Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödeme kısmını master kart ya da visa olarak ödeyemiyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Uygulamaları bir kere kursan yetiyor.

Güncellemeler gelirse, yine güncelleme yapabilecek miyim?

• sagropa kullanıcısına yanıt

Hayır. Güncelleme için de yine aynı işlemleri yapman gerekiyor.

Sim kart çıkar WiFi ile bağlan. Vpn değiş.

Sürekli güncelleme olmuyor. 2 ayda bir yapsan yeter.

• Selamlar herkese.

Yaklaşık 10 senedir iPhone kullanıyordum. 3gs-4-5-6 plus-7plus. S serileri hariç 2 yilda bir model güncellemesi yapıyordum. Geçen sene s10 plus a geçiş yaptım. Kesinlikle premium bir cihaz. İlk başlarda alışmak biraz zordu fakat özellikle ekran kalitesi muazzam. Iphone 11 pro serisi ve sonrası hariç hiç bir Apple cihazının s10 plus ile kiyaslanabilecek bir düzeyde olduğunu düşünmüyorum. Pil ömrü, ekran, ses, tasarım, kamera kalitesi ile s10 plus in önde olduğunu düşünüyorum. Benim cihazdaki tek şikayetim ön kamerasının gece çekilen fotoğraflarlarda yetersiz kalması. Hız/performans konusunda da ben şimdiye kadar bir donma yavaşlama kasma yaşamadım. Apple kullananlar bilir ki bir süre sonra cihaz yavaşlamaya başlar güncellenen ios sürümleri ile. Android 9 dan 10 a geçtikten sonra yavaşlamanin aksine cihazın performansı hızı artti.

S10 plus gerçekten premium bir cihaz. Eğer almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. S20 ultra da çok hoş gözüküyor fakat bir sonraki modeli bekleyeceğim almak için:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemendeniiz -- 29 Ekim 2020; 14:8:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• xxzero kullanıcısına yanıt

Artarda Samsung artmaz sadece Apple artar. Bugüne kadar kaç kere zam yaptı Samsung. Samsung telefon alıyosan aldığın dakika 1000₺ kaybetmeyi göze alacaksın misal ben S20 ye 7100 verdim 6000e satana kadar canımdan bezdim

• Yok hocam pasif onlarda ülkenizde kullanım izni yok vs diyor.

• marcoreuss kullanıcısına yanıt

hocam s20 neden sattınız ve şuan hangi cihazı kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

S10e cihazımla Linkedin uygulamasındaki "ağım" sekmesinde kaydırma vs işlemlerinde çok sıkıntı çekiyorjm aylardır. Güncellemeyle olsa çüzülürdü belki diye düşünüyorum. Benim gibi sorun yaşayan arkadaş var mı acaba aranızda?

Bende yaşıyorum aynı durumu s10 plusla.

• s10 plus almayı düşünüyordum şuan hepsiburadada 5130 tl ye geliyor 15 gün sonra alıcaktım acaba zam vs gelirmi çok arada bıraaktı şuan 3 ay faizsiz denizbank kredisi ile almak zorundayım bu şekilde alıp sıkıntı yaşayan oldu mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

s10 plus almayı düşünüyordum şuan hepsiburadada 5130 tl ye geliyor 15 gün sonra alıcaktım acaba zam vs gelirmi çok arada bıraaktı şuan 3 ay faizsiz denizbank kredisi ile almak zorundayım bu şekilde alıp sıkıntı yaşayan oldu mu acaba

Hocam dövizin durumu malum,bu durumda kim ne dese yalan olur.

Dün bakınayım dedim elektronik marketlere,fiyatlar uçmuş durumda,bu sadece cep telefonu için geçerli bir durum da değil,tüm elektronik cihazlarda böyle,malum hepsi dolar ve euro ile giriyor memlekete.

Şahsi görüşüm kur böyle artmaya devam ederse,fiyatlar da artacaktır.

• xxzero kullanıcısına yanıt
    valla öyle bende bundan çekiniyorum biraz sürekli bir artış içinde şimdi almayıp 2 hafta sonra aynı cihaza 500 lira fazla vermek koyar açıkcası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s10e kullanıyorum. standat facebook uygulamasını -fazla ram ve şarj yiyordur ve zaten pek de kullanmıyorum diye- telefondan kaldırayım, yerine facebook lite yükliyim istedim. önce lite.yi yükledim. sonra facebook ve messengeri kaldırmaya kalktım. messenger kaldırıldı ama facebook kaldırılamadı. uygulamalar ekranında görünmüyor ama ayarlardan arandığında görüyorum ki kalkmamış. telefondan tamamen kaldırma seçeneği bile yok. durmaya zorlanabiliyor sadece...

1-tamamen kaldırmanın bir sakıncası var mı - önerir misiniz

2-nasıl kaldırıcaz

saygılar

• quote:

Good lock çok iyi program.

Samsung bir sürü özelleştirme sunuyor.

Klavyesinden tut klasör özelleştirmesi Quick panel, görev yöneticisi vsvs.

Oyun eklentileri ile fps bile görebiliyorsun.

Diğer firmalarda bunlar yok mesela. Hesap makinesini bile galaxy storeden guncelliyoruz.

Bu arada samsungun dahili arama kaydedicisi çok net ses kaydediyor.

hocam sayende good lock yükledim ardındanda edge ligtining fakat bildirimlerde ekran kapalıyken kamera ışığının devamlı yanıp sönmesini ayarlayamadım.bildirim geldiğinde sadece bir kere yanıyor.3. parti yazılım yüklemeden (aodNotify

gibi) bildirim ledi gibi devamlı yanmasını sağlayabileceğim bir ayar var mı acaba.

• gewa G kullanıcısına yanıt

Maalesef yok kardeşim.

• S10 plus modeli 4500 leri görür mü acaba gerçekten, malum şey bu kadar hızlı yükselirken zor gibi geliyor ama yukarıda bir arkadaş 4500 olabilir deyince düşündürdü. HB den 5138 liraya alabilirim şu an ama kararsızım. Sizlerin düşüncesi nedir? Sizce alıp geçeyim mi yoksa bir süre daha beklemek işime gelir mi?

• quote:

Maalesef yok kardeşim.

cevabınız için teşekkürler hocam, gördüğüm kadarıyla bu işi yapan uygulamalar var led me know-always on display vb. gibi sizin kullandığınız veya tavsiye edeceğiniz pili az sömüren bir uygulama var mı acaba

• Dr. Perry Cox kullanıcısına yanıt

Ben az önce aldım telefona ihtiyacım var s20 fe den vazgeçip bunu aldım . Döviz kuru böyleyken düşeceğine ihtimal veremedim açıkçası. 5130₺ iyi bir fiyat gibi geldi. Telefonu incelemedim bile fiyattan ötürü aldım.

• gewa G kullanıcısına yanıt

Ben kullanmıyorum. Çok ihtiyacım yok açıkçası.

Glimpse notification diye bir uygulama var. Ekran kapalıyken bildirim geldiğinde ekranı açıyor. Iphonedaki gibi.

• şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Facebook, cihazla birlikte gelen uygulamalardan biri. Kaldıramasan bile devre dışı bırak diye bir seçenek olması lazım. Ben öyle kullanıyorum. Bir sıkıntı da yaşamadım, arka planda çalışma vs.

• quote:

Ben kullanmıyorum. Çok ihtiyacım yok açıkçası.

Glimpse notification diye bir uygulama var. Ekran kapalıyken bildirim geldiğinde ekranı açıyor. Iphonedaki gibi.

teşekkürler,biraz araştırayım en iyisi

• 
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.