Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (2240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar artık s10 serisine güncelleme kesildi mi? 2 aydir sanirim hicbir ülkede güncelleme görmüyorum.

• Arkadaşlar telimde sahibinden uygulaması yüklü fakat bana mesaj atanlar olmuş uygulama bildirimi geliyordu simdi gelmiyor bazen bazı uygulamalardan bildirim gelmiyor bunun kesin çözümü nedir cok canımı sıkıyor bu sorun sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum bu samsungu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yukselali34 Y kullanıcısına yanıt
    Ben de aktif olarak uygulamayı son zamanlarda kullanıyorum
    Android 12'yi geçtikten sonra çok kullanmadım ama birkaç defa mesaj geldi bana da Bildirim gelmedi diye hatırlıyorum sadece mail olarak e-posta geldiği için oradan görmüştüm sanırım

11 kullanırken sorun yoktu ama dediğim gibi 12'den sonra çok kullanmadım sadece birkaç defa kullandım

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Maile baktımda öyle gördüm bi ayarımı var aceba çözemedim reis

• yukselali34 Y kullanıcısına yanıt
    Biraz kurcalayıp emin olmak için sürekli sahibinden'den bildirim gönderilmesi gerekiyor😀

• sp@wn kullanıcısına yanıt

Hocam Yeri nerede tam olarak, Tarif edebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Hocam Yazıcıoğlu iş hanı karşısında bir han daha var onun 2. katında.

Emintaş İş Merkezi

https://www.google.com/maps/place/Eminta%C5%9F+%C4%B0%C5%9F+Merkezi/@40.9919435,29.0252601,19.58z/data=!3m1!5s0x14cab8685c1c5815:0xf2e6eb8b6be89d85!4m5!3m4!1s0x14cab8681aaa0079:0xa43abe26cc62d35c!8m2!3d40.9920451!4d29.0254599?shorturl=1

• sp@wn kullanıcısına yanıt

Hocam Yetkili servis mi burasi? Gormemisim yazinizi, Yetkili servismis, cok tesekkur ederim degerli bilgiler icin..Sagolun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 27 Temmuz 2022; 19:39:53 >
  • Bugün destek bilişim Kadıköy'den telefonumun pilini garantiden değiştirdim. Aynı zamanda 95 liraya ekran koruyucu da yaptırdım. Ekran koruyucu wrapsol gayet iyi bir markadır. Orijinal gibi oldu. Buradan yazıp yönlendiren arkadaşlara teşekkür ediyorum

• s 10 plus android 11 telefonumdan bugün instagram fabrika ayarlarına döndürdüm ondan beri bir türlü insta açılmıyor yükleniyor fakat sürekli siyah ekran . tam olarak telefondanda silinmiyor ilk kurulum kalıyor . ne yapabilirim teşekkürler.

• mikropzoft kullanıcısına yanıt

Evet güzel kılıftır. Ben de s10e olanı abim de s8plus için olanı var. Abimin ki bu yıla kadar baya korudu artık korumuz oldu. Sürekli düşürdüğü için telefonunu kılıf haşat oldu. Özellikle iş yerinde çok düşürüyor. Ziraat mühendisi kendisi gecen yıllarda serada bir iki defa merdiven kurup seranın üstüne kireç atarlarken 4-5 metreden telefonunu yere düşürmüş. Telefona kılıf sayesinde en ufak zarar gelmemiş. Başka kılıf olsa telefon çöp olurdu o yüksekten düşmeye. Gecen sene yenisini aradı ama s8plus uyumlusu bulamadı.

• MedıaMarkt ve vodofone dan cihazım için teklif aldım. MediaMarkt 1800tl vodofone ise 2000tl teklif verdi. En alt kısımda tuşlarda çok hafif amoled yaniği var, önde ve arkada çizikler var. Bu durumdaki cihaza bu fiyatları teklif ettiler ve biraz üzüldüm. Arkadaki çizikler zaten görünmüyor kılıf yüzünden, ekrandakiler ise daha bügüne kadar dikkatimi çekmedi bile. Kullanımı etkileyen çizikler değildi. 2.el olarak satmak istesem kaçtan satabilirim sizce ? 5-6 ay önce geçtim bu cihaza 2.el olarak. Elimdeki xiaomi ile kafa kafaya takas ettim çizikleri bilerek aldım bu kadar sorun olacağını düşünmedim.

• Güncelleme geldiğine göre destek devam edecek

• Güvenlik güncellemeleri zaten her 3 ayda bir olmak üzere 2023 yılına kadar devam edecek.

Android ve one ui güncelleme desteği sonlandırıldı. Yani telefonun resmi ömrü 1 yıl sonra doluyor. Ondan sonra telefonumuz yazılımsal gelişmelerden günden güne geri kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesadüfen güncelleme geldiğini gördüm. Bu günlerde bekliyordum tamda. Bilgisi verilmiş zaten. Bende detayı paylaşayım..

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Son gelen Temmuz güncellemesinde;

Boşta Ram kullanımı artmış. Bendeki yüklü uygulamalara göre 3.1 ile 3.4 GB boşta kalan Ram olurdu. Şuan 3.9 ile 4.1 GB arası değişiyor.

Son uygulama menüsü eskisine göre daha hızlı açılıyor ve tepki veriyor.

Wi-fi çekimi 1 tık iyi gibi geldi bana ama tam emin değilim.

Cihaz sanki biraz daha seri gibi çalışıyor. Uygulamalar daha hızlı açılıyor. Dokunmatik tepkisi daha seri.

Pil konusuna giremiyorum. Benim pil çok kötü durumda. 3 seneyi geçti.

Başka da pek dikkat etmedim. Öncekinden farkı yok yazdıklarım dışında. Zaten oturmuş ve yazılım anlamında pek değişmeyecek bir cihaz oldu..

Kamera konusunda da iyileşme yazılmış ama hiç kontrol etmedim çünkü kamera ile pek işim olmuyor. Eskisi ile kıyas yapamıyorum.

Cihaz S10+

Fikir olması açısından yazayım istedim..

• Hatırladığınız kadarıyla genel olarak en sorunsuz ve batarya konusunda iyi olan Android 11 sürümü hangi aya aitti? S10+ cihazımda 1 Ekim güvenlik güncellemesi yüklü. Sizce A11 içinde daha sonraki ya da eğer geçebiliyorsam önceki bir sürüme geçmeli miyim?

• Yarın Adana'daki samsung yetkili serviste ekran ve pil değişimi yaptıracağım. İzlenimlerini sizlere aktarırım.

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    Ne oldu hocam Ekran yine mi gitti

• 
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.