Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürekli wi-fi ile mi kullandığın hocam gereksiz ısınma derken ne yaparken ısınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: palamutix

hollanda da geldi

Biz Türkiye Samsung için kötü diyoruz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Randımanlı olmaz hocam, daha kullanırım ben bunu diyorsanız servise verin ekranla birlikte bataryayı da değiştiriyorlar 1750tl di en son, taksit yapıyorlar.

Ama "çok kullanmayı düşünmuyorum hem o kadar paramda yok açılamam" derseniz şöyle bir yer var, tanımam etmem ama fiyat ve garanti bilgisi almak için görüşebilirsiniz;

https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=WuBJvxRScfM

Teşekkür ediyorum. Ben sordum sadece ön cam kırılmış ekranda bisey yokmuş. 600tl ye degistiriyorlar. Biraz pahali ama orjinal gibi oluyor. Ekran değişimi 1750tl dedi. Ama servisin fiyati daha iyi duruyor. Şimdilik kullanayim o zaman rahatsiz etmiyor. Tek derdim su gecirmezligi gitmismidir şuanda. Çünkü cocuklarla havuzda çok kullaniyorum :) Olmaz ise s9 plus da var onunla cekicem artık

• quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Eğer sadece çizik şeklinde çatlak varsa o şekilde kullanın. Sadece dokunmatik değişimi diye birşey yok servislerde. Ekranı tamamen değiştiriyorlar. Telefonun içini açmaya değecek birşey değilse o şekilde kullanın bence.

Sadece çizik seklinde. Ekranda sorun yok. Ama dışarıda 600 e ön cam degisiyormus. Şimdilik dursun bakalim. Su gecirirmi diye teredduttum var sadece.

• Luttarte kullanıcısına yanıt
    Buraxlive B kullanıcısına yanıt
    Buraxlive hocama satılmıştır. İlginiz için teşekkür ederim.
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben su geçirmezlik konusunda denemeye korkuyorum cihazı
    Geçirir falan sonra yazık olur diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Sürekli wi-fi ile mi kullandığın hocam gereksiz ısınma derken ne yaparken ısınıyor

Mobil tamamen hocam. Konum kapalı. Koyu mod acık su volteden ayarında sonra ektana bi HD+ işareti cıktı. Sonrasında daha hızlı gider oldu sanki sarj.

Isınma da daha cok kamera web fazla kurcalayınca oluyor gibi

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Ilk çıkması başka, 2. Yılı başka diyelim . Illa ki fark olacak s21 varken senin s10 kullanmanı ipleyecek şaak diye baltayı vuracak apple ile samsung un ciğeri bu.

• bendenbirben B kullanıcısına yanıt

Temmuz yaması var cihazda ve 8 saat üzeri ekran süresi veriyor, fıstık gibi. siz olsanız ne yaparsınız ?

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Tamamen mobilse süre normal gibi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Güncellemek bu aralar yapılacak en mantıklı iş. Çünkü artık pandemi dolayısıyla her şeyi mobil uygulamalar yoluyla yapıyoruz. Cihazın güvenliği çok önemli. Bankacı olduğumdan şunu söyleyebilirim ki mobil bankacılık dolandırıcılığı konusunda sıkıntı yaşayanların çoğunluğu (istisnalar hariç) eski cihaz kullananlar. Bence güncellememek büyük bir risk.

Kızmayın ancak güvenlik hikaye bence. Herkes bunu iddia ediyor, geçiniz bence. biz devlette özel stratejist vs öyle özel görev bireyleri değiliz, olsak zaten bu cihazları kullanmayız direk eski usül tuşlu kullanırız

• expressimo kullanıcısına yanıt

Dijital dolandırıcılar büyük vurgunlar peşinde değiller. 1 tane 1 milyon yerine 1000 tane 1000 TL daha kolay geliyor. O yüzden bence güvenlik şu sıralar çok önemli. Herkesin kendi cihazı kendi güvenliği kendi riski ne diyim 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: palamutix

olmuyor

hm siz recovery sormuşsunuz ona bende giremedim hocam download'a giriyorum çözemedim samsung neyin kafasını yaşıyor neden değiştirmiş nette baktım olanları yapmaya çalıştım yineo lmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

