancak alabilme imkanı olacak. Birde değişim kampanyasında note 8 i 3200tl gibi bir fiyata sayıyor gözüküyor sistemde. Bu kampanyayı önerir misiniz?

Teşekkürler
  • headcoach H kullanıcısına yanıt
    Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Nasip,gönlümden geçen beyazdı ama aldık bir hacı yeşili.
    Hayırlısı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Hayır tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Şimdi sms geldi bana telefonu kargoya vermişler
    Hocam bana da geldi. Ben hepsiburada.com dan Samsung türkiye yani samsung store kendi satıcılarından almıştım.
    Siz nerden aldınız? kargoya vermelerine rağmen teslim süresi tahmini 4 Mart yazıyor enteresan :)
    Bir de hangi renk sipariş ettiniz? Siyahla yeşil arasında cok gidip geldim ama sonucunda yeşil aldım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Şubat 2019; 19:23:21 >
  • mmusty355 kullanıcısına yanıt
    e hocam ben on arka kamera ayrımı yapmadım kı zaten =) optık sabıtleme onde de arkada da var adamlar bı vıdeo cektı hakketen ordatık karıstı

bu arada arka kamera ıcın su anda hdr10+ ozellıgı devreye gırmıyor malesef supersaf kanalıda bahsettı bu durumdan begenmemenızde bununda etkısı olabılır belkı bılemıcem neyse ılerlıyen vıdeolarda daha netlık kazanır
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Ben Note 9'u alırken home tuşunda 2 mm kadar çizik var diye Note 5'in değerini 2000'den 1700'e düşmüşlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

Hayır tabiki
    uygulamada çizik ezik varı seçtiğim zaman 2700 e düşürüyorlarda o yüzden aklım karıştı şimdi kime göstermem gerekiyor cihazı samsung bayiileri mi ilgileniyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Hocam bana da geldi. Ben hepsiburada.com dan Samsung türkiye yani samsung store kendi satıcılarından almıştım.
    Siz nerden aldınız? kargoya vermelerine rağmen teslim süresi tahmini 4 Mart yazıyor enteresan :)
    Bir de hangi renk sipariş ettiniz? Siyahla yeşil arasında cok gidip geldim ama sonucunda yeşil aldım ben

Alıntıları Göster
    Ben n11 den aldım ama samsung Türkiye satıcısından gelen sms zaten samsungdan,tahmini süreye bakmayın ptesi bilemedin salı elinizde olur telefon. Ben beyazını aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Ben Note 9'u alırken home tuşunda 2 mm kadar çizik var diye Note 5'in değerini 2000'den 1700'e düşmüşlerdi.
    o zaman hiç gerek yok gece siyahında illaki oluyor böyle şeyler hadi 3200 3300 e saysınlar onada eyvallahta 800 lira kırmakta olmaz
  • hmrkartal H kullanıcısına yanıt
    Kulaklık şarj aleti bizdemi kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

Saolun hocam tesekkurler
    Note 9 cular sizden kurtuldukları için para toplayıp kurban keseceklermis

• Bende dün akşam bağdat caddesi mağazasından cihazı sipariş ettim. 2 gün önce gittiğimde pazartesi gelecek demişlerdi dün sipariş verirken salıya sarkma durumu olabilir dediler umarım pazartesi gelir. 1 buçuk ay önce 5500'e aldığım Note9'u 5900'e saydıklarını söylediklerinde hemen sipariş verdim bu fiyata istesemde satamam dışardan. Siyah renk sipariş ettim.
    Bu arada Note8 için sorduğumuzda da 3500 tl veriyorlardı cihaza. Uygulamadaki fiyata bakmamak lazım fiyat biçmek için.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.