Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr_Anderson

bunu biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? s10e kullanıyorum G970FXXU9EUA4 bu yüklü.. fabrika ayarlarına dönmeden G970FXXU9FUBD buna nasıl geçebilirim?

cihazımın

aktif csc kodu XEZ

fw csc kodu DBT

Alıntıları Göster

frija dan da indirdim AUT fw sini s10e için... Odinde kurdum..

yükleyen arkadaşlara tek bi sorum var şu an...

FABRİKA AYARLARINA DÖNMEDEN NASIL YÜKLEYECEĞİM ODİN İLE.. yanlış birşey yapmak istemiyorum =)

• Mr_Anderson kullanıcısına yanıt
    Home csc kullanırsanız hiç bir şey silinmez..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Bu şekil doğru mudur hocam? (telefonu henüz download moda almadım)

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanla pil performası düşüyor A9 yüklü iken pil yeni idi daha iyi performans vermesi doğal şimdi cihazlar 2 senelik olacak piller de artık eski performansında değil garanti bitmeden servise gidip pil değişimi yapın isterseniz..
  • Mr_Anderson kullanıcısına yanıt
    CSC yazan yere Home CSC yi yapıştırdıysanız doğrudur..

Aynen öyle yaptım.. çok teşekkür ederim..

Tabiki de kesinlikle öyle. Temmuz da 2 sene olacak cihazı alalı. Haricinde uygulamalara pek güvenmesem de, %80-85 civarı olduğunu düşünüyorum pil sağlığının. Yeni bir pil ile daha iyi olacağı aşikâr.

Yazın uygun bir zamanda servisten pil değişimi yapmayı düşünüyorum bende.
  • bir sorunum daha var download mode veya recovery mode a girmiyor telefon :) inatla yeniden başlıyor... neyi yanlış yapıyorum?

bix + ses açma + güç ---> download

bix + ses kısma + güç ---> recovery

ama girmiyor atladığım nedir? s10e

düzeltme: GİRDİM :) ve bende ui 3.1 li oldum !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_Anderson -- 2 Mart 2021; 2:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabulut07

kesinliklenbin pismanim aldigima satiyorm bugun.aksamina siparis vericem s10+

poco x3 denen çöp öyle bir çöp ki, hayatımda bu kadar sorunlu ve adi malzemeden yapılmış bir telefon görmedim.. cihazın daha kamera modülünün kapağını doğru düzgün yapıştırmaktan aciz adam bunların üreticisi.. acaba yapıştırıcı maddeden kar edelim diye az mı sürdüler diyorsun cinli zihniyeti sonuçta.. Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

https://www.sikayetvar.com/xiaomi/xiaomi-poco-x3-nfc-kamerasi-toz-aliyor

Merhaba,Servisten pil değişiminu garanti süresi içerisinde yapmanın bir avantajı var mi yani her türlü ücretli değil mi?Benim telefonum henüz 5 aylık merakımdan soruyorum teşekkürler

Bir arkadaşımız sorunsuzca yükledi hocam ama tabi hata alanlar da oluyor doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz s10 benimki. Plus için de attım buraya İsviçre ota romunu

• S10+ için 3.1 İsviçre rom gelmiş.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• cnzynp11 C kullanıcısına yanıt
    Hocam daha birkaç sayfa yukarıda bir arkadaş ücretsiz olarak değiştirdiğini yazdı
    Ben de birkaç yıl önce Samsun kullanırken ücretsiz değiştirmiştim cihazın pilini
    Benim cihaz daha yeni ama 2 yıl sonra Garanti dolmadan bunun da pilini değiştirip kullanırım
  • Güncelleme fetişi olmayan 3.1 çıktığında hemen atlamasın. Bir kaç ara güncelleme daha gelsin düzeltmelerle sonra temiz kurulum iyi gider. Adamlar hatalı güncelleme veriyor ama güncellemeyi geri çekene kadar zaten herkes atlamış oluyor, bekleyin az sabredin ölmesiniz, şikayet de etmezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Güncelleme fetişi olmayan 3.1 çıktığında hemen atlamasın. Bir kaç ara güncelleme daha gelsin düzeltmelerle sonra temiz kurulum iyi gider. Adamlar hatalı güncelleme veriyor ama güncellemeyi geri çekene kadar zaten herkes atlamış oluyor, bekleyin az sabredin ölmesiniz, şikayet de etmezsiniz

Android 11 one ui 3.0 da hatalar olduğu zaten biliniyor. 3.1 kullanıyorum hatalar giderildi. İsteyen yükler zaten istemeyen Android 9'da kalsın.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler👍👍
  • AGABEY kullanıcısına yanıt

Mevcut hataların giderilmiş olması ve sizin hata yaşamamış olmanız sürümde hata olmadığı anlamına gelmiyor, önce onu bilelim. Ayrıca üç günlük bir güncellemenin hataları hakkında konuşmak da bilemedim.. Hatasını da, hatasızlığını da zaman gösterir. Ben kendi tavsiyemi söyledim, yoksa aynen öyle evet isteyen istediğini kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 2 Mart 2021; 14:22:12 >
  • @dJ_bLoW bu güncellemeyi bekliyordu. Ona istinaden paylaştım. Herkes frija'dan rom indirip odin üzerinden zaten rom yüklemiyor. Niye bu kadar celallendin anlamadım.

• cnzynp11 C kullanıcısına yanıt
    Garanti süresi içinde olunca ücret ödenmiyor sadece. Garanti bitince ücretli değişiyor.
  • 
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.