Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neredeyse size hediye vereceklermiş hayırlı olsun fiyatına göre harika bir cihaz aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Bende de aynı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • börü06 kullanıcısına yanıt

hocam note 10 plus alacagım ben de agaranti kullanıyorum. aynı kombinasyonları nasıl yapabilirim anlatır mısınız

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

n11 deki samsungtürkiye mağazası güvenilir midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadems -- 11 Kasım 2020; 15:39:44 >
  • arkadaşlar s10lite mı yoksa plus mı

lite olan snapdragon ve 4500 mah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt

iade cihaz nasıl gelsin ki? açılmamış kutuda gelmeyecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Neredeyse size hediye vereceklermiş hayırlı olsun fiyatına göre harika bir cihaz aldınız

teşekkürler hocam hiç aklımda yoktu s10+ umarım memnun kalırım tek üzüntüm yeşil veya mavi rengini alamamak oldu mecbur beyazı almak zorunda kaldım yeşil ve mavinin sanırım fiyatları arttı yada hep böyleydi bilemiyorum

• börü06 kullanıcısına yanıt

Hocam 100 tl samsung kupon nasıl geldi acaba bende yok :(

Zaten 4000 mAh pil olsa diğer telefonlar yerine s10e konuşulurdu diye düşünüyorum. İsyanım var hakkaten :)

Zira özellikleri vb. iyi ve hepsini de kullandığım için IOS ekosistemine geri dönemiyorum, çünkü alıştığım kolaylıkları var ve boyutu bence ideal. Cepte de kaba durmuyor, hafif ve ergonomik/estetik tasarımlı ve performanslı ama işte gün sonunda hatta zaman zaman akşamüzerine doğru şarja koymak gerekebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

hocam note 10 plus alacagım ben de agaranti kullanıyorum. aynı kombinasyonları nasıl yapabilirim anlatır mısınız

hocam mesajda belirttim bazıları kşiye özel sizde yoksa yararlanamazsınız bonus flaştan bakın bir isterseniz belki sizede tanımlamışlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: legionaire471

Hocam 100 tl samsung kupon nasıl geldi acaba bende yok :(

önceden belirli bir saatte verildi hocam hala veriliyormu bilmiyorum

• Bl@Ck[Dr@GoN] B kullanıcısına yanıt

Hocam amazondan mı aldınız n11'den mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

iade cihaz nasıl gelsin ki? açılmamış kutuda gelmeyecek mi?

Forumda birkaç kişinin sıfır aldığı cihazın iade cihaz olduğu anlaşıldı. Geçmiş dönemlerde de böyle sorunlar yaşayan kullanıcılar olmuştu. Tekrardan kutulayıp satışa sunduklarını öğrendim. Zaten ben ve benim gibileri endişeye sürükleyen şey de, bu cihazın niye bu kadar ucuzladığı.

Ucuzlama sebebini de iade cihazları elden çıkarmaya bağlıyoruz ve haliyle şu indirim zamanında alınan cihazların iade telefon olma olasılığı çok yükseldi

• merhaba sosyalmedyada canlı yayın video yükleme yaptığımızan 4K 60 FSP ön ve arka kameralarda bu fiyata tek seçenek s10 plus başka yok, pili yan serilere göre düşük değil bu 4300 diğerleri 4000 gibi, nerdeyse gopro aksiyon kamera alacaktım ilk tercihim, kaçırdık, samsung kuponda almayı unuttum, sadece 500 lü kuponla siparişi geçtim, ben FPS değerlerini bu gün son anda öğrendim önceden bilmiyordum youtub test videolarında farkı gördüm ani karar verdim, mi not 10 düşünürken onda da ön kamerada 30 FSP vardı düşük, aslında vlog çekimi için kameraların pilleri yarım saat ile bir saat arası destekliyor üstelik cihazdan pili tak çıkar yapmak gerekiyor, tripoda bağlı makineyi sökmeden pil kapağı çıkmıyor, kazara açma düğmesi basarsa optik zom makinayı parçalıyor yoksa 6500 e sony zv1 düşünüyordum 2x optik zoom var s10 plusda gayet iyi seçim oldu geç keşvettim hayırlı olsun

cihazlar ucuz değil ki hocam, şuan bile liste fiyatları son ayların ortalamalarında. N11 %10 oranlı birçok kupon dağıttı, üzerine bonus kampanyası falan derken kombo oluyor. Yoksa aman aman çıplak bi ucuzluk yok.

• 444 TL lik kupon kullanarak N11 den satın alarak S10+ geçiş yaptım LG V30+ dan inşallah pişman olmam.

• Hepsiburaradan almıştım ben 8 ekimde. Demek ki bu cihazlar toplu halde ülkeye girip peyder pey satılan cihazlar. Ben 5009 a almıştım.

• Samsung Galaxy S10+ vlog Pakistan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 11 Kasım 2020; 16:34:23 >

Hocam Amazon'dan alanlara 2020 agustos üretimi cihazlar gönderilmiş. Oradaki fiyat 5000 lira. Amazondan almanın sıkıntısı şu, faturada imei numarası yazmıyor ve samsung Türkiye garantide sorun çıkarıyor.

Samsung müşteri hizmetleriyle konuştum, n11le anlaşmalı telefon satabiliyoruz dedi, telefon gelince üzerine samsung istanbul Türkiye vs yazıyorsa ve garanti belgesinde samsung Türkiye yazıyorsa bizden almışsınızdir dedi.

• Bende e-fatura var. Imei numarasi yazıyor e-faturada

• 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.