Bende beceremedim pes ettim

• Arkadaşlar, trojanı çözebilecek bir yama assla gelmeyecek bu sebeple güvenlik yamaları önemsiz gözümde. Ne zaman mining ve trojan a dayanıklı yazılım yapacaklar o zaman diyeceğim ki evet güvenlik önemli. Kendimizi kandırmayalım, artık daha ne ekleyecekler acaba standart oldukça düşük bu işlerde, antivirüs kavramını bitirmeyecekler bir cacık değişmeyecek ama güvenlik ?!? Evet evet yazılımla oynamama güvencesi yeni telefon iteleme güvencesi. Geçin bu işleri, bilgisayara windows, linux kurmaya benzemez bu işler. Huawei dışında stabilite konusunda güncellemelere güvenim yok. 3. Samsung telefonum ve gördüğümü yazıyorum. Android 9 dan 10 a geçmek o kadar sorun çıkarmaz 9 kullanan arkadaşların bocalamayacagı fikrindeyim ama bunu 3 yıl sonrası için öneriyorum. A.10 da temmuz yaması kullanan varsa oynamasın hiç, oynadılarsa da ve düzelme hiç olmadıysa işte o zaman 11 öneririm. Neden biliyor musunuz ? Çünkü ilk sürümler başarılı oluyor, ancak yamalar yok ediyor telefonu. S5 kullandım 4.4.2 ile geldi ve 2020 de bile 4.4.2 yeni gibi çalışıyordu. J710 kullandım bu yıl bile 6.0 hala yeni gibi. Bu durumda android 10 kullananlar bir 6 yıl kafadan rahatlar, acele etmeyin dememin sebebi bu. Galaxy s2 sürümlerini inceleyin 4.1.2 de telefon ne hale gelmiş bir de 2.3 ve 4.0 ı inceleyin telefon ne derece hızlı. 2.3 halbu ki 2011 den 2017 ye kadar uygulama destekliyordu. Ne gerek var eskitmeye, 5000 7000 10000 liralar az değil bu yüzden ben ellemeyin derim. J7 ile a50 ye teknosa da hız testine soktum ve j7 hala hız olarak tatminkârdı 6.0 varken. A50 ile neredeyse fark yoktu. Biri 2gb biri 4gb ramli.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsini kullan csc yide home yapma csc seç telefondaki herşey silinecek ama temiz kurulum yapmış olacaksın zaten herkes yükseltmeyi Ota üstünden bile yapsan temiz kurulum yapın diyor ayrıca Avrupa csc si Türkiye ile uyumlu sıkıntı çıkmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Teşekkür ediyorum. Ben sordum sadece ön cam kırılmış ekranda bisey yokmuş. 600tl ye degistiriyorlar. Biraz pahali ama orjinal gibi oluyor. Ekran değişimi 1750tl dedi. Ama servisin fiyati daha iyi duruyor. Şimdilik kullanayim o zaman rahatsiz etmiyor. Tek derdim su gecirmezligi gitmismidir şuanda. Çünkü cocuklarla havuzda çok kullaniyorum :) Olmaz ise s9 plus da var onunla cekicem artık

Alıntıları Göster

Çatlak yerden sızıntı olabilir hocam, riske atmamanızı öneririm. Ekranı değiştirmeyi düşünürseniz yetkili servis sıvı conta kullanıyor diye biliyorum ama sadece ön cam değişimini yetkili servis yapmıyor.. Camın yapıştırıcısı daha farklı bir malzeme bu sebeple sonradan preslenmeden yapıştırılacağı için su konusu çok büyük risk arzediyor.

Amiral cihazların 14 15 bin tl olduğu günümüzde riske atmamak en iyisi, o yüzden havuz çekimlerinde s9 plus yaverlik etse daha iyi olur gibi :)

• palamutix P kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Türkiye'ye güncelleme gelmedi nereye hızlı ? Dişer ülkelerdeki insanlar kullanırken ben oradan buradan indirmek zorunda mıyım? Hakkım olan tertemiz Samsung'un yayınladığı şekilde kullanmak istiyorum.Diğer narkalar umrumda değil ben Samsung kullanıyorum ve şu an diğer ülkelerdeki kullanıcılar güncelken ben değilim ve bu beni rahatsız ediyor..
  • Samsung Türkiye'yi yönetende Samsung.Samsungu severim ama bazı şeyler gerçekten bir Samsung kullanıcısı olarak beni irite ediyor.Zamanında S8 çıktışında bixby türkçe olacak dediler gittim S8 aldım tabi bixby için almadım ama hoşuma giden bir detaydı.Gel görki ne Türkçesi 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Hocam hepsini kullan csc yide home yapma csc seç telefondaki herşey silinecek ama temiz kurulum yapmış olacaksın zaten herkes yükseltmeyi Ota üstünden bile yapsan temiz kurulum yapın diyor ayrıca Avrupa csc si Türkiye ile uyumlu sıkıntı çıkmaz..
    aslında home ile yaptım ama android başlatılıyorda kaldı mecburen normal csc'yi kullanıp kurdum dediğiniz gibi temiz kurulum oldu iyi oldu bir nevi.Yakın bir zamanda gidip neredeyse 2 yıllık batarya'yamıda değiştireceğim S21 hem pahalı hemde bence donanım olarak öyle iyi birşey çıkmadı TR ye 5G geldiğinde tel değiştirmek bence daha doğru olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17191720172117221723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.