Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.696
Cevap
320
Favori
1.714.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sen kaça aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4969tl ye amazondan aldım hocam
  • DarkLegend1907 D kullanıcısına yanıt

Pil süresinden memnunmusun?

• Dostum s10+ ile ilgili mesajını aldım ama yanıtlayamoyorum. Mesaj yollattırmıyorlar

İş olayı 20 güne kadar netleşir. Kullanmayacak olursam haber veririm. Numaran kayıtlı
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Android 11 betadayim pil menüsü tamamen yenilenmiş çok güzel olmuş. S10 a yeni geçtim daha önce Android 10 da varmıydi bilmiyorum ama 11 de çok güzel bir özellik var hızlı şarjı açıp kapatmak için kabloyu çıkarmaya gerek kalmıyor. 11 gerçekten çok güzel olmuş

• kozgel K kullanıcısına yanıt

Hızlı şarj kablo takılı değilken açılıp kapanıyor A.10 ile. A.11 de şarj olurken de mi açılıp kapanabiliyor anlık? Çok ilginç..

• Arkadaşlar Spotify ile müzik dinlediğimizde kilit ekranı albüm kapağı oluyor mu? Sadece çalan müzügin ismi var kilit ekranında

• 1 aydır kullanıyorum ortalama 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Yoğun kullanırsam 1 günü rahat çıkarıyor eğer normal kullanırsam 2.günü görüyorum.

• Aralık güncellemesi geldi.Kasım güncellemesi şarj konusunda kötü etki yarattı deyince millet sanki sonradan bende fark etmeye başladım gibi geldi, bende aralık güncellemesini indirdim şimdi bir bakacağım.Eğer olmazsa sanırım eski sürümlere dönülebiliyormuş.Eylül , ekim sürümlerine döneceğim.

• Aralık güncellemesini yüklemeyenler varsa yükleyebilirler. Pil daha kararlı. S10+

• erditepe E kullanıcısına yanıt

Ben şu an yüklüyorum. Pilden ben de memnun değildim.

Psikolojik mi bilmem ama bana da sanki biraz daha düzelmiş gibi geldi su ana kadar.

• 11 güncellemesi ile daha da güzel olacak inşallah. Bir ay kaldı belki de daha az 🙃

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Evet ve çok mantıklı olmuş. Android 11 henüz ilk beta ama bence 10 a bin basar

Aralık sonu ocak başı gibi kararlı sürüm çıkabilir. S21 lansmanı öncesi verir büyük ihtimalle

• Samsung Galaxy S10+ Plus Nasıl Geldi Kutu Açılım Kurulum Video Çekimi Aslan 7LS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google cam ile ön kamera çalıştırmak mümkün değil galiba?
  • Aralık ayı güncellemesi ile ilgili bilgi vereceğim.Ben bugün merak ettiğimden çok yoğun bir kullanım yaptım normal günlük kullanımıma göre. Telefon pil kullanımı 2 3 ay önce ilk aldığımdaki pil kullanımına geldi.Burada bir çok arkadaşın belirttiği gibi bariz şekilde kasım ayı güncellemesi pil optimizasoyun ve ekran süresini çok kötü hale getirmişti.İlk kullanımım şu şekilde Dün %92' de şarjdan çıkardım( normalde %80' e kadar yapar bırakırdım unutmuşum:D ) Sonra aralık güncellemesini yaptım.Güncelleme bittikten sonra telefonu önce tamamen kapattım tamamen ve sonra tekrar açtım.Bu işlemi dün gece 12 gibi yaptım. Daha sonra biraz kullandım fazla kullanmayıp ertesi gün bodoslama bir zorlarım diye bıraktım.Muhtemelen 20 30 dk anca kurcalamışımdır.3 gibi yattım sabah 10 30' da kalktığımda bekleme modunda sabaha kadar %2 şarj kaybetti( belki bi rgünlük mü denk geldim bilmiyorum). Daha sonra oyun oynamadan.İnstagram,facebook, tarayıcıda nette dolaşma,youtube,linkedin gibi normalde telefon başında aralıksız vakit geçirmeyeceğim kadar vakit geçirdim. Özellikle zorlamak maksatlı ekran parlaklıgını 1 saat boyunca adaptif parlaklıktan çıkarıp % 70 75 civarlarına getirdim.Normalde adaptif kullanırım.Karanlık modda kullanıyorum yani siyah tema.Güç modu optimizede. Şu an ekran süresi 3 saat 40 dakika ve şarj seviyesi %57' ye düştü. %92' den %57' ye anllatığım gibi bir macerası söz konusu telefonun.Açıkçası şöyle belirteyim kasım güncellmesi ile su gibi içmeye başlamıştı , şimdi kasım güncellemesinden önceki hale geldi telefon ilk kullanımımdaki verilere bakılırsa. Bakalım %20' ye kadar toplamda kaç saat ekran süresi olacak.Şu andaki izlenimlerim bu.yardımcı olması maksatıyla paylaştım bazı arkadaşlar buradaki yorumlara göre yüklüyorlar çünkü :)

• Arkadaşlar merhaba, burn-in olayından nasıl kaçınıyorsunuz? Burn-in ve Exynos, beni geri itiyor açıkçası

• 
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.