Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevindim
    İlerleyen zamanlarda pil kullanımı ile ilgili yorumlarını bekliyorum değiştirmeden önce ne kadar veriyordu ortalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam aslında bayağı yoğun kullanmışsın
    Şarj bitene kadar dört buçuk saat falan verir diye düşünüyorum
    Ağırlık mobil verirsem çok kötü değil ama daha iyisi olabilirdi

Ama senin cihaz 2 yıla yaklaşmıştı sanırım o yüzden normal

Evet hocam pandemi olunca böyle oluyor malum evdeyiz bir de bizim burada wifide ve mobil veride çekimde sıkıntı var ben ona bağlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Sevindim
    İlerleyen zamanlarda pil kullanımı ile ilgili yorumlarını bekliyorum değiştirmeden önce ne kadar veriyordu ortalama
    3 saat ekran çok hızlı bitiyordu iyice ölmüştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihmert06

Me yapmışlar hocam sadece batarya değişimi mi?

Alıntıları Göster
    evet zaten sadece batarya değşimi istiyorum dedim hiçbir sorunum yok diye özellikle belirttim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Ne acı di mi her yer alamadı doğru ama zaten alamayan bir kaç ülke var onlardan biriyiz. Mart ayı güncellemesi ve oneui 3.1 geldi ama beceriksiz samsung Türkiye ekibi yüzünden biz kim bilir ne zaman alacağız. O kadar işe yaramazlar ki samsungun hiçbir modelinde Türkiye yazılımları erken alamıyor her zaman en sonda biz alıyoruz.

• kozgel K kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki öyle. Biz değil onlar utansın. UI 3.1 Mart güncellemesinde sorun yok ise 1 hafta, 10 gün içinde verilir diye düşünüyorum. Belki de yarın Şubat güncellemesi verilir, 1 haftaya kadar da Mart güncellemesi. Bunların işine akıl ermiyor çünkü.
  • Pro sürüm mevcut. Tüm kodekler yüklü halde. Teşekkürler yine de.
  • Umarim dediğiniz gibi olur yoksa verdikleri ocak sürümü ve veremedikleri şubat sürümünden yola çıkarsak mart sürümü nisandan önce gelmez :-)

• Haberi gelmiş SamMobile de.

https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-1-update-makes-its-way-onto-the-galaxy-s10-series-in-europe/

• el-muradov kullanıcısına yanıt

pro sürüm olsa bile tüm codecler yüklü olmaz. telif gereği

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

evet ama hala indiremiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

Kameraya modlar arasında Director view özelliği gelmiş mi (aynı anda hem ön hem arka kameradan video kaydı)

• Evet hala güncelleme yok OTA haricinde.. Başka gelen ülke var mı ondan da bilgim yok. XDA da hiç yazan olmamış.
  • Bugün telefonun sol kenar orta üst yerinde ufak kılcal çizik oluşmuş. Koruyucusuz yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum ve ilk çizik oluştu bugün itibariyle nasıl oldu bilmiyorum. Anahtarla aynı yere koymuyorum ,telefonu kılıf olduğu için arkası masaya gelecek şekilde koyuyorum. Yani bu gorilla 6 denilen zımbırtı da çuvalladı an itibari ile. Ne yaparsan yap ön ekran çiziliyor arkadaş...

• Apofis10 A kullanıcısına yanıt

o özelligi s10 a vermezler,ben bulamadim. merak eden arkadaşlara kamera gece modundai birkac foto çektim daha doğal ve gerçekçi foto cekti kalite artrılmııs,bu arada günďüz pil düşüşü iyi demiştim, şuan biraz hızlı düşmeye başladı sistem yeni yüklendiği içindir.kamerada hiç ısınma olmadı ama 12 dakika foto çekiminde %4 pil yedi bu çok geldi bana,cihaz genelde buz gibi çalışıyor bu çok iyi oldu ui3.0 te ılımandı.,göz rahatlığı hoşuma gitti,performans da iyi her hangi bi bug yok bakalım görecegiz daha

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 26 Şubat 2021; 1:25:10 >

• 3,0 güncellemesinden sonra şarj ve ısınma sorunu yaşıyorum. Eski sürüme dönmenin bir yolu var mıdır?

• awesomeone A kullanıcısına yanıt

Hiçbir sıkıntı yok. Telefonun görseleri daha güzel olmuş.

Tavsiye ederim.

• ultiMance kullanıcısına yanıt

Çok basit hesaplar bunlar, verilen güç - alınan güç dengesi ne bakılır 3400 mah le mukayese edilir. 3400 mah den ne kadar az güç verdiği aranan verimdir.

Atom parçalanmıyor verdiğin aldığın hesabının istatistiksel sonucu yahu. 😏

• spyman S kullanıcısına yanıt
    Elektrik ve verim o kadar basit kavramlar değil bence.
  • Moja kullanıcısına yanıt
    Evet dönebilirsiniz , samfire sitesinden telefonuza uygun rom indirip odinle pc den yükleyerek android 10 a dönüş yaparsanız.
  • 
Sayfa: önceki 18761877187818791880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.