Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uyandırmak için kaldırın özelliği aktif değil mi? O durumda çoğu zaman tuşa basmaya gerek kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SULZER S kullanıcısına yanıt

Hocam bundan önce note 10 lite vardı. Parmak izi var ama okumasın diye yapmışlar resmen. S10 plus ciddi manada hızlı okuyor parmağı bu yüzden kullanmayı seviyorum ben. Jelatin idare ediyor

• Dmitritch kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Ben j7 primeden geçtim o yüzden aşırı memnunum pili 1 günü rahat çıkartıyor. Kamera performansı da günümüz için oldukça ideal. Tabi daha üstüne 2 jenerasyon çıktı her markadan. Ama tahminimce 2024-2025 yılına kadar tertemiz götürür bu telefon. Şahsen uzun kullanacağım malum ülkemizdeki ekonomi uçuyor...

• Merhaba, telefonda bir şeyler izlerken/dinlerken telefonun zangır zangır titremesi normal mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normal değil.

• S10e kullanırken Netflix'deki HDR içeriklerdeki black crushı anlatmak yerine göstermeyi deniyorum şimdi. Güncel dizilerden Queen's Gambit S01E01 dakika 11'den alınan aşağıda iki görüntü var. Bilerek aydınlık sahne seçtim. Karanlık sahnelerde zaten görüntü yok altyazı okursunuz sadece.

Bu Netflix. Yeşil kıyafet olmuş koyu yeşil-siyah, kızın kızıl saçı olmuş kahverengi. Gölgelerde ayrıntı zaten yok simsiyah. Arkadaki oturan kızın sırtına bakabilirsiniz sanki çamur.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Bu diziyi torrentten indirip MX Player ile açtığım

Torrentteki görüntü, Netflix'i Edge browserda açıp karşılaştırdım. Hiçbir fark yok. Yani sorun Netflix'in S10e yazılımında. Sorunu internette çok araştırdım çözüm yerine Samsung'un Netflix ile anlaşma imzaladığına dair komik haberlerle karşılaştım. Prime videoda sıkıntı yok çünkü oradakiler HDR değil sanırım. Flagship telefonda dünyanın en popüler streaming servisinin böyle performans vermesi çok üzücü. Instagram kullanan biri de olsaydım berbat story video kalitesinden dolayı çoktan telefonumu değiştirmiştim.

• [ERENNN] [ kullanıcısına yanıt
    Hocam sesi yüksek dinliyorsanız telefon titriyor. Telefonun arkası ortanın biraz altında bass var galiba. Onu diyorsanız normal. Ben telefon çıktığı gün ön sipariş ile almıştım. O gün bugündür kullanıyorum. Telefondan çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Hindistan romunda var. Aramaları sesli kaydetme bile var.

Arkadaşlar merhaba, Hindistan rom'unda sanırım dahili arama kaydedici varmış, odin ile yüklesem herhangi bir sıkıntı olur mu acaba 4G vs de.

• önceki telefonlarımda ben , arama kaydedici olarak BOLDBEAST kullanmıştım. şahaneydi ve burada da sizlere tavsiye ettim gecen ayki mesajımda... artık ihtiyaç duymadığım için s10e cihaza yüklemedim , performansı nasıl bilmiyorum. yükleyip deneyen olduysa sonucu paylassın lütfen ki herkesin işine yarasın

• şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. ACR denedim fena değil gibi ama yine kısık. Boldbeast deneyip haber vereceğim. Teşekkürler.

• Merhaba arkdaşlar s10 plus almayı düşünüyorum ısınma konusunda çok fazla şikayet oldugunu okudum kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Şuan kullandıgım s9+ hiç boyle bir sorun yaşamadım.

• Son guncellemeden sonra kilit ekranında ekran dönüyor.. Ana ekranda dönme ayarini buldum da kilit ekraninda bulamadim bilen birisi tarif edebilirmi..

• şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Boldbeast te maalesef kulaklıkla konuşurken çok fena kısık kaydediyor bir sürü ayar denememe rağmen. Normal ahizeden konuşurken iyi kaydediyor. Ben yazılım, raporlama ile uğraştığım için konuştuklarimi tekrar dinleme ihtiyacı hissediyorum çoğu durumda bi nevi not defteri görevi görüyor benim için. Çünkü yeri geliyor 1 saat değişiklikler üzerinde konuşuyoruz hepsini kalem ile not almam mümkün değil o aşamada. Bi çözüm bulamazsam hindistan romunu deneyeceğim artık :)

• waxpayne W kullanıcısına yanıt
    Hocam ben note 8, s7 edge de kullandım. Onlar kadar ısınıyor. Oyun oynarken belli bir bölgede ısı hissedilebilir seviyede artıyor, ama bu her telefonda böyle.. Oyunların genelini yüksek kalitede oynuyorum

• Dolphin emulator de optimum ayarlar nasıl olmalı acaba?

Nfs Underground 2 ve CoD MW3 oynuyorum ama akıcı değil nedendir?

Nfs baya oynanır seviyede ama mw3 de sürekli hata uyarısı çıkıyor ekrana

• Ben kullanıyorum sıkıntı yok

• Hangisini hocam Hindistan romunu mu

• Harici programlar şarj düşmanı ve bilgileri sizdirabilir. En iyisi dahili arama kaydedici

• CSC değişiyor mu hocam çok uzun zaman oldu odin kullanmayalı unuttum bir çok şeyi. TUR olarak mı kalıyor biraz yardımcı olabilir misin. Garantiye verirken tekrar TR romu yuklersek sıkıntı olmaz değil mi daha 3 günlük cihaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 25 Ekim 2020; 14:3:53 >
  • Aynen ama ben s10 liteda kullanıyorum. S10 lite için 100 tane uygulama denedim çalışmadı. Bende hindistan romunu kurdum. Hiçbir sıkıntı yok.

• 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.