Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19001901190219031904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben iyi ya da kötü bir değişim fark etmedim pilde hemen hemen Android 10 ile aynı gibi, ama sadece bir tık daha yavaş şarj oluyor umarım düzelmiştir One ui 3.1'de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Dün dediğiniz ayarları yaptım hocam ama değişen hiç bir şey yok. %15 pil uyarısı hala edge led olarak ve baloncuk bildirimi şeklinde geliyor. Yani whatsaptan gelen bildirim ile tıpa tıp aynı. Bu herkesde böyle mi ?

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Yani aklıma başka birşey gelmiyor. Bütün Bildirimler kapalı olmasına rağmen hala geliyor. Sizde olan herkeste aynıdır. Değişiklik olacağını sanmıyorum.
    Hocam bende de aynı üstten bildirim olarak geliyor ama pek de takmıyorum, şu ısınma sorunu çözülsün başka bir şey istemem
    Hocam tek çekim modu a10da da vardı bi kere denemiştim ben s10plusta yok muydu a10 da tek çekim
  • xraited X kullanıcısına yanıt
    Tek çekim modu S20 serisi ile tanıtıldı ilk. Samsung'un başka hangi modellerinde var bilmiyorum ama S10 serisine 3.1 ile yeni geldi.

Var dostum, a10 şimdi girip baktım kameraya. Hatta ben taa yazın bunu kullandığımı hatırlıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 4 Mart 2021; 16:32:35 >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Ben yok demedim ki
    Biz de 3.1 ile yeni değil a10 da zaten vardı demek istiyoruz teli sıfırladıysanız ondan yeni özellik gibi çıkmış olabilir sizde yeni kurdunuz diye hatırlıyorum
  • xraited X kullanıcısına yanıt
    Ya a10 derken ben Samsung Cihaz modeli diye algıladım bir an 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

Android 10 da varmış evet. Ben kamerayı pek kullanmadığım için bilgim yok. 3.1 ile geldi sanıyorum.

Yanlış anlaşılma
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Üstten gelsin ama ege led olarak gelmesin ama o da olmuyor malesef. Isınma sorunu aşırı derecede olmuyor bende hafif ılınıyor bazen o kadar.

Beni çıldırtıyor
    Hayır kamera kullanırken oyun oynarken video render yaparken o kadar ısınmıyor ya, kendi kendine durduk yere manyak gibi ısınıyor
    Maalesef günde 1 defa mutlaka kapatıp açmam gerekiyor ısındığında
    Umarım 3.1 ile sorun kalmaz
    Tabii onun da bize ne zaman geleceği meçhul ya

3.1 de umarım arayüz stabilite olmuştur arayüzde de sorunlar var biraz lag gecikme anlık takılma ufak ta olsa bariz belli. Cihaz şuan 5gb ram kullanıyor gösterse bile hafif yavaş çalışıyor niyese anlayamadım arayüz stabilizasyon gelmesi şart. İnstagrama o kadar güncelleme geldi hala hikaye geçişlerinde , scroll yaparken bişeye tıkladığında vs kasmaya devam ediyor rezillik ötesi.

• S10e andorid 11 de sıfırlama yapmama rağmen mobil veride 2 saat ekran suresi veriyor

• Pil olarak wi-fi'de iyileştirme var evet ama mobil veride eskiye göre daha hızlı pil tüketiyor bunu ben de fark ettim
    S10 plus
  • S10+ One ui 3.1 2. gün pil toparlamaya başladı. Tüm gün 4.5G açık, senkronizasyon kapalı

Sabah 8'de şarjdan aldım 7 saat fena değil 4.5g için günü çıkarttı.
    Cpuyu Ara sıra kontrol ediyorum. Henüz tam güçte çalıştığını yakalayamadım.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• herkese selam. S10plus ile kervana katıldım ben de.

İnternette forumda cevabını bulamadığım bir iki soru var.

Birincisi telefon ekranı jelatinli geldi ancak edge ekran oldugu ıcın piyasada sorunsuz kırılmaz cam ekran bulamadım, önerisi olan Var mı?

Eğer kırılmaz yoksa önerecceğiniz başka bir ekran jelatini vs var mıdır?

telefonun üstünde gelen jelatini çıkartmadan üstüne ek jelatin taksam daha fazla koruma sağlar mı? parmak izini zaten pek kullanmıyorum.

İkincisi sürekli güc tasarrufu modunda kullanmak herhangi bir zarar verir mi telefona? (Hani şu sadece 5 uygulama seçip kullandığımız ultra güç tasarrrufu olan mod). Zaten işyerindeyken 4 5 uygulama var kullandığım, telefonu o moda alınca eve %40 %50 sarj ile dönüyorum çok iyi oluyor ama acaba işlemciye bir yük bindirmesi telefona zararı vs var mıdır? Bu moddayken baktım 32-35 derece arasında geziyor telefon ama yine de sorayım dedim.

bir de always on display amaoled yanığı yapabilir diyorlar, ne kadar doğrudur bu, pek kullanmıyorum zaten ama yine de merak ettim.

Şimdiden teşekkürler.

• AGABEY kullanıcısına yanıt
    Sürekli mobil veri ile bu sürelere aldıysa diyecek bir şey yok hocam müthiş
    Ekran ikik mi
    3.0 ile de sizin pil iyiydi ikisi arasında ne kadar fark var
    Ayrıca 3.0 ile wi-fi da cidden pil artışı var ama mobil veriden eskiye göre daha çok gidiyor siz 3.0 ile mobil veriden bu sürelere alıyor muydunuz

Sürekli 4.5G hiç kapanmadı, Ekran fullhd 3.0'da 6 saat civarı ekran süresi geliyordu sanırım. Tam gün wifiyi tam anlamıyla pazar günü deneyebilirim. Pil kullanımını da öğrenirse daha iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.

Bu da dünkü ekran sürem çok kötüydü. Bugünkü ekran süreme göre iyileşme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGABEY -- 4 Mart 2021; 20:58:5 >
  • kenandorlayy K kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam hayırlı olsun hocam
    ekran koruyucusu olarak üzerindekini kullanıyorum ama eğer değiştirirseniz üzerindeki çıkartıp öyle yenisini takın

Sürekli güç tasarrufunda kullanmanın ben bir zararı olacağını düşünmüyorum
    always on display sürekli kendi kendine yer değiştirdiğ için amoled yani olmaz
  • 
Sayfa: önceki 19001901190219031904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.