Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam csc yi nasıl AUT yapacaksınız bende tur çünkü lütfen bilgilendirir misiniz

• Dün gece %89 şarjı olan telefonum şuan %51de. Normal günlük kullanım güç tasarrufu modu ve ekran kalitesi orta seviye. Burda yazılanları okuyunca pil konusunda çok problemli zannetmiştim bu cihazı. Telefonum daha yeni 3 5 ay sonra nasıl olur bilemem tabi. Android 11 ve One IU 3.0 var şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbati19 M kullanıcısına yanıt
    Eğer ağır oyun oynanmaz sa ve yoğun mobil veri kullanımı olmazsa bu cihazın pili gayet de iyi
  • csc değişmeyecek AUT firmware ile normal yükleme yapılıyor. home csc dosyası seçilerek. hem de telefon sıfırlanmamış oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DinDjarin

FUBD nolu firmware. samfw de mevcut ben de indiriyorum şimdi AUT csc ile yükleyeceğim

g975f s10 plus uyumu varmı

• mustafa412 M kullanıcısına yanıt

var tel modeline göre seçip indiriyorsun

• hocam peki gelen güncellemeler tr üzrinden mi gelecek size yoksa aut mu yani csc niz aut mu oluyor tamamen

• Hocam samfw sitesinden indirilen romlarda orijinal rom değil mi? Knox sayacını falan artırmaz yani?

• orijinal tabiki güncelleme bildirimi gelir mi bilmem ama ben hallettim bile :)

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• hocam download moda girmiyor recovery oluyor ama downloada giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

• android 11 3.0 yüklü bende rom atmak için download moda girmiyor cihaz lütfen yardım

• S10e mi cihaz modeliniz?

• s20 hocam

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    evet
  • quote:

evet

Bunu belirtseniz iyi olur. Buldum, indiriyorum yüklüyorum diyorsunuz.

S10+ için biri sormuş, ben buldum indiriyorum diyorsunuz. En son bakıyorum G970F yazıyor, cihaz S10e.

OTA dan güncelleme alan arkadaşta düz S10 kullanıyormuş, yükleme sonrası G973F diye gördüm. Güncelleme alan yada indirip yükleyenler lütfen cihaz bilgisi de paylaşın. Bu seride 3 farklı model olduğunu ve hepsinin yazılımının ayrı ayrı sunulduğunu unutmayın.

• dj bey s10e için olup ta s10 ya da s10 plus için olmayan bi yazılımdan bahsetmiyoruz. özel gizli bişey de değil. telefon modeline göre indirip odinle atacaksın bu kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinDjarin -- 27 Şubat 2021; 23:3:12 >
  • quote:

dj bey s10e için olup ta s10 ya da s10 plus için olmayan bi yazılımdan bahsetmiyoruz. özel gizli bişey de değil. telefon modeline göre indirip odinle atacaksın bu kadar basit

S10+ için hala yok arkadaşım. Kaçtır bakıyorum SamMobile görünmüyor. S10 ve S10e için var..

Frija da bulmuyor UI 3.1 olan son sürümü. Özel birşey demedim zaten.. sadece cihaz bilgisi de paylaşın dedim. Bumu sorun oldu.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Evet Frija ile kontrol ettim, fubd güncellemesi sadece s10 ve s10e için var. s10+ için yok.

sammobile da da gözükmüyor.

• Evet 2 3 gün olacak hala yok. Bu Samsung nasıl saçma sapan iş yapmaya başladı A11 güncellemesi geldiğinden beri akıl alır gibi değil.

Gelen ilk A11 güncellemesini de S10 lar 1 hafta geç aldı ülkemizde.
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Evkur faturalı 5 günlük cihaz aldım 3 gün sonra servise gittim arka kamera için cihaz değişimi istedim garantisi 6 ay önce başlamış sim takılmış dediler 40 günde 5 defa servise gittim uğraştım anakart bile değiştiler arıza düzelmeyince cihaz değişimi oldu. Bildiğinizi sandığınız şeyler her zaman doğru olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.