Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten çok garip doların yükselişine rağmen hâla telefonun fiyatı düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler

HB de şuan s10 plus 4999 tl. Şaka gibi çünkü s10e den pahalı. Nasıl s10e daha pahalı olabiliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım stok fazlası var s10 plusta ondandır

• SercanBaydar09 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben de neo flex alip kullandim. Koruyucunun yapisi silikon gibi oldugu icin zamanla tirnaktan veya parmaktan dolayi kucuk kucuk gocukler oluyor ve oyle kaliyor. Bu yuzden portakalin disi gibi nokta nokta gocukler oluyor koruyucuda. Bence ekranin goruntu kalitesini de dusuruyor ayrica. Aldigim iki taneyi iki uc ay kullanip attim tekrar da almadim. Koruyucusuz kullaniyorum ekranda hic cizik olmadi ama ekrani kirdim

• Türküdiyar T kullanıcısına yanıt

Stok eritiyorlar sonuçta 2019 yılı çıkışlı bir telefon normal yani. Bu paralara alınabilecek en iyi telefonlardan biri 3yıl sorunsuz kullanılır bu dolar kuru böyle devam ederse 3yıl sonra inanın 5bine satılır

• Tek can sıkıcı nokta, SD işlemcili olmaması. Üstündeki işlemci tam bir batarya düşmanı.

SD işlemcili s10+ nerden bulunur ki? Yada bulup da kullanan var mı acaba?

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

Yenilenmiş veyahut iyade olma ihtimali zayıf Hocam satıcı direkt h.b. aldığınızda samsung müşteri hizmetlerinden aktivasyon tarihini sorun sizin hat takma günü ile örtüşüyor sa sorun yoktur.

• ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt

Yenilenmiş veya iyade olma ihtimali yoktur. Satıcı direkt hepsi burada o yüzden sıkıntı çıkmaz. Yinede emin olmak içün telefon geldiğinde samsung müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyon tarihini sorun. Sizin hat takma tarihinizle örtüşüyor sa sorun yoktur. Telefon Android 9 ile gelmeyebilir 10 yüklü olabilir. 2.lasman telefonudur telefona daha önce hat takıldığını göstermez . En sağlıklı bilgiyi samsung müşteri hizmetleri verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercu1111 -- 6 Kasım 2020; 22:47:43 >
  • N11de 11.11 özel indirimi olan ürünlerde, yani seçili ürünlerde, ki s10 plus öyle. O ürünlerde kupon kullanılmasına izin vermiyor. Geçen sene öyle olmuştu haberiniz olsun. Kombo yaptırmıyorlar yani.

• 4999 tl ye siyah s10+ siparisi verdim bakalim hayirlisi.. birde kargo parasi aliyolarya o insanin zoruna gidiyor:)

• Tabi amazonda durur mu yapıştırmış cevabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercu1111

Yenilenmiş veyahut iyade olma ihtimali zayıf Hocam satıcı direkt h.b. aldığınızda samsung müşteri hizmetlerinden aktivasyon tarihini sorun sizin hat takma günü ile örtüşüyor sa sorun yoktur.

Bakın yanlış bilgilendirme ile insanların hakkına girmeyin emin olmadığınız konularda.

Internetten aldığınız ürünlerde piyasa fiyatının çok altında satılan ürünlerden her zaman korkun.!!

Bu iade ve değişim görmüş cihazların özellikle de HB tarafından satılıp geri alımlarda sorun çıkardığı çoktur. Bu forumda bile çok fazla konu açıldı bununla alakalı.

Kendi yaşadığım olayı kısaca aktarayım resimlerle.

Bir gece ses ve görüntü sistemlerindeki indirim ile uzun zamandır takip ettiğim JBL marka sound bar'ı oldukça uyguna satıcı HB dan aldım. Daha ürün gelmeden bir sorun olabileceği düşüncesi ile defalarca arayarak sorun halinde iade değil, yenisini isterim demiştim.

Ürün arızalı ve iade edilmiş çıktı.! Halbuki sizin değimle satarken "ÜRÜN ARIZALI VE İADE ÜRÜNDÜR" diye belirtmemişlerdi. !!

Ellerinde bu üründen başka olmadığı için bu ürünü satan tedarikçi satıcı mağazasından almam için bana farkı hediye çeki olarak tanımladılar.

Bunlarda alışverişe ait görseller.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Ben telefonlar sorunlu demiyorum.. sorunlu olma ihtimali vs çok yüksek diyorum. Siz ise stok eritme bilmem ne diyerek insanları almaya teşvik ediyorsunuz.

Telefon alacaklara diyorum ki;

Cihaz geldiğinde bir sorun halinde sinirlenmem, sorun etmem ve iade edene kadar günlerce de olsa uğraşırım diyerek riske girip bu fiyattan almak isteyen kaçırmasın.

Ama uygun da olsa dersin başıma dert almam, hiç uğraşamam diyenler 2 3 kere düşünsün.!!

• rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun iyi telefon aldınız güle güle kullanın memnun kalacaksınız

• rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt

Amazondan alsaydınız keşke.prime ile cumartesi teslimatı var hemde

• quote:

Orijinalden alıntı: cnzynp11

Gerçekten böyle bir şey olma ihtimali var mı geldiğinde anlayabilir miyiz değişmiş bir cihazı

Şaka gibi ama yüksek olasılık ile olma ihtimali çok yüksek. Daha 1 2 hafta önce 5.034₺ den zaten satılıyordu. Simdi de süper, über bilmem ne indirimi diye 34 ₺ daha uyguna veriyorlar. Bu cihazların şuan piyasadaki normal fiyatı 6.300₺ ile 6.500₺ civarı olması gerek tam emin değilim.

Yukarıda detaylıca almayı düşünenlere belirttim durumu.

Hocam merhaba ben insanları alsınlar diye teşvik etmiyorum zaten bu Telefonun 2.elleri bile 4500tl civarı alsanız yarın başınıza ne geleceği meçhul. Ben diyorumki telefonu alırsan müşteri hizmetlerini arayın aktivasyon tarihini sorun eyer sizin hat takma tarihinizle örtüşüyor sa sorun yoktur.

• Amazonda fiyatı 4.999 yapmış. Üstelik AMZNSM25 koduyla 25₺ daha düşüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercu1111

Hocam merhaba ben insanları alsınlar diye teşvik etmiyorum zaten bu Telefonun 2.elleri bile 4500tl civarı alsanız yarın başınıza ne geleceği meçhul. Ben diyorumki telefonu alırsan müşteri hizmetlerini arayın aktivasyon tarihini sorun eyer sizin hat takma tarihinizle örtüşüyor sa sorun yoktur.

Sorun yoktur, iade üründür demeyin o halde. Bu uygun fiyata insanlar zaten büyük bir heves ile buraya girip fikir almaya çalışıyor. Vereceğiniz en ufak yanıltıcı ama umutlandıran bilgi insanların canını çok sıkabilir sonradan.

Hocam amazonda bu fiyatlara satmasa kıllanabilirdim.Samsung bayiileri cihazın elinde olmadıklarını üretimin bittiğini söylüyor.büyük ihtimal stok bitiriyorlar.kıllanan arkadaşlar varsa amazondan almasını tavsiye ederim,koşulsuz iade prosedürleri baya iyi en kötü geri yollarsınız

Telefona hattı takınca iade alırlar mı hattı takmadan daha önce kullanılmış bir ürün olduğu anlamamız mümkün mü

• 
Sayfa: önceki 15301531153215331534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.