Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşaretlediğiniz mavi butonları kapattım şimdi bu gece gibi bakarım tekrar şimdi şarjım var geceye doğru %15 e inince yazarım tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: canop

..... yardım....!!!!

Arkadaşlar merhaba.S10+ telefonumda a11 yüklü fakat 2 gündür fark ettim ki wi-fi baglı iken ofiste yada iş yerinde .dılşarı çıkınca yani baglı olduggum wi-fi agından uzaklaşınca telefon mobil veri açık oldugu halde zaten hiç kapatmam fark ediyorumki telefon internete baglı degil. ne yapsam düzelmiyor 10 dk ugarşıyorum mobil veri aç kapa volte aç kapa anca kendiliginden düzeliyor bunu günde bazen bir kez yapmaya başladı.sizce ne yapma gereki sıfır dan kurulum ve tüm uygulama yedeksiz kursam olurmu yada bana bu konuda yapmam gerekni söyleye bilirmisiniz... şimdiden teşekkür ederim.

yardımlarınız ve bilgilerinizi bekliyorum

• Apofis10 A kullanıcısına yanıt
    Bu sitede saat 15.00 te s10 serisine Türkiye Norveç italya ya 3.1 veriliyor diyor galiba
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt

Reddit sitesinde de bir kullanıcı s10e için Türkiye güncellemesini aldığını söylemiş.https://www.reddit.com/r/galaxys10/comments/lw1qrk/just_received_one_ui_31_on_my_s10e_in_europe/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. aracımda kullanacağım mirrorlink özelliğini samsung haziran 2020 de kaldırmış. şuan android 11 kullanıyorum. bunu kullanmak istediğim için telefonumu haziran 2020 den önce çıkan bir android 10 sürümüne düşürebilirmiyim ?

• Arkadaşlar bir şey soracağım
    Normalde telefonu yan tutup video kaydettiğimde gayet güzel tam ekran şekilde kaydediyor yatay olarak, ama trip o da yatay bir şekilde telefona takıyorum ve tepe açıdan masayı çekmek için biraz aşağıya eğiyorum trip otu o sırada kayıtları telefon dik olarak kaydediyor var mı bunun bir ayarı sürekli yatay olarak ayarlamanın yolu lütfen bilen varsa yardımcı olsun
    Edit
    normalde kayıtlara girerken telefonun konuşma programını kapatıyordum şimdi açıp baktım triko'da taktığım anda telefon dikey diyor yani dik olarak algılıyor ben yan takmama rağmen , sanırım telefonu tamamıyla aşağı eydigim için telefonuna dik olarak algılıyor çünkü hafiften kaldırdığım daha sensör algılayıp yan döndürüyor sonra tekrar yavaşça aşağı doğru eğiyorum ve sorun kalmıyor
    Pek emin değilim ama sanırım sensör çok hassas değil,
    Neyse bir şekilde hallettim diyelim
    Ama kamera kullanırken arayüzler de geçiş yaparken birkaç defa hata vermesi ve siyah ekran vermesi canımı sıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 3 Mart 2021; 18:36:33 >

• Ayrıca kamera kullanırken 3 defa kamera durdu hatası verdi
    Daha sonrasını da 16'ya 9 falan filan onları kurcalarken şöyle bir şey oldu geri tuşu çalışmadığım ana ekran düğmesi ile çıktım Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • Kameraniz yanmış geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman dur hocam ne yanması
    O zamandan beri sorunsuz video fotoğraf çektim kullanıyorum
    Ama ufak tefek kamera geçişlerinde takılma oluyor yazılımsal bir sorun var
  • Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] android 10 da bu program 180 ila 165 bin civarında sonuç veriyordu android 11 de yaptığımda 115 bine kadar düşmüş var mı bu programı kullanan aranızda beyler hiç mantıklı gelmedi bu sonuç bana
  • bloodycrush112 B kullanıcısına yanıt
    Program kullanmıyorum hocam ama adını söylersen veya link atarsan indirip test yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Program kullanmıyorum hocam ama adını söylersen veya link atarsan indirip test yapabilirim
    CPU throtting hocam programın ismi bir kaç youtuber test ederken görmüştüm
    hocam programı indirdim yalnız benim şu an şarjım az ve cihaz aşırı sıcak biraz fazla kamera kullandım normale dönsün biraz şarj olsun deneyeyim
    Bu arada başka bir Samsung cihaza görüntülü arama yapmayı denedim hata verdi haberiniz olsun
  • İşlemciye yük bindirme problemi bugün yine başıma geldi. Bu sefer ise eskisine göre çok daha beter. Önceki %70lere düşüyordu bu sefer %90'dan aşağı inmedi hiç. Kamerayı falan açtım acil foto çekmem gerekiyordu zar zor kullandım telefonu. %15 %20 civarındayken bir şey yok gibiydi. Sonra batarya iyice düşmeye başlayınca sapıttı yine işlemci kullanımı.

Güncelleme de gelmedi hala, umarım yeni güncelleme ile çözmüşlerdir bu problemı. Bir gün 2.5 saat bir gün 5 saat ekran süresi almamın nedeni bu olabilir.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Anladım kusura bakmayın vaktim yoktu biraz önce doğru düzgün anlatamadım durumu

Normalde bu sentetik testleri pek umursamam ama android 10 ve 11 arasında aldığım bir kaç sonuç var öncelikle cihazım s10 düz 8/128 agir yükte işlemcinin 40 dereceyi gectigniini çok nadir gördüm bu yaptığım testleri 2 3 defa tekrarlamıştim hatırımda kaldığınca sonuçlar şu şekilde

CPU throtting de öncesine göre puan düşüşü var fakat ısı altında işlemci daha performanslı çalışıyor eskiden yüzde 80 iken şuan yaptığım 3 testte de 85 dolaylarında ama öncesinde bahsettiğim gibi puan olarak öncesine kıyasla çok düşük gösterdi android 10 da 160-180 binlerden bahsederken 130 baya şaşırttı beni

Geekbench te öncesinde çoklu işlemci de 2200 dolaylarında iken şuan 2100 yüzde 5 düşüşü arayüz yeniliklerine bağlıyorum arayüz eskisine göre daha akıcı geliyor ses açma menüsü hariç

3d mark ta android 10 da 3100 alırken android 11 de bu 3200 ila 3250 arası değişim gösteriyor

Bunlardan ayrı olarak oyunlarda gözlemlediğim android 11 şarjı sünger gibi emiyor ama diğer işlemlerde YouTube olsun wattsap Twitter tarzı işlemciyi yüke sokmayacak uygulamalarda şarj performansi daha iyi çok arada bıraktı bu android 11 beni iyileştirmeler var ama yük altında pil yok oluyor

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hocam benim her gün istisnasız bir defa geliyor başıma

Dün dicey blov atlım arkadaş üçnoktabir Mart güncellemesini yükledi yükledikten sonra gün içerisinde 2 defa daha aynı sorunu yaşadığını söyledi
    Yok hocam ne kusuru
    evet günlük kullanımda bataryada bariz iyileştirme var ama cihaz kendi kendine saçma sapan ısınıp işlemci tam yük altına giriyor bazen arka planda hiçbir şey yapmama rağmen sonrası facia cihazı kapatıp açmadan da düzelmiyor
    Hocam testin bitmesini bekliyoruz bilmiyorum ama ben de durum bu
    ben de yüksek derecede hem görmem problemi var eğer testin bitmesi için bir dakika sayan bir yer varsa falan gözden kaçırdım
    18.10 40 dan sonrasını izleyin ilginç bir durum var
    https://www.youtube.com/watch?v=tgACwOCh8zg&feature=youtu.be
    Benim sonuç Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Aşağı yukarı aynı sonuç android 10 a kıyasla puan farkı baya fazla CPU monitoru sizden görüp yükledim ana ekranda gezerken bile bazen yüzde 100 kullanmaya başlıyor doğal olarak ısı da yükseliyor şuan daha akıcı kullanirken keyif alıyorum ama sanki android 10 ile karşılaştırınca birşeyler yanlıs gibi belki plasebodur :D
    Her ne kadar sistem eskisine göre bariz daha akıcı olsa da bir şeylerin ters gittiği kesin
    Elimdeki bilgisayarı sıkıntılı biraz kendi kendine kapanıyor yoksa ciddi ciddi Android 10 a dönmeyi düşünüyorum
    Ama bilgisayara güvenemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.