Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben ekran koruyucuyu aldım zaten, hazırda duruyor :) Ekrandaki jelatinden sıkılırsam yada jelatinin başına bir hal gelirse hemen ekran koruyucuyu uygulayacam

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/for-samsung-galaxy-s10-plus-kilif-orijinal-roar-ultra-koruma-rio-hybrid-case-s10-plus_pdp_459989330?urvid=146142320

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/zore-samsung-galaxy-s10-plus-kilif-g975-koruyucu-silikon-zrm_pdp_576972642?urvid=184187694

Kılıf olarak da bu ikisini öneririm. Özellikle ikinci linkteki kılıf curve nano ekran koruyucuyla uyumlu vaziyette

• rubelhizb kullanıcısına yanıt

• m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    Beyler çift hatlı tel kullanıyorum. 3 model kullandım o şekil. Hatta şu an yazdığım telde 2. Hatta takılı simkart

Sd kart yuvasına sim kartınızı yan şekilde takıyorsunuz

telefon ayarlarında ikinci sim ayarları var ve daha önemlisi ikinci hat için ikinci IMEI no var

İmei bir taneyse ikinci hat kısmı varsa bile kullanamazsınız
  • stranger3458 kullanıcısına yanıt
    Siz nasıl çözdünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyilmaz93

Hocam E-Posta ayarları -> Hesabınızı seçin -> E-Posta eşitleme dönemini "Her zaman" yaparak kontrol edebilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim, hallettim dediğiniz gibi yaparak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Alttaki benim attığım microsonic ile aynı herhalde hocam. Spigen stok sunarsa mutlaka Spigen almaya çalışacağım. Anlamıyorum henüz bir önceki amiral gemisi telefonun kılıfları nasıl stoklarında olmaz
  • Amazon 150 TL üzeri Alışverişe 30tl İndirim

Kod:AMAZONAPP
    Amazon satıcılı ürünlerde ve mobilde geçerlidir.
    20 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
    kılıf koruyucu kart vs vs alabilirisinz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Spigendeki beğendiğim kılıfla bu kılıf aynıydı. Bende madem spigen stokta yok, aynı ürünü daha ucuza alayım bari diye bu kılıftan aldım. Gayet güzel

1. Kılıf telefonu çok Kabalaştırıyor gibi durmuş fotoğraflarda hocam, tutuş zorlaşmıyor mu ?
  • 1453frkn kullanıcısına yanıt

Yok gayet güzel bir hissiyatı var. Böyle kadife-süet karışımı gibi. Hem ele iyi oturuyor hem de cihazı darbelere karşı mümkün mertebe koruyor. Ayrıca şarj ve kulaklık koruması mevcut

Bence s10+ forumcuları olarak tedarik isteğimizi spigen Türkiye'ye ortak bir mail içeriğiyle bildirelim. Böylece stok sağlanmasını hizlandırabiliriz bence.

Aynı fikirde olan arkadaşlarla ortak metin hazırlayabilirız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1453frkn

Bence s10+ forumcuları olarak tedarik isteğimizi spigen Türkiye'ye ortak bir mail içeriğiyle bildirelim. Böylece stok sağlanmasını hizlandırabiliriz bence.

Aynı fikirde olan arkadaşlarla ortak metin hazırlayabilirız...

Spigen de doğru düzgün s10 plus kılıfları kalmamış hiç

Spigendeki adı rugged armor. Ben 4 senedir s7de kullanıyorum. Size şöyle diyebilirim ki sadece görüntü aynı. Spigende köşelerde yastıklama teknolojisi var dokusu bile çok daha fazla güven veriyor. Tekrar stok sunarlarsa ben mutlaka alırım
  • Bir kılıf tavsiyesi de ben vereyim. Bunun yanında spigen şeffaf kılıf da aldım ama bunu daha çok kullanıyorum;

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-s10-plus-karbon-desen-koruyucu-negro-silikon-kilif-P143692965

Lacivert olanı aldım. Koruma olarak spigen'den aşağıda değil.

o zaman taktığın zaman haber edersin :)

• 1453frkn kullanıcısına yanıt

Şimdi spigenin sayfasına baktım da, s10+ için sadece 3 tane ürün mevcut; araç tutucu, ekran koruyucu ve saçma bi kılıf. Bunlar s10 plus'ı amiral gemiden saymıyolar herhalde. Ayıp ayıp  

Koca spigenin sayfasında üç tane ürün var şu an. S10plus'ı gözden çıkarmışlar herhalde. Hayal kırıklığına uğradım

• SercanBaydar09 S kullanıcısına yanıt

Tamamdır 

• arkadaşlar s10 almak istiyorum da sayfalarca yorum okudum kimse s10 lite dan bahsetmemiş. Kullanan yok mu? elinde olup satmak isteyen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e h m e t

arkadaşlar s10 almak istiyorum da sayfalarca yorum okudum kimse s10 lite dan bahsetmemiş. Kullanan yok mu? elinde olup satmak isteyen var mi?

Burası s10 lite forumu değil, ondan olabilir mi hiç bahsedilmemesinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.