Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AlicanCLK , apathetic , cyhnbyhn Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (7 Mobil) - 6 Masaüstü9 Mobil1 Android
5 sn
34.573
Cevap
380
Favori
878.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 43 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2066
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 86
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 69
  • Favoriye Eklediklerim 381
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dJ_bLoW (756 mesaj) Onurmsq (710 mesaj) sallami (688 mesaj) Yazılımcı Online (594 mesaj) carislove (519 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11177 mesaj) Mobil (15116 mesaj) Mini (1657 mesaj) Uygulama (6623 mesaj)
  • @
50 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
Giriş
    3619 Mesaj

Teşekkürler hocam. Cihazım yeni gelecek kasımı yüklemeden öncekileri yüklemeye çalışacağım yapabilirsem buraya yazarım
    |
    |
    xraited kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

Tek tek diğerlerini yükletirse eğer onun yerine direk ekimi yüklemek daha temiz olur bence hocam
    |
    |
    rubelhizb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1307 Mesaj
    Arkadaşlar ben telefonu 14. gün sonunda mecburen iade ettim. Ekran açık süresi 3-4 saat veriyor. Gerçekten bu kadar az olabiliceğini tahmin etmemiştim. Telefon gerçekten çok güzeldi. Tasarım ve kullanışlılığı oldukça başarılı. Ekranı ise mükemmeldi. Ancak bu kadar yetersiz batarya süresiyle idare etmem mümkün değildi. Daha sıfır telefonu günde 2-3 defa şarj etmek gerçekten can sıkıcı. İdareten kullandığın galaxy m20 8-9 saat ekran açık süresi veriyor. Bugün 2. günümdeyim ve şarjım hala %40. Sanırım iPhone 11 e geri döneceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Arkadaşlar ben telefonu 14. gün sonunda mecburen iade ettim. Ekran açık süresi 3-4 saat veriyor. Gerçekten bu kadar az olabiliceğini tahmin etmemiştim. Telefon gerçekten çok güzeldi. Tasarım ve kullanışlılığı oldukça başarılı. Ekranı ise mükemmeldi. Ancak bu kadar yetersiz batarya süresiyle idare etmem mümkün değildi. Daha sıfır telefonu günde 2-3 defa şarj etmek gerçekten can sıkıcı. İdareten kullandığın galaxy m20 8-9 saat ekran açık süresi veriyor. Bugün 2. günümdeyim ve şarjım hala %40. Sanırım iPhone 11 e geri döneceğim

Son güncellemeden sonra böyle oldu 1 senedir kullaniyorum beni de soğuttu telefondan bu pil sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dante
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj

Yapabilirsiniz hocam

|
    |

|
    |
    Telefon yeni geldiğinde Ekim güncellemesi yapıli geldi. Kasım güncellemesini yükledim ve sıfırladım. Şu an 7.5 saat ekran süresiyle şarj %12. Dark modda , kulaklıkla müzik dinleme, sürekli WiFi açık. Telefon S10+

|
    |

Nasıl peki hocam? Telefonu açılınca sırayla mi gelecek güncellemeler cihaz yarın gelecek.
    |
    |
    Vural460 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8029 Mesaj
    Avrupaya Aralık güvenlik yamalı güncelleme sunulmaya başlanmış. Görünen o ki, sadece güvenlik güncellemesi. Kasım güncellemesi ile pil tüketimi aşırı arttı. Neredeyse 1 saat kaybım var önceki aya göre. Planlı kötüleştirme güncellemeleri başladı anlaşılan.

|
    |
    MSI Z97 MPOWER MAX AC | INTEL i7 4790K 4.8 Ghz | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory | EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | Corsair H100 | SAMSUNG 23" SyncMaster XL2370 LED Monitör | SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD | SAMSUNG Spinpoint 750GB ve 200GB HDD | WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb | Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU | CM HAF-X 942 | Logitech X-530 5.1
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj

Bilgisayarla direk Ekim sürümünü kurabilirsiniz, telefondan yazılım kurmanıza gerek yok. Odin ile rom yüklemeyi anlatan rehberler var onları araştırıp okuyun, kurması çok basit birsey. Size uygun dosyayı da sammobile sitesinden indirmeniz gerek.

|
    |

ben de wifiya bağlı ve dark mode arkadaiın dediği gibi 8 saat civarı alıyorum.

bakalım neler olacak android 11 dağıtılmaya başladığında? Ocak gibi gelecek bizim cihazlara çünkü.

|
    |

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Yarbay
    6952 Mesaj

yalnız dosyayı smafrew dan ya da xda ile frija yı indirip oradan download etsin.

çünkü sam mobile 50*100 kb ile indiriyor.

|
    |
    Vural460 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Binbaşı
    1307 Mesaj

Son güncellemesini bilmiyorum hocam. Telefonu kutudan çıkardım, güncelledim ve kullanmaya başladım. Güncellene evet kasım ayı güncellemesiydi. Herneyse herkes telefonunu güle güle kullansın. Benim macera kısa sürdü

|
    |
    the__executioner__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba bende 11.11 indirimlerinden s10 plus alarak aranıza katildim. Kafama takılan bir konu var. Telefonun hoparlörleri çalışırken yani müzik dinlerken veya video izlerken arka kapakta bir titreşim oluyor. Normal midir sizde de durum aynı mi acaba ?
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 55 dakika kadarı kaldı.

haporlör gücü yüksek ses şiddetinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum, fazla titreşimse, ayarlarda çalarken titret diye seçenek aktif olmuş kaldırmak gerebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 3 Aralık 2020; 18:31:42 >
    |
    |
    alcndrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Son güncellemesini bilmiyorum hocam. Telefonu kutudan çıkardım, güncelledim ve kullanmaya başladım. Güncellene evet kasım ayı güncellemesiydi. Herneyse herkes telefonunu güle güle kullansın. Benim macera kısa sürdü

Benim de kurtulma şansım olsa bende kurtulurum bu telefondan ama yapcak bir şey yok artik.

|
    |
    Dante
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    4 saat açık kalmış benim telefon daha %50 şarjı var. Buradaki şikayetleri görünce başka telefon kullanıyorum zannediyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: serkanby

Kadıköy'deki yetkili servise götürün çok hızlı ve güvenilirler

Bu sabah kadıköydeki servise bıraktım cihazı gün içinde cihaz hazır diye mesaj geldi malesef değişim yapmadılar. Cihaz kabuldekiler de cızırtı olduğunu onaylıyo ama teknisyenler durumu kabul etmiyo bir türlü yapacak bişey kalmadı

Cızırtı tüm videolarda ve seslerde yapıyor mu?
    |
    |
    stranger3458 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,063
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.