Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S20 FE'ye S10 Plus'tan geçiş yapmak üzebilir arkadaşlar. WQHD+ çözünürlüğünü ararsınız. Sadece ekran da değil buyrun

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/142363-591479/samsung-galaxy-s10-plus_samsung-galaxy-s20-fan-edition/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 2 Ekim 2020; 8:40:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20 FE bayilerde sergilenmeye başlandı mı?

Ve başlandı ise inceleyen oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kamera ve ekran farklına göre s10e, s20fe den daha mı iyi görünüyor arkadaşlar, fikri olan var mı ?

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• 5300 TL hepsiburadan s10+ sipariş verdim. Dolar artıyor. Bir daha bu fiyatları zor görecez gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify zamanlı zamansız açılmaya başladı sinirimi bozuyor.

Ulan gece efkarlandım Atilla Kaya açtım. Sabah alarm çaldı kapattım kutupta yaz gibi çöllerde su gibiiii diye evi inletti. Instagramda bir şeye bakıyordum arka planda açık olmamasına rağmen şarkıyı açtı. Böyle bir saçmalık yaşayan var mı?
  • 10 aydır kullandığım htc telefonum bozulunca amazon iade aldı 1560 tl iadesiyle siyah s10 plus 3740 küsürlere geldi aldım bende %54 şarjla geldi kurulum güncelleme derken 30 lara indi bakalım normal kullanımda oyun oynamam ama sosyal medya müzik banka forum vs şarjı 1 gün dayanmazsa iade edecem geri ama inşallah olmaz telefon çok hoş çünkü :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 3 Ekim 2020; 16:55:1 >
  • abboww kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Telefon bir günü rahat çıkarır. Memnun kalırsınız

• teşekkür ederim :)

• Samsung "Güncelmiyiz" sitesinde 12 Aralık tarihine kadar güncelleme görünmüyor.!

Bir haber kaynağında ise, "Samsung Android 10 (Q) güncellemesini bitirdi ve Android 11 güncellemesini vermek için çalışmalara başladı" diyor.

Bu haber doğru ise Ekim ve Kasım güvenlik güncellemesi verilmez..

Edit; Sonradan fark ettim. 12 Aralık 2019 yazıyormuş.

İlgili haberde ise Güncelmiyiz sitesinden planlı takvimden hiç bir güncelleme görünmüyor bir süre.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 3 Ekim 2020; 17:19:17 >

• Samsung yine yapmış yapacağını

S20 FE ön sipariş için cihaz değişim kampanyasında S10+ 5000 ₺ görünürken, geçen hafta S20+ alımlarında S10+ için 5450 ₺ olan geri alım ücreti 4900 ₺ düşmüş..

Ürettiğin milyonlarca cihaz satmaz ve elinde patlarsa görürsün Zamzung.. acayip şımardın..

• Arkadaşlar dayanamadım s10 plus alarak aranıza katıldım. Sıfır ama Android 10 çıkışlı bir cihaz. 9 yoktu. Vatandan aldım. Ilk şarjda iyiydi fakat sonra 2. Şarjda 1 kalınca taktım 100 yaptım pil ömrü hafif zayıfladı . Pili kaç oluncaya kadar ilk şarjda doldur boşalt yaptınız ? 1 olunca kapatıp şarja taktım acaba doğru mu yaptım ? Ilk şarjda 5 olunca taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 3 Ekim 2020; 17:47:3 >
  • Telefonu yeni aldım, bu whatsappta mesaj sesi klasik ses yok mu yahu?

• Herhangi bir launcher kullanmadan, çift tıklayarak ekranı kilitleme yapabilen var mı? LG telefonlardan alışkanlık kaldı vaz geçemiyorum bu alışkanlıktan. Şu an Nova Launcher kullanıyorum onunla yapabiliyorum ama Launcher kullanmadan yapabilmek istiyorum.

• On kameranın etrafında beyaz led gibi bise yanıyor o nasil açılır benim arkadaşın s10 plus onda vardi ekranı açınca yanardı hatta

• abboww kullanıcısına yanıt

Yüz tanıma açıkken yanıyor ekran açıldığında.

• Önceden varsayılan asistan olarak google seçilebiliyordu. Fakat son güncellemeden sonra seçemedim bir türlü. Fabrika ayarlarına döndüm yine sormuyor. Bt Kulaklıkta orta tuşa uzun basınca asistan açılması lazım. Ayarsızlen bixby mi olsun google mı diye sorardı. Şimdi sormuyor ve ayarını da bulamadım.

• Android 11 ile gelecek o seneye gelir muhtemelen.

• Abst A kullanıcısına yanıt

Arka kılıf spigen thin fit black kullanıyorum köşelerden çatlama yapıyor ama buna rağmen gayet şık bir kılıf. Çok premium gösteriyor cihazı. Ön ekranı içinde şuan koruyucu kullanmıyorum sadece anahtar bozuk para vs gibi şeylerle aynı yerde taşımamanız gerek. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum dikkatli kullanımda.

• 
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.