Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyük bilgisayar ekranında inceledinmi çekimlerini yoksa sadece telefon ekranında gördüğünümü söylüyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanıyorum aktif vakalara göre kırmızı oluyor çünkü bu rakamların hepsi belli, aslında Hindistan Amerika şehirlerinin vaka sayılarının detaylarını ayrı ayrı her gün yayınlıyor net olarak, böyle bir rapor lazım çocuk boyama kitabı gibi ne bu böyle hiç bir şey belli değil net olmak lazım net insanlar bu yüzden korkmuyor tedbir almıyor

• telefona nova launcher kurdum

güzel bi uygulama fakat bildirim geldiğinde

uygulama ikonunda işaret göstermiyor

bunun çözümünü bilen var mı

• Video çekiminde HEVC modunu açık çekiyorum bu kalitesini artırmaya az yer kaplamasına yarıyor,
    bu format videoyu telefon oynatıyor bilgisayar oynatmıyor Codec yüklemek gerekiyor film düzenelemek içinde gerekiyor yoksa açamıyorsun

• Herkese merhaba, normalde Samsung kullanıcısıyım. Şu anda bir süredir İphone 11 kullanıyorum. S10 plus almak istiyorum. Şarj veya başka açılardan pişman olur muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Arkadaşlar s10 plusta yüz tanıma ile ekranı açtiktan sonra, direk açılmıyor, kilit sembolü ile kaydır yapmak gerekiyor, direk açılan bir ayar var mı kaydır yapmadan, birde gelen çağrıda sadece cevaplama sembolünü kaydırarak mi cevap verebiliyoruz direk kulağa götürünce açılan bir sistem var mi

Kilit ekranında kalır seçeneğini kapatacaksınız ayarlar güvenlik yüz tanımadan

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• ozdan O kullanıcısına yanıt
    Şarj açısından pişman olmazsınız 7 saat üstü ekran süresi var.
    Kimisi iphone 11 kamerasını doğal renklerden dolayı daha çok beğeniyor. Bu biraz zevk meselesi ancak son güncelleme ile özellikle gece çekimleri daha iyi olmuş.
    Ekran olarak s10 plusda gözleriniz bayram eder.
    Android ise derya deniz ve çok esnek. İos ile ben kendimi kapalı bir odada hissediyorum.
  • Sleeper kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Ben note9 kullanıyordum. Onu verip bunu aldım, Büyük ekran seviyorum. Samsung’a çok alıştım. Sanırım fazla dayanamam İphone’a. Ama kamera gerçekten güzel. Samsung kameraları da iyidir ama.

• Buds plus kullanan var mı tavsiye eder misiniz
  • xraited X kullanıcısına yanıt

Buds live ve huawei freebuds 3 kullanıyorum.

• Telefonu 3 gündür kullanıyorum s10+

Şarjı çok çabuk bitiyor gibi geliyor bana. Oyun oynuyorum evet ama galaxy a8 2018 kullanıyordum 3000mah o daha uzun gidiyordu sanki. Ekran çözünürlüğü 720p de birde

• S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt
    Exynos nedeniyle oyunlarda mağlesef pil tüketimi ve ısınma biraz fazla. Oyun oynanacak ise snapdragon işlemcili telefonları tavsiye ediyoruz. Keşke ülkemizde de snapdragon işlemcili s10 karı görebilsek

Kullandıkça daha iyi hale geliyor pil merak etmeyin. S20 sahibiyim, korkuyordum pil hep böyle kötü gidecek diye ama şu anki halinden oldukça memnunum. Kullanım alışkanlığına göre şekil alıyor pil.

Bundada Ekran çözünürlüğü ana ayarlarda düşüğe indir pil süresi uzayabilir

• ozdan O kullanıcısına yanıt
    İlk tws kulaklığım olacak kutudan çıkan akg den iyi olması yeterli benim için hocam. Sennheiser cx275 kablolu kulaklık kullanıyorum sırf kablolardan sıkıldım airpors pro da alabilecek durumdayım ama ne gerek var o kadar vermeye jabra 75t ciddi düşündüm en son aniden buds plus a kaydı fikrim konuşma vs önemli değil müzikte filmde tatmin etsin şarjı üzmesin yeterli
    tws kulaklık ile video çekiminde kaliteli mikrofon ses kaydı gerçekleşebilirmi ?

• Hb 4799tl olmuş

• Merhabalar, S7 kullanıcısıyım 4 sene oldu telefonu alalı.

Bu sıralar bir telefon bakınma aşamasındayım ve şu anda S10 Plus 4800TL ye inmiş.

Bu fiyata alınabilecek bir telefon mudur? Telefonda tek yaptığım whatsapp iş için ve arada sırada chromeda haber okumak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 24 Kasım 2020; 21:41:33 >

Ben ikisini de sahibinden'den aldım. Oldukça uyguna geldi. Buds plus alana kadar buds live alın. Ben 5 günlük buds liveyi 800 e aldım geçen ay. Buds plus kullanmadım ama sesinin ona göre çok daha iyi olduğunu şzledim incelemede.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    O konuda bir bilgim yok hocam
  • 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.