Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: receep 32

Anladım
    Dediğim gibi yarın full 4.5 g ile kullanacağım hiçbir güç tasarrufu modu açık değil always on display dokununca aktif
    5 saat civarında versem benim için yeterli

5 saati görürsünüz, ben tahminen 20:00'da şarja takacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

samsung note 10+'a güncelleme gelmiş. özelliklerini paylaşıyorum. bizimki de benzerdir zaten

"android 11 gelmiş olan telefon

dr en çok işe yarayacakları sayıyorum:

çift tıkla uyutma,

dosya paylaşımı menüsünün özelleştirilmesi.

detaylı hali için buyrunuz:

aod (sürekli açık ekran) ve kilit ekranına widget desteği gelmiş

bildirim paneli saydamlaşmış ve tasarımı az biraz değişmiş

genel olarak animasyonlar değişmiş ve daha akışkan/smooth olmuş

eskiden çift tıkla uyandırma olayı vardı fakat uyutma yoktu. o gelmiş

dinamik kilit ekranına (sürekli değişen duvar kağıtları) yeni seçenekler gelmiş

uygulama ikonuna basılı tutarak bu uygulamaya ait widget'ları görüp ana sayfaya ekleme gelmiş.

ses kontrol arayüzü değişmiş,

bildirim çubuğundaki çalan müziği kontrol etme işi biraz daha gelişmiş,

gelen bildirimleri kategorilere veya tarihe göre sıralama gelmiş,

edge aydınlatma ve ona bağlı bildirimler biraz değişmiş

facebook messenger tarzındaki baloncuklu mesajlaşma(?)(bubble notification style) vs akıllı pop up mesajlaşma karşılaştırmalarını incelemiş,

arama arayüzü değişmiş, arka plan değiştirme ve kişi görünümü değiştirme özellikleri gelmiş.

güç tasarrufu modları biraz değişmiş,

yüksek performans modu değişmiş,

eskiden alışık olduğumuz "son şarjdan bu yana kullanım"ı gösterme özelliği geri dönmüş,

galeride animasyonlar değişmiş,

resim editöründe değişiklikler var. eskiden bir fotoyu değiştirip kaydettiğiniz zaman orijinali ve değiştirilmiş hali olarak iki ayrı foto oluşurken şimdi uyguladığınız değişimler ve orijinal foto tek dosya halinde duruyor. isteyen geri al diyerek fotoğrafı orijinal haline getirebiliyor.

samsung klavyede emoji, bitmoji ve bilmemnemoji önerme seçenekleri gelmiş

samsung klavyeye kopyalanan metnin kelime tahmini satırında görünmesi özelliği gelmiş,

klavye yazdığınız şeyleri seslendirebilmeye başlamış,

bir dosya paylaşımı yapacağınız zaman çin kerhanesine dönen paylaşım menüsünü özelleştirip istediklerinizi başa sabitleme olayı gelmiş,

kamerada ufak tefek değişimler var,

mesajlaşma uygulamasına da çöp kutusu özelliği gelmiş,

daha detaylı dijital sağlık widgeti gelmiş

eğer rehberinizde aynı kişiden birden fazla varsa kopyaları silip rehberi sadeleştirme özelliği gelmiş,

kullanan varsa android auto'da değişiklikler varmış,

kullanan varsa, bixby rutinlerine bir şeyler gelmiş,

kamera çıkıntısını gizlemek için sağa sola siyah bant basma işi kaldırılmış,

wifi direct kaldırılmış.

"

Ona geleli 2 hafta oluyor annemde var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Nereden baksanız 2 yıl olmuş
    Muhtemelen pil bayağı yıpranmış tır Garanti bitmeden servisten ücretsiz değiştirtin
    Haftaya gidecegim bende hocam ucretsiz degiseceklerini zannetmiyorum ama bakalim haber ederim keske ucretsiz olsa nerede benimde mart 2019

S21 cop cikti pil degisip 2 yil daha devam ederim birde o tele 10k istiyorlar sacmalik 500 euro ederi var amiral gemisi asla olamaz edge ekran bile yok :S
    TR ye 5G gelsin o zaman degisiriz simdi gereksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Ocak 2021; 13:4:34 >
  • Sammobile.com a göre s10 serisi için Android 11 geri çekilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

