Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 metreden konuş video kaydet bir deneme yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozdan O kullanıcısına yanıt
    Buds plus kulak içi olduğu için onu düşünüyorum hocam live hakkında bildiğim kulak içi değil ve dışarı ses vermesi. Live belki çok daha iyidir bilmiyorum biraz daha araştırırım buds plus hakkında çok fazla olumsuz yorum da göremeyince daha fazla araştırmaya üşendim açıkçası
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Henüz sipariş vermedim hala araştırıyorum indirimdeyken almaya niyetliyim bu hafta
  • Boyutlarına göre hafif olsun ele avuca iyi otursun malzeme ve ekranı kaliteli olsun multi medya cihazı olsun ses kalitesi stero hoparlörleri keyf versin kablosuz şarj ve ters şarjı desteklesin arayüzü akıcı ve kullanışlı olsun derseniz bu fiyata gerçekten iyi cihaz ortalama 6/7 saat ekran süresi alırsınız kişiye göre daha aşağı veya yukarı çıkabilir.negatif yönü hızlı şarjı yeni çıkan cihazlara göre düşük buda da blraz not 7'lerin patlamasından kaynaklı diye tahmin ediyorum pili bir tık daha iyi olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cildircam yardim lutfen,fabrika ayarlarina da dondum yine wifi bagliyken bildirim sorunu cozulmedi.Banka,whatssapp,letgo ,gmail vb hepsi gec geliyor.suan deneme yaptim ayni wifi agda ornek ipaddeki letgo ilanima mesaj atiyorum gondere bastigim an saniyesinde ipadda bildirim geliyor,cevap olarak ipadden atiyorum benim telefona gelmiyor.Wifi kapatip sim kullaninca aninda geliyor ama,letgo da mail vb de.modemde guvenlik vb hepsini kaldirdim ama yok.Whatsapp vb gelmeyince telefon onemini kaybediyor ozellikle whatssap onemli birsey,insanlar normal ariyor iletilmiyor telefonunmu kapaliydi diye,sinirim bozuldu bu olaya

• xraited X kullanıcısına yanıt

kesinlikle üzmez kullanım süresi en uzunlardan biri anc yok ama doğru pedlerle dışardan ses geçmiyor. maskeli iken bile sorunsuz konuşuluyor.

• Fundalinau kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 9 plustan , S10 a geçen var mı ? değer mi ? Snapdragon versiyon var 9 plus ta güncelleme alıyor şu an . şimdiye kadar ne ısınma ne de kasma olmadı telefonda s 10 exynos işlemciye geçersem üzer mi?

• S10+ hb'de şu an 4.799 arkadaşlar. Alacak olanlar kaçırmasın.

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Sizin kullanım şekliniz ne şekilde bilmem ama fiyatına göre bu özelliklerde alınabilecek garantili tek cihaz diye bilirim. Garantisiz imei kayıtlıda olsa olur derseniz oneplus 7 pro ve 7T pro bakabilirsiniz
  • noneed1982 kullanıcısına yanıt
    Başka wifii ağında denediniz mi?
  • Muhtemelen herkese vermiş olabilirler ama birde 3000 üzeri/100

1500 üzeri /50 TL sepet indirimi tanımlamışlar yani bu şekilde kargo dahil 4708 TL oluyor ki buda neredeyse N11 indirim kuponuyla almış haline denk oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ayan52 -- 24 Kasım 2020; 23:10:59 >
  • Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt

Bu kişiye beklentiye göre değişir ben çok daha eski not fe kullanıyorum ve bence değmez ama cihazınızın garantisi bittiyse ve güzel fiyata elimden çıkartırım derseniz hatta hpde eski cihazı getirden iyi fiyat verirseler üste vereceğiniz miktara göre iki yıllık cihaza geçmek mantıklı olabilir onun dışında memnunsanız kesinlikle değmez gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ayan52 -- 24 Kasım 2020; 23:11:50 >
  • Acaba fiyat yeniden yükselir mi hocam yarına öbür güne
  • 5049 TL oldu s10+
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ayan52

Muhtemelen herkese vermiş olabilirler ama birde 3000 üzeri/100

1500 üzeri /50 TL sepet indirimi tanımlamışlar yani bu şekilde kargo dahil 4708 TL oluyor ki buda neredeyse N11 indirim kuponuyla almış haline denk oluyor.

Fiyat yine yükselmiş 5.095'e, 3000 TL üzeri sepet indirimi nasıl oluyor hocam ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcank95

5049 TL oldu s10+

Aynen, döviz bile bu kadar hızlı yükseliş göstermiyor :)

• Anlık fiyat değiştiriyorlar düşer mi diye beklerken yeniden yükseliyor
  • Bunu sistem tanımlıyor ekstra birşey yapmaya gerek yok kod şeklinde değil belki aylık alışveriş oranına göre yada rast gele veriyorlardır ama zaten pek bir önemi de yok ğibi fiyat arttığı için :) başka ürünlerde de geçerli tabi

• Sleeper kullanıcısına yanıt

Denemedim hocam,evimde her zamanki sorunsuz wifi,apple urunlerde sorun yok ,suan tum guc koruma vb kapadim ,wifi ayarlarini degsitirip dwnemdim ama olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.