Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim selam , internette s10 plus için ısınma sorunu var diyorlar en basit işlemlerde bile telefon ısınıyormuş doğru nu almayi düşünüyorum 2. Elde 4500 liraya 23 ay garantili cihazlar var sizce değer mi?
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Kardeşim selam , internette s10 plus için ısınma sorunu var diyorlar en basit işlemlerde bile telefon ısınıyormuş doğru nu almayi düşünüyorum 2. Elde 4500 liraya 23 ay garantili cihazlar var sizce değer mi?
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07NY22Z3B/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

s10+ en uygun amazonda 5000TL

Bu fiyata tavsiye eder misiniz? yoksa 500 TL daha koyup note 10 mu almalı?

• volismo V kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeden ziyade şu anda alacak olsam note alırdım. Benim kullanım ihtiyacıma daha uygun. Hem tasarım hem işlevsellik olarak. Note 10'un eksi diyebileceğimiz yönü kamera donanımı. Bu tabii benim düşüncem.

Note 10 ekran olarak 0.1" daha küçük ve FHD ekrana sahip. İşlemcisi çok çok çok az farkla daha iyi, S10+ 8nm Note 10 7nm işlemci kullanıyor. Testlerde 5.000-10.000 puan fark çıkıyor o kadar. Onun dışında 15w yerine 25w şarj destekliyor. Sar değeri düşük. Ayrıca kalemi var.

S10+ 2K ekrana sahip, ön tarafta 2. odak kamerası bulunmakta, pili daha yüksek, ekranı 0.1" daha büyük. Ayrıca 500₺ daha uygun fiyata sahip.

Burada sizin için önemli olanları belirleyip ona göre hareket edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clusive -- 26 Şubat 2021; 9:57:51 >
  • kingsansar kullanıcısına yanıt

4500 tlye alınabilecek en iyi amiral gemisi bence s10+. Ben ısınma sorunu yaşamadım. Yazılımsal bazı sürümlerde hata oluyor bazen sonra güncelleme ile düzeltiliyor. Kronik sorunu olan bir cihaz değil için rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kalem ihityacınız yoksa note 10 almayın.

ille kalemli olsun dersenizde note 10 + alın.

oraya bütçeniz çıkmıyprsa 6,5-7 liralara.

s10 plus alın pişman olmazsınız.

şuan 5000 tl ye android olarak amiral gemisi hala samsung.

xiaomi grubunun ip68 su geçirmezliği yok ,çoğunda ois optik görüntü sabitleme yok.

bunlardan dolayı s10 plus şuan 5000 tl nin kralı.

• Nice Lock ile Home Up uygulamasını yükleyin kullanın mutlaka harika özellikler gelmiş.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AGABEY -- 26 Şubat 2021; 10:17:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

kalem ihityacınız yoksa note 10 almayın.

ille kalemli olsun dersenizde note 10 + alın.

oraya bütçeniz çıkmıyprsa 6,5-7 liralara.

s10 plus alın pişman olmazsınız.

şuan 5000 tl ye android olarak amiral gemisi hala samsung.

xiaomi grubunun ip68 su geçirmezliği yok ,çoğunda ois optik görüntü sabitleme yok.

bunlardan dolayı s10 plus şuan 5000 tl nin kralı.

Aynen katılıyorum. Bende bu ikilemleri çok yaşadım. ilk önce Note10+ aldım, cihaz çok büyük olduğu için kullanmakta zorlandığımdan elimden çıkardım. Sonra iPhone 11 aldım, IOS stabil evet fakat özgürlük çok kısıtlı dosya paylaşımı vb. durumlardan onuda elimden çıkardım. Xiaomi kullandım reklamlar ve video daki rezalet çekimleri (OIS olamdığından) ayrıca yazılım pek stabil değil onuda elimden çıkardım. En nihayetinde Note10 ve S10+ arasında kaldım ve S10+ seçimin oldu. Nedenine gelecek olursak;

2K ekran ( tercih sebebi olmayabilir ama net görüntüler benim için önemliydi)

Fiyat mertebesi Note10 a göre 500 TL daha ucuz

Ekran 0.1 " daha büyük

Kulaklık çıkışı

SD kart desteği

Bu saydıkalarım beni S10+ a götürdü ve Amazan üzerinden satın aldım. Update işleminden sonra hard rest ile temiz kurulum yaptım. Isında vb problem yaşamadım. yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Çok memnunum

Syg.

• telefonu geçen yere düşürdüm. ekran koruyucu minik minik 4 farklı yerinden kırılmış. yarık gözüküyor. ama böyle baya küçük. işini yapıyor sanırım koruyucu Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

asıl bu ne güzel düzgün fabrikada takılıp getirilmiş, bundan sonra hangi ekran koruyucuyu nasıl takıcam hiç bir fikrim yok Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: AGABEY

Nice Lock ile Home Up uygulamasını yükleyin kullanın mutlaka harika özellikler gelmiş.

Onu U i son versiyon kurmak gerekiyor. Sonrasında gayet güzel çalışıyor çok beğendim. Teşekkürler

Merhaba kardeşim tamamen sana kalmış ısınma bende yaptı kullanım şekline göre ısınma yapar cihaz normal amazonda 4999 TL sıfır açılmamış paket satılmakta.2. el almazdım ben olsam gene tabi bu senin bütçenede bağlı tercih senin memnun kalırsın güzel telefon.

Oyun oynarken ve ağır yük altında ısınıyoronun haricinde şu anki yazılımda sıkıntı var ara sıra kendi kendine ısınıyor güncellemeyle çözüleceğini düşünüyorum ama kronik olarak bir problem yok
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    İki gündür yapmıyordu 5 dakika önce WhatsApp telegram arası dolaşırken 38 ile 40 arasına sabitlendi yineyeniden başlattıktan hemen sonra düzelmiyor en az 5 dakika geçiyor sonra normale dönmeye başlıyor bu süre içerisinde de pil hızla aşağı iniyor tabii
  • Clusive kullanıcısına yanıt
    Yalnızca Aut Rom u yüklemek yetmez CSC yide Aut yapmanız lazım..
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Ben de benzer bir durum yaşadım ve dayanamayıp çıkardım koruyucuyu 😃 şimdiki hissiyat muazzam

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt

Nasıl yapabilirim internetten baktım ama net bilgi edinemedim maalesef..

• Clusive kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz Aut Rom unu telefona Odin ile yükleyin bu sırada ve yükleme bitip kurulumlar yapılana kadar Sim kart telefonda takılı olmasın,Rom yüklerken Home csc ile değil CSC ile yükleme yapın bu kadar..
  • Tayff kullanıcısına yanıt

Rica ederim gerçekten kullanışlı olmuş task changer ve diğer ayarlar... One ui yavaş yavaş nova launcher'ı geçecek tüm ayarlara hakim olacak. Öyle görünüyor.

• Bixby tuşuna google asistan atmayı bir türlü düzgünce yapamadım. Saatlerce okudum, düzgün çalışan bişey bulamadım

• 
Sayfa: önceki 18781879188018811882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.