Sammobile.com a göre s10 serisi için Android 11 geri çekilmiş
    Klasik Samsung, cihaz iki senelik eskidi diye özensiz güncelleme verir sonra da düzelteceğim diye uğraşır ve daha kötü hale getirip cihazı 1 yıl içinde kullanılmaz düzeye getirir. BL kilidi değişmeden s10 serisini Android 10 son sürümde kullanmak lazım.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç sayfa yukarıda bir arkadaş iki defa ücretsiz değişim yaptığını söylemişti
    Ve ben de sorun çıkarmadan yapacaklarını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Haftaya gidecegim bende hocam ucretsiz degiseceklerini zannetmiyorum ama bakalim haber ederim keske ucretsiz olsa nerede benimde mart 2019

S21 cop cikti pil degisip 2 yil daha devam ederim birde o tele 10k istiyorlar sacmalik 500 euro ederi var amiral gemisi asla olamaz edge ekran bile yok :S
    TR ye 5G gelsin o zaman degisiriz simdi gereksiz

Alıntıları Göster
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Garanti mart ayında bitiyordu. Batarya ömrünü yari yari ya bitirmişti. Anakart, modem kartı ve batarya değişti. Telefon düz s10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eaduvan E kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya değişince bayağı fark etti mi
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Evet, 20-80 kullanıyorum ve 5 saat civarı ekran süresi oluyor.

• Evet, sammobile girdim. S10 serisimiçşn güncelleme geri çekilmeye başlanmış. Zira kamerada blurlaşms, cihazın ısınması ve bilinmeyen diğer tür buglar varmış ama samsung henüz resmi bir açıklama yapmamış. Zaten gelse de ben en az 3, 4 ay sonra yüklerim. İyice bir otursun, yorumlansın... güncelleme kontrolü yapmayın bence bu aralar.. bu iş zannımca en az 2, 3 ay sürer.
  • bendenbirben B kullanıcısına yanıt

Evet Frijada dünden A11ler gitmiş.

• Maşallah ben çok memnunum telefonumdan.
    7 saat üstü ekran süresi, harika kamerası, yağ gibi akan yazılım. Harika 2K amoled ekran, kablosuz şarj, ekrandan parmak izi okuyucu, aktive 2 saat ve buds ile uyumu.
    Ki ben 6150 tl ye almıştım. 4500 tl ye kuponlarla alan arkadaşlar oldu.
    Fiyatına göre eleştirebileceğim bir şey yok sadece kılıf bulmak mesele oluyor.
  • Sleeper kullanıcısına yanıt
    Aynen ama müzik out:):)
  • bendenbirben B kullanıcısına yanıt

Beta 2 deyim ve en ufak bir sorunu bile yok ama stabil sürümde kamera sorununu xdada yazmislardi ama ısınma sorununu ilk defa duydum. Samsung s10 hariç 11i verdiği tüm modellerde ikinci güncellemeri de vererek mevcutta 11 ile gelen bir takım soruları çözdü bakalım s10 için de başarılı bir sürüm gelecek mi göreceğiz.

• Almanya 11 yuklu bende bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

Garanti mart ayında bitiyordu. Batarya ömrünü yari yari ya bitirmişti. Anakart, modem kartı ve batarya değişti. Telefon düz s10

Alıntıları Göster
    Diger parcalar niye degisti hocam ne dediniz :)
    Ben direk pili az gidiyor ısınıyor demeyi dusunuyorudm :D

• kozgel K kullanıcısına yanıt

Hele bi A11 gelsin hocam önce sksksks

• Önceden çok ısınınca takılmalar donmalar oluyordu son zamanlarda az ısınsa bile takılmalar başlıyor dedim, vr r325e takınca 50 dereceye çıkıyor dedim, 3g bağlantı var gözüküyor ama bazen bağlantı olmuyor dedim, pil şikayetleri ne de ekledim, kablosuz şarj yavaş oluyor ve sınıyor dedim, parmak izi okuyucu da artık ilk zında calışmıyor dedim. Değiştirmeyi uygun bulmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaduvan -- 21 Ocak 2021; 16:43:17 >
  • ben denedim çalışmıyor ben de.

• Arkadaşlar, s10 için a11 güncellemesi durduruldu.

kamera da bulanıklaşma ve aşırı ısınma sorunları varmış.

https://www.sammobile.com/news/stable-galaxy-s10-android-11-one-ui-3-0-update-pulled//

• 
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.