Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hb takipteyim,7k+ üstü yazdıklarına göre pek bi şey beklememek lazım yinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    4.800-4.900 tahmin ediyorum ama 45 dk sonra görcez 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada saat 21 de efsane indirim varmış

• 5099 olmuş :)

• İndirim saat 21 de geliyor diyor

• Herkese esenlikler, 2016 Hazirandan beri S7 Edge kullanıyorum herhangi bir sıkıntım olmadı şu ana kadar hala memmunum,fakat mevcut telefonumu eşime vermeyi ve kendime yeni bir cihaz almayı düşünüyorum.4k-5k arası genellikle Çinlilerin çöplerini çok sık görmeye başladım.S10+ da batarya deneyimi nasıl, S7 Edge'den geçen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

• 4.999 TL olmuş s10plus şuan

• 4999 ne la

• s10e 4000 olsa alacağım

1.5 sene önce 4000 idi gerçi o zaman almadık şimdi kıymete bindi :D

• Ben 4 le başlayacağını tutturdumda son 3 basamağı tutmadı 😂 Şaka gibiler ya. Gerçi malum şeyde çok yüksek bunun altına zor iner.

• n11'in hediye çekleri kafamı karıştırıyor. Acayip kararsız kaldım şu an. Eğer n11 hediye çekini kullandırırsa daha ucuza gelecek. Kaldım öyle Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Hocam limitiniz varsa hb den alip cihaz geldiğinde açmayıp, n11 de ciddi bir fark olursa hemen n11 den de alip hb den aldığınızı iade edersiniz olmazsa. Biraz karışık oldu :)

• Maalesef kullanılabilir limitim düşük seviyelerde :D Ah keşke american express kartımız olsaydı Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Şimdi tekrardan n11'e bakıp hesap yaptım, arada bariz bir fiyat farkı oluşuyor. Tamamiyle hediye çeklerinin kullanım skalasına bağlı. Umarım akıllı telefonları skalanın içinde tutarlar

• Baya baya düşürdü HB S10 Plus fiyatını.

Değişim görüp yenilenmiş yada iade edilmiş cihaz olma ihtimali çok yüksek olsa da, fiyat dövizin tavan yaptığı bu günlerde inanılmaz güzel.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Tahminimce n11 de de en kötü 4.999 olur bence. Çek kullandirirlar inşallah daha avantajlı olabilir.

• sizce s10+ bu fiyata alınmalı mı yoksa 1000 daha çıkıp iphone xr mı almalı uzun kullanım açısından pil de sıkıntı var diyorlar s10+ için ben pek oyun oynamam ama

• benim de kafam karıştı 5000 fena değil aslında n11 de kuponla nasıl olur bilmiyorum. ama sanırım n11 i bekleyeceğim, birde aklımda note 10 lite var, 5000 e kadar çıkıp çıkmamakta biraz kararsızım. :(

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Gerçekten böyle bir şey olma ihtimali var mı geldiğinde anlayabilir miyiz değişmiş bir cihazı

• Yenilenmiş cihaz olabileceği de göz önünde bulundurulmalı. Ama öyle bi durumda olsa belirtirler diye düşünüyorum. Gerçi insanoğlu çiğ süt emmiş, her bişey beklenir. Pfff kafam çok karıştı Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

Bide 3 gün sonra trendyolun kampanyası başlıyor, onu da işin içine katınca iyice kafa allak bullak oluyor Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.