Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki sende önceden ısınma sorun oluyor muydu
    Ah elindeki bilgisayar düzgün bir şey olsa geçeceğim de, belli ki bize gelmezsem uzun sürecek hele bir de Şubat'ı verip daha sonra bunu vermeyi planlıyor larsa vay halimize
    Olmazsa bir bilgisayar bulup geçerim belki işlem toplamda kaç saat sürüyor
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Oyun ve video render harici ısınma olmuyordu. Boşta iken hiç denk gelmedim.

Frija ile internet hızına göre 1 saate indirirsin. Odin üzerinden rom flashlaması da çok sürmez 10 dk'da biter.

• AGABEY kullanıcısına yanıt
    Csc değiştirdiniz mi? hangi ülkenin romu yuklediniz?
  • ozan47 O kullanıcısına yanıt

İsviçre oneui 3.1 FUBD sürümünü temiz kurulumla yükledim. Home CSC ile kurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler
  • 3.0 temiz kurulum yaptım. 3.1 home csc işe geçtim. 3.0 iken de şarjı böyle çok az gidiyordu. uygulamaların çoğu uyku modunda. sorun nerede acaba?
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinDjarin -- 4 Mart 2021; 22:16:40 >
  • Cihaz nedir? Konum tüm gün açık mıydı? Haritalar konumu çok fazla kullanmış. Romu kurduktan sonra 1-2 gün çok kötü ekran süresi verebiliyor.

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU], simdi en alttaki resimde gösterilen menude, baloncuklar acılır pencereye tıklayıp alttakine girip hiçbiri benim gibi yapıyorsunuz sonra isteginize göre baloncuklar a yani ortadakine geri maviye açabilirsiniz,bide edge ışıkları bildirimler kücültün olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

cihaz s10e. one ui 3.0 çıktı çıkalı böyle bu telefon. a10da da konum vs açıktı

• S10 plusın hic kronik sorunu yoktu bu isinma sorunu yeni mi basladı?

• Thrzgn T kullanıcısına yanıt

Ben sıfır kurulum yapmıştım. Bir iki uygulama kurmuştum sadece. Akşamına video çekmek istediğimde anlamsız kasmalar vardı. Çok sövdüm hatta , sonra cpu izleme programı kurunca fark ettim bendeki problem de oymuş. Sonra bir iki kere reset atınca düzeldi ancak. Öyle illa reset atmayla da düzelmiyor yani. Canı isterse düzeliyor. Program bazlı değil direkt optimizasyon problemi var A11 de.

Demin yine en düşük %80'di. Hatta şarj olurken çok ısınmış hızlı şarjı kesti otomatik olarak alet. Reset attım yine aynı %80'den aşağı inmiyor cihaz.

Bende formata kadar yoktu bu sorun. Ne zaman temiz kurulum yaptım o zaman çok net olmaya başladı. Cihaz ciddi anlamda kasılıyor kullanırken.

edit:

Aradan 10 dk geçti restten sonra. Şimdi baktım %30lara düşüyor normale döndü alet. Kasına göre takılıyor. Fakat garibime giden niye en düşük %30 oluyor. Telefonda hiç bir işlem yapmazken işlemci kullanımı sıfıra yakın olması gerekmez mi yahu. Boş boş ekran açık sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 5 Mart 2021; 0:11:52 >

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hocam tıpatıp bende de aynısı oluyor
    Hemen yeniden başladıktan sonra normale dönmüyor en az 5 dakika geçiyor sonra yavaş yavaş kendine geliyor
    Ben de en son bugün sabah yaşadım benim temiz kurulum yaptıktan 1 hafta sonra başladı bu sorun
    Zaten temiz kurulumdan önce tamamen rezalet dedi pilde bayağı kötüydü temiz kurulum ile düzeldi pil
    Ama bu sorun olursa ve ben de fark etmezsem pil falan kalmıyor
  • Arkadaşlar ön kamera çevresindeki ışığı bildirim ışığı olarak harici bir uygulama ile kullanabilir miyiz
    Edit
    Aod notifay uygulamasını buldum yalnız always on display sürekli açık kalıyor bunun ayarını şu an içiN bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 5 Mart 2021; 1:6:23 >
  • S10 plus uzun süredir amazondan 4999 du
    Fiyatlar uçmuş şimdi en ucuz 5600 bulunuyorsanırım eldeki stoklar azaldı
  • Konum GPS çok fazla tüketir. S10e de 3100mah batarya var. Tüm gün yoğun kullanımda 4-5 saat ekran süresi alanlar vardı. Konum kapalı, Aod kapalı, senkronizasyon kapalı, fhd+ ve sadece YouTube izleyerek 7 saat ekran süresi alanları gördüm.

Çoğu özelliği konumu, senkronizasyonu, aod'u vs kapatıp arka planda çalışan uygulamaları veri ve çalışma özelliklerini kapatıp öyle denemek lazım. Bir de mümkünse bloatware gereksiz kaldırılamayan uygulamaları adb ile telefondan silmek gerek. Biraz daha iyi ekran süresi alabilirsin ama batarya mah değeri sebebiyle mucize yaratmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGABEY -- 5 Mart 2021; 10:32:42 >
    Ufak bir düzeltme batarya kapasitesi 3100
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Arkadaşlar ön kamera çevresindeki ışığı bildirim ışığı olarak harici bir uygulama ile kullanabilir miyiz
    Edit
    Aod notifay uygulamasını buldum yalnız always on display sürekli açık kalıyor bunun ayarını şu an içiN bulamadım

Aod Notify çok fazla batarya tüketiyor. Bir ara kullandım hoş görünüyor ama tüketim felaket... stok efektlere eklese samsung kullansak efsane olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Ufak bir düzeltme batarya kapasitesi 3100

Eyvallah düzelttim Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Aynen aslında Samsung yapsa ufak bir yazılım ile yapar da
    Ben de o uygulamayı çok pil tüketir diye geri sildim
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Samsung istese yapar ama yapmıyor. Aod notify tüketiyor evet gerek yok. Bugün ekran süresi daha iyi gidiyor. Tek fark bugün oyuna girmedim. Oyunda samsung daha iyi deneyim yaşasınlar diye muhtemelen cpu hizlariyla oynadı. Android 10 a göre 11de oyunlar daha fazla tüketiyor.

Güç tasarrufunu da açtım bugün ne kadar fark edecek testini yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGABEY -- 5 Mart 2021; 10:51:21 >
  • 
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.