Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi bıktırdı resmen. Bu ciddi bir sorun şuan.
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Tam 40 dakika bekledim düzelmedi. Kapatıp açtım kendine geldi hemen. Böyle birşey kabul edilebilir gibi değil. Çok sıktı artık.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Bende de bugün mobil veride indirme hızı çok düşüktü işten geldiğimde. Hız testi yaptım download 2mbit upload 8mbit çıktı o derece. 2 3 defa uçak moduna aldıktan sonra hız normale döndü güncel Türkiye romundayım s10e hat Turkcell ve bu ilk defa oldu ya da ben ilk defa fark ettim
    Umarım planlı olarak yapılan bir şey değildir s10 serisi için
    3.1 ile güzel Medine göre düzeleceğine pek umudum kalmadı

Kernel hatası ya da bilerek cpu hızlarını arttırıyorlar boşta da yüksek hızda çalışıyor. Eski telefonum note 4 e az custom kernel yükleyip cpu undervolting volt düşürme yaparak daha fazla ekran süresi elde etmeye çalışırdık. Çok ta etkili olurdu. Samsung yeni telefon aldırsın diye minimum cpu çalışma hızlarını arttırmış olması mümkün... Bu yüzden Custom Romlarda daha fazla ekran süresi elde ediyorlar.

Arka planda uygulama çalışıp kalıyor da olabilir. Herşey mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGABEY -- 2 Mart 2021; 23:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraited

Bende de bugün mobil veride indirme hızı çok düşüktü işten geldiğimde. Hız testi yaptım download 2mbit upload 8mbit çıktı o derece. 2 3 defa uçak moduna aldıktan sonra hız normale döndü güncel Türkiye romundayım s10e hat Turkcell ve bu ilk defa oldu ya da ben ilk defa fark ettim

Yani o kadar saçma sapan işler oluyor ki, A10 u aratır oldu Lanet olası Samsung firması.! Böyle rezillik olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Umarım planlı olarak yapılan bir şey değildir s10 serisi için
    3.1 ile güzel Medine göre düzeleceğine pek umudum kalmadı

Planlı bile yapılmış olsa böyle birşey kabul edilemez ki.! Saçmalık resmen. Sen beni cihazı değişmem için zorlayamazsın firma olarak. Parasını verip aldığım cihazı sen güncelleme ile bozacaksın ve bir daha ben senin cihazını alacağım??? Kimseye aldırmam bir daha.

• AGABEY kullanıcısına yanıt

Yazılım ile alakalı berbat bir durumun olduğu kesin zaten. XDA da paylaştım. Bakalım ne cvp gelecek oradan.

Arka planda açık hiç bir şey yok. Her şey kapalı ama işlemci yüke giriyor.

• Bu arada, Dolby ses ile alakalı XDA da durumu bildirmiştim. Başkaları da varmış sorunu yaşayan ve bugün gelen UI 3.1 sonrası düzelip düzelmediğini sormuş. Biri düzeldi diye cvp vermiş.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Hocam zaten bende planlı yapılmış olmasından korkuyorum ya
    Şimdi Bir şey denedim
    Normalde hiç oynamam girip 10 dakika kadar Real racing 3 oynadım cihaz oyunda maksimum 38
    oyundan çıktım 5 dakika geçtim normal bir şekilde kullanıyorum durum bu
    bu arada arka planlar oyunu kapattım hatta sadece denemek için indirmiştim geri bile sildim hemen çıkınca

Rezillik resmen. Bu nedir yahu.!! Samsung resmen ayağına değil, KAFASINA sıkıyor.!! S10 serisini Bu şekilde bozup harcar ise hiç iyi olmaz.
    2 hafta kadar önce yani temiz kurumdan bir hafta sonra YouTube'a android 11 incelemesi çekecektim genel anlamda ufak tefek pürüzler haricinde memnun olduğumu belirtecek tim
    Dedim neyse biraz daha kullanayım öyle çekeyim ama sorunun büyü çıktı yakın zamanda çekeceğim bu sorunda üstüne basa basa söyleyeceğim ki eğer izleyip de Android 10'da olan varsa hiç geçmesin
    Normalde yem bataryada bariz iyileştirme var çünkü ben Android 10'da hiç ne yaparsam yapayım 9 saatleri bulamamıştım
    Ama bu ısınma cihazın canına okuyor.

Sıcaklık normale döndü bakmak için gittim Bir de ne fark edeyim bakın arka arkaya 3 tane ekran fotoğrafı aldım normalde de böyle değil galiba
    Anlık olarak işlemci kullanımı artıp azalıyor saniyeler içerisinde
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Evet az önce bende bakıyordum ve anlık olarak yükselip azalıyordu işlemci kullanımı sürekli. Nasıl iştir anlamıyorum. Samsung yine güzel olanı bozup insanları yeniliğe yöneldiği ve güncelleme yaptığı için bin pişman etmeyi başardı.
    Arka planda açık olan tek şey YouTube, ulan sanki 10 tane ağır grafikli oyun açmışım gibi davranıyor
    İlla ki kapatıp açtıracak
    Hayır elindeki bilgisayara da güvenip Android ona dönme işine giremiyorum ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Yahu şu arka planda işlemcinin yüke girmesi sorununu kimse neden olur bilmiyor mu?

Tam 40 dk. oldu bekliyorum düzelir diye ama yok arkadaş yok. 35-36c aşırı ısınma yok ve cihaz şarjda ama nedir bu ya. Bu durum pil falan bırakmaz sömürür cihazı. Delirtti vallahi. Ne A11 güncellemesi bu böyle ya.

Bende böyle bir sorun yok. Bugün merak ettiğimden CPU-Z programını kurdum ve boşta işlemci genelde pasif. Sıcaklık da 3.1 den sonra artık çok ısınmıyor. Sizin sorununuz uyumsuz bir program olabilir.

• realceday R kullanıcısına yanıt
    Zaten sürekli olan birşey değil bu. Daha önce 3 kere başıma geldi A11 sonrası. Bugün UI 3.1 yükledim ve öğlenden beri 2 kere oldu.

Program desem arka planda her şey kapalı. Hiç bir uygulama açık değil.
    Android 9un gözünü seveyim 11i yüklediğimden beri evden çıkarken güç tasarrufunu açıyorum 15 ay oldu alalı ya sırf boyutu yüzünden plus almadım bi batarya değiştirmeyi düşünüyorum ama soğudum iyice samsungdan. 12 12mini arasında boyutta bi cihaz çıkarırsa apple tarafına kayacağım bu gidişle
  • xraited X kullanıcısına yanıt
    An benden de o kadar. Ne kadar bilindik, kullanımı kolay ve sorunsuz bir sistemdi A9. Bende çok memnundum. A10 ile tüm büyü bozuldu ne yalan diyim.

Bana ios hiç hitap etmiyor. Android çok daha kullanışlı ve şuan en eli ayağı düzgün sistemi de Samsung sağlıyor ama gel gelelim içine etmeyi, milyonlarca insanı salak yerine koymaktan da geri kalmıyor.
  • Zaten 4,5-5 bazen 5,5 olan ekran sürem A11 ile 3.5-4 civarında. :)
    Cihaz S10. Oyun vs kurulu bile değil. Üstelik 11 kurduktan sonra sıfır kurulum da yaptım. 6+ alan arkadaşlara imreniyorum. :)

• 
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.