Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S10e alarak aranıza katıldım fakat mesela uygulamaları ana ekrana taşıyacakken uzunca beklemem gerekiyor ama aynı şeyi klavyede farklı Türkçe karakter girince anında tepki veriyor. Klavye haricinde tepkime süresi neden hızlı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme nasıl arkadaşlar ben hala 9 dayım
    Değer mi geçmeye nedenleriyle cevap verebilecek varsa çok sevinirim.

• Legendery kullanıcısına yanıt
    Hocam Ayarlar -> Erişilebilirlik -> Etkileşim ve yetenek -> Dokunup tutma gecikmesi buradan ayarlamayı deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç tassaruf modunda ekran kapanınca GPS yine kesiliyor hocam geçen gün denedim bisikletteyken. Rota çizip, çantaya attım telefonu ama bir süre sonra gps sinyali kayboldu diye uyarı verdi google haritalar. GPS için ayar çekmek gerekiyor olabilir ama üşendim. Ekran kapalı şekilde navigasyon kullanacağım zaman güç tassaruf modunu kapatırım dedim uğraşmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyilmaz93

Hocam Ayarlar -> Erişilebilirlik -> Etkileşim ve yetenek -> Dokunup tutma gecikmesi buradan ayarlamayı deneyin.
    Sorunu çözdüm hocam, cevabınız için teşekkür ederim
    Benim gibi dokunma tepkimesinde sıkıntı yaşayan olursa cihaza Hard format denesin, pamuk gibi oluyor

• İsviçre için temmuz güncellemesi yayınlandı.

chagelist aynı.
  • Turkcell galiba tüm kullanıcılarına volte kullanımını tanımlamaya başladı. Ben talep etmediğim halde HD,SES, VoLTE ve VoWİFİ servisleri ile hattınıza ücretsiz tanimlanmistir .... şeklinde mesaj geldi.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Volte,HD Ses ve vo wifi vodafone da datüm kullanıcılar için açık.

tt de ise sadece faturalılara açık diye biliyorum, bimcell kullnanırken çok kızmıştım.

telefonumuzdaki bu özellikleri kullanmak beni mutlu ediyor.

yalnız wifi ağınızdaki upload 2 mbps ve daha az ise, görüşme sırasında ilk olarak ses gitmeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

Volte,HD Ses ve vo wifi vodafone da datüm kullanıcılar için açık.

tt de ise sadece faturalılara açık diye biliyorum, bimcell kullnanırken çok kızmıştım.

telefonumuzdaki bu özellikleri kullanmak beni mutlu ediyor.

yalnız wifi ağınızdaki upload 2 mbps ve daha az ise, görüşme sırasında ilk olarak ses gitmeyebilir.
    Upload da sıkıntı yok. Telefon 5ghz ile evde nete bağlı modeme uzak yerde test yaptım şimdi 4.9 çıktı upload hızı. Gerçi o hız düşebilir de çünkü evin bazı yerlerinde sorun var diye asus güçlendirici aldık ama 5ghz de güzel güçlendirirken nedense 2.4ghz de modemin olduğu yerler dışında hızda düşme oldu. Benim odam da 2.4 ile bilgisayarım 90 mbit görürdü ama asus marka aldığımız sözde güçlendirici sonrası benim odamda 2.4ghz ile pc 35 mbit görüyor en fazla.

• Turkcell kullanıyorum evimde sürekli tek diş çekili ve telefon konuşmalarında nedense sesimin karşıya cızır cızır gittiği söyleniyor kesik kesik gidiyormuş anlaşılmıyor aslında ağzıma dayalı bir şekilde konuşuyorum. Nedeni nedir bunun ? Volte açık turkcell kullanıyorum. Sizde durum nedir not zemin kat tokide oturuyorum ( toki duvarları çok kalın full beton olduğunu söyledi elektrikçi )
  • Turkcell buara ne olduysa bu şekilde

• Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
    merhaba arkadaşlar şu tuşları neden kapatiyoruz s10 plusta?

• Navigasyon cubuguymus arkadaşlar buldum

• boku yedik sanirim sarja birsey oldu hizli sarj calismiyor gibi once ekranda hizli yaziyor sonra kablo sarji :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S10plus VE S10E de şebeke sıkıntısı devam ediyor mu tcell hatlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: borabd

S10plus VE S10E de şebeke sıkıntısı devam ediyor mu tcell hatlarda
    Bugün bir sıkıntıya denk gelmedim aramalarda
  • quote:

Bende de sorun yok

• Merhaba,
    S10 plus mobil veriden wifiye geçişte sıkıntı yaşayan var mı? Wifiye diğer tüm cihazlar bağlanıyor ben telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

Bir diğer sorum da galaxy buds kulaklık kullananlara neredeyse 2 gündür şarj oluyor yeşile dönmedi şarj rengi şarjdan çektiğimde kırmızıda kalıyor şarjı, değişik kablolarla denedim yine aynı bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Ocak ayından yana s10e kullanıyorum ve şebeke sıkıntısı hiç yaşamadım
  • Aslında navigasyon çubuğunda hareket ipuçlarını aktif yaptığımızda o kısım transparan olsa çok iyi olurdu.
    Uygulamalar arası geçiş hareket ipuçları açık olduğunda çok güzel oluyor.

"yanlardan ve aşağıdan kaydır" seçeneğindeki tek navigasyon çubuğundan bahsediyorum.

İphone'lardaki çok güzel. O çizgi hep orada ama şeffaf. Ekrandan kaybetmiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.