Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmydz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
326
Favori
1.698.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15481549155015511552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suanda 4k üstü için 400 liralık kupon dağıtılıyor telefon düşünen arkadaşlar alabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SE , 11, S10+ Üçgenindeyim. Bir yanda ufak kompakt bir cihaz ama tasarımı demode SE, bir yanda hd ekranlı ama uzun yıllar güncelleme alacak olan 11, bir yanda da özellikle ekran ve ekstra özellikler konusunda önde ama işlemci, alacağı güncellemeler, yavaşlama sorunu gibi eksileri olduğunu düşündüğüm s10+. Karışık bir üçgen oldu ama ne yapsam bilemedim. :)

• rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt

Şu anda 4000/400 kupon veriyor, alabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Sepete 20 liralık bir ürün daha attım. 5000 ne 500 ve 100 liralık Samsung kuponu ile 4500 e mal ettim. Oldukça iyi bir fiyata geldi.

Hangi siteden aldınız hocam, bende s10+ almayı düşünüyorum.

Ayrıca başka sorularımda olucak.

S10 plus ın fiyatı birde hepsiburada, amazon gibi sitelerde 5000 tl olarak görünüyor. Vatanda 5500, samsungun kendi sitesinde 6500 tl. Bu 5000 tl lik fiyat kalıcı mı yoksa fiyat artabilir mi?

Birde iphone 11 kullanıyorum gayette memnunum ancak ekranı çatlattım ve tam face ıd nin üstü çatladı bu sebeple düzgün çalışmıyor ve ekranı yaptırsam bile tamir görmüş bir cihaz kullanmak istemiyorum. Cihazı satıp tekrar iphone 11 alayım desem fuzuli masraf olucak, üst modelini alayım desem 12 13 k para vermek istemiyorum. S10 plus ın tasarımı ve ekranı hoşuma gitti ancak kamera konusunda iphone 11 in gerisinde. Benim için çok fazla sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Bu zamanda hala s10 plus alınır mı diye açıkçası şüphelerim var durumumu göz önünde bulundurunca açıkçası pek fazla alternatifte yok gibi.

Ek olarak cihazı hangi siteden almamı tavsiye edersiniz ben amazon ve hepsiburada arasında kaldım ama hepsiburada da epey bi kullanılmış cihaz gönderme gibi durumlar olduğunu duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 11 Kasım 2020; 2:29:6 >
  • Ben kupon+papara ile s10 plus aldım 4550 tl'ye geldi bana :)

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt

Papara nın ne gibi kampanyası var?

• %5 geri ödeme veriyor ama maksimum 50 TL geri ödeme imiş

• S10+ almayı düşünüyorum fakat bu tüm android cihazlarda olan instagramda hikaye video atarken kasma, görüntü bulanıklığı, odaklama gibi sorunlar bu telefonda da var mı? Varsa kendi instagram modu işe yarıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

Hangi siteden aldınız hocam, bende s10+ almayı düşünüyorum.

Ayrıca başka sorularımda olucak.

S10 plus ın fiyatı birde hepsiburada, amazon gibi sitelerde 5000 tl olarak görünüyor. Vatanda 5500, samsungun kendi sitesinde 6500 tl. Bu 5000 tl lik fiyat kalıcı mı yoksa fiyat artabilir mi?

Birde iphone 11 kullanıyorum gayette memnunum ancak ekranı çatlattım ve tam face ıd nin üstü çatladı bu sebeple düzgün çalışmıyor ve ekranı yaptırsam bile tamir görmüş bir cihaz kullanmak istemiyorum. Cihazı satıp tekrar iphone 11 alayım desem fuzuli masraf olucak, üst modelini alayım desem 12 13 k para vermek istemiyorum. S10 plus ın tasarımı ve ekranı hoşuma gitti ancak kamera konusunda iphone 11 in gerisinde. Benim için çok fazla sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Bu zamanda hala s10 plus alınır mı diye açıkçası şüphelerim var durumumu göz önünde bulundurunca açıkçası pek fazla alternatifte yok gibi.

Ek olarak cihazı hangi siteden almamı tavsiye edersiniz ben amazon ve hepsiburada arasında kaldım ama hepsiburada da epey bi kullanılmış cihaz gönderme gibi durumlar olduğunu duydum.

Alıntıları Göster

Tamir görmüş cihazı kullanınca öldüren falan mı var???

Komik.... Hem de trajikomik

• Türküdiyar T kullanıcısına yanıt

Samsung Türkiye de kullanılmış cihaz satıyorsa dükkanı kapatıp gidelim.

• bilgili_bilgili kullanıcısına yanıt

Kamera s10+ pil a71

• Merhaba arkadaşlar, uzun yıllar hep Samsung amiral gemisi kullandım malum şartlardan dolayı Xiaomi ye geçtim.

En sevmediğim durum Xiaomi denl kameralar normalde çok iyi iken WhatsApp gibi uygulamalarda görüntülü görüşme berbat oluyor, sizde de öyle mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün gece kulaklık hediye yazıyor muydu yoksa ben mi yanlış gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, gün içinde s10+ alıcam. Hepsi Burada ve Amazonda aynı fiyat 5000, n11'de 4650'ye gelecek muhtemelen.

Sizce nerden almam daha sağlıklı olur, pek internetten telefon alma tecrübem yok, cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Samsungda sorun yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tekatmak95 kullanıcısına yanıt

4.650 lira çok iddialı olmuş sanmıyorum. Ben bir buçuk yıl önce S9 aldım N11'den hiç bir sorun yaşamadım. Hb'den aldım sorun yaşamadım. S10+'ı da amazondan aldım sorun yaşamadım. Ama bu iş tamamen kısmet. Kapalı kutu. Sitelerin güvenilirlikleri iade aşamasında önemli. Amazon ve HB bu anlamda en iyisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

4.650 lira çok iddialı olmuş sanmıyorum. Ben bir buçuk yıl önce S9 aldım N11'den hiç bir sorun yaşamadım. Hb'den aldım sorun yaşamadım. S10+'ı da amazondan aldım sorun yaşamadım. Ama bu iş tamamen kısmet. Kapalı kutu. Sitelerin güvenilirlikleri iade aşamasında önemli. Amazon ve HB bu anlamda en iyisidir.

hocam 4500e alanlar var bu gece itibariyle,

iade aşamasında n11 de sıkıntı yaşayabilir myim?

bu riske değer mi sizce aradaki fiyat farkı

• dün 12 sonra baktığımda s10plus yanında kulaklık ve Samsung fit hediye mi yazıyordu yoksa ben uyku sersemi yanlış mı gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt

Bu üçlüde tercihiniz kesinlikle S10+ olmalı bence.

• tekatmak95 kullanıcısına yanıt

4.500 harika bir fiyat alabilirseniz çok iyi olur 😉 N11'den çok sık alışveriş yapmadığım için iade ettiğim bir ürün olmadı ama şöyle söyliyim. Soğutmak amaçlı söylemiyorum sonuçta iade etmek için alılveriş yapmıyoruz fakat diğer sitelere oranla N11'de satıcı çeşitliliği daha fazla. Satıcıyı iyi seçmek gerekiyor. Her satıcıdan aldığınız ürünün iadesi aynı olmayabilir. Ama tabi ki N11 piyasadaki en iyi e-ticaret sitelerinden biri onu da göz ardı edemeyiz.

• 
Sayfa: önceki 15481549155015511552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.