Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskişehir'de bizi kazıklıyorlar o zaman hocam. Note 9 512'lik modeli 5.050TL'ye sayıyorlar vermedim. Samsung merkeze bu durumu bildireceğim. Kulaklık hediyesi de var mı? Hayırlı olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 23 Şubat 2019; 17:27:51 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam pazartesı muhtemelen elınıze ulasır dıye dusunuyorum

Ekran korumanın fıyatı cok uygunmus cıhaza taktıktan sonra deneyımınızı yazarsanız super olur
  • Taheed1986 kullanıcısına yanıt
    Ona bakarsanız bu ülkede yaşayanların hepsini akıl hastanesine yollamak lazım. Her şeyin fiyatı yüksek. Geçen bir bakkal 25krş'lık tane sakızı günde ortalama 250 adet satıyordum şimdi ortalama 35 adet satıyorum dedi. İnsanların alım gücü de kalmadı. Kalanlar da alıyor işte.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    bende max 1 hafta ıcınde gelecegını dusunuyorum hocam atla deve degıl yanı urun kargoya verılcek bıttı gıttı
  • Bende bagdat caddesinde ki samsung tan dün on siparişler note 9 vererek S10 plus aldım beyaz renk alan günü elimizde olacak dediler bende istanbula geçici gittiğim için bana kargoyla gonderecekler... bakalım ne zaman elimizde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Tam olarak aldığınız şartları tek tek yazabilir misiniz ? Ona göre Samsung merkeze bildireceğim. Sizin 128'lik cihazı 5900TL'ye sayıyorlar. Benim 512'liği Eskişehir'de 5050TL'ye bu ne yaman çelişkidir?
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Note 9'u kaça saydılar hocam? Sipariş şartları nasıldır?
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,ben mağazadan alacağım.
    Pazartesi,salı haber vereceklerini söylediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungun en sevdiğim yanı bu. apple ise yeni telefon çıkarır 2 ay sonra ülkemize anca gelir.

• Note 8 ' i kaça sayarlar acaba? :) S-Pen pek fazla önemli değil benim için aslında neredeyse hiç kullanmıyorum. Bu şartlarda S10+ ' a geçmeye değer mi sizce? Yoksa Note 10 beklenmeli mi?
    Allah razı olsun hocam. Aynen ben de şaşırdım ekran koruyucu fiyatı çok uygun. 2 farklı ekran koruyucu aldım biri yarı plastik biri cam filmi 2 sinide deneyeceğim.
    Muhtemelen pazartesi günü elimde olacak çok heyecan verici. Mate 20 PRO kullanıyordum ama Samsung deneyimi bam başka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Note 9'u kaça saydılar hocam? Sipariş şartları nasıldır?
    5900 e note 9 u aldılar us tü ne 1599 TL nakit ödedim salı günü bana kargolayacaklsr ürünü yarın Antalya'ya dönüyorum çünkü

• https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s10/specs/

https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s10/camera/

Kamerasi HDR10+ icin beta safhasinda yani stabil duzgun sorunsuz bir HDR+ beklemeyin :/

HDR10+ renk profili de uyumlu cihazlarda gorulebilmektedir gidip te 8 bitlik ekranlarda bakilmasi pek anlam ifade etmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 23 Şubat 2019; 17:51:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Tam olarak aldığınız şartları tek tek yazabilir misiniz ? Ona göre Samsung merkeze bildireceğim. Sizin 128'lik cihazı 5900TL'ye sayıyorlar. Benim 512'liği Eskişehir'de 5050TL'ye bu ne yaman çelişkidir?
    Note9 128 gb i 5900 liraya saydılar hocam.üste 1600 lira verdim.
    Galaxy buds hediye ama cihazı aldıktan sonra uygulama indirip kampanya ya dahil olup talepte bulunacakmışız.biraz canımı sıktı bu iş.note 9 ön siparişlerde de site üzerinden talepte bulunmuşlardı,stokta bitince çoğu kişi alamamıştı,hediye çeki filan tanımlamışlardı diye hatırlıyorum.İnşallah akıllanmışlardır bu sefer.
    Bınun dışında herhangi bir hediye çeki filan yok önsiparişe samsung mağazasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruf -- 23 Şubat 2019; 17:49:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heimdall..

3500 tl hocam o ınternetten on sıparıs kısmında da cıkıyor bu arada s9 serısı sadece note 9 cıkmıyor

yanı sız magaza gıtmeden de yapabılırsınız ıstersenız
    Note 9'a 5900 tl fiyat biçip, s9 plus'a 3500 tl gibi komik bir fiyat vermesi saçma olmuş. Sanki iki telefon arasındaki fiyat farkı 2 katı. :)

• PVH kullanıcısına yanıt
    samsungun sıtesınde on sıparıs kısmında 3300 tl gozukuyor hocam

note 8 lerde amoled yanıgı sıkıntısı cokça bas gostermıstı dıye hatırlıyorum forumlarda hocam..

s pende kullanmıyorsanız note 10 beklemenızın bır anlamı yok gıbı

kampanyayı degerlendırebılırsınız
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    mate 20 pro yu sattınız mu hocam bende bır ara dusunuyordum fakat yesıl ekran problemınden dolayı vazgectım sızde varmıydı problem
  • Arkadaşlar ben henüz sipariş vermedim, pazartesi günü Samsung internet sitesi üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum fakat kafamı kurcalayan şöyle bir durum var :

Ön sipariş hediyesi olan kulaklık için stoklarla sınırlıdır ibaresi var ve 9000 adet stok belirlemişler.

Şimdi biz hediyeye güvenip satın alırsak ve ilk 9000 alım gerçekleşmiş olursa kulaklığı göndermeyecekler.

Kulaklığın da fiyatı az değil 800 TL ve eğer kulaklık gelmeyecekse benim için şu anda sipariş vermenin hiç bir anlamı yok çünkü bir süre sonra illaki fiyatlar düşecektir o zaman sipariş veririm.

Müşteri hizmetlerini aradım bu konuyu sordum kaç adet telefon satıldığını bilmiyoruz dediler.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    hocam sana yersen yapmışlar ama sen de yemişsin. Samsungla görüş değişim yapıcam zaten normal çeke dönüştürün yoksa para iadesi için Thh ye başvurucam de. Kabul etmezşerse e devlet üzerinden başvur karar eline gelir. Sen nakit alacağını al karar çıkınca zaten çe değil nakit ödeme yapacaklar sana.

Hocam ilk çıktığı zamanlarda almıştım Note 8'i . Çok şükür hiç bir problem çıkmadı benim telefonumda Evet dediğim gibi hiç kullanmıyorum neredeyse kalemi, fakat Note 10 ' da ekstra neler gelir S10+ ' a göre onu bilemediğim için kararsızım